Autor Wątek: Cyber Smoke - ankieta  (Przeczytany 6015 razy)

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Cyber Smoke - ankieta
« dnia: Sierpnia 22, 2011, 12:35:23 pm »
C. Smoke (czy raczej jego brak) wzbudza nieco kontrowersji, zrobimy więc ankietę jak to wygląda u nas w Polsce:

1. Chcecie powrotu Cyber Smoke'a czy macie go za kwestię starego story i wystarczy wam Human Smoke i Cyber Sub-Zero?
2. Jeżeli C.Smoke ma powrócić, to jako osobna postać z oryginalnym story, nowym movesetem itp. czy jedynie jako kostium dla Human Smoke z nowymi animacjami?
3. Jeżeli Cyber Smoke powróci jako odrębna postać, to jego story ma być niekanoniczne czy też przeciwnie, stać się wersją kanoniczną (np. powstaje dziura w czasoprzestrzeni, Smoke z czasów Armageddon przenosi się do okresu MK9 i w ten sposób mamy 2 Smołków - dobrego (choć chwilowo martwego) Human Smoke'a i złego Cyber Smoke'a z przyszłości, coś jak 2 Trunksy w Dragon Ballu)?

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 22, 2011, 12:46:22 pm »
o to chyba powinieneś pytać w temacie Postacie/Smoke.

zbędna postać lepiej dać kogoś nowego (starego).

Offline Infern

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 22, 2011, 12:48:24 pm »
Jak już by go mieli zrobić to niech to będzie kostium, bez dodatkowych animacji,
(click to show/hide)

Co do story to z tą dziurą czasoprzestrzeni itd lepiej nie kombinować, nie potrzeba jakiegoś future Smoke'a ;d, na cyborga zamiast niego poszedł Sub Zero i niech tak lepiej zostanie

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 22, 2011, 01:45:44 pm »
Jestem za kostiumem. Osobiście sądzę, że by się przydały jakieś nowe ciosy ale nie jest źle. Chcę sam kostium, tylko niech to nie będzie wersja z MK3 bo już są 3 i wystarczy.

Offline WolfBogard

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
  • Lets see what you're made of!
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 22, 2011, 05:53:34 pm »
No jesli bedzie to kostium to zapewne bedzie to MK3 - szczerze inaczej tego nie widze.

Jest szansa, ze w nadchodzacym sezonie zrobia kolejne 4 postacie (mozliwe, ze juz nad nimi pracuja) i mysle, że ze wzgledu na popularnosc Cyber Smoke'a jest szansa, ze powroci.
Szta ciosow zapewne zostanie ztwaekowana - mozliwe nawet, ze bedzie to inny render aczkolwiek jesli bedzie to MK3 render to spoko. Story mode - nie mam co do tego specialnie wymagan.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 22, 2011, 06:53:32 pm »
Na pewno goście od Netherreaalm znajdą jakiś sposób aby umieścić go w story. Co do renderu to nie koniecznie musi to być MK3. Przecież Kenshi wiele z MK : DA nie ma dużo.

Offline WolfBogard

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
  • Lets see what you're made of!
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 22, 2011, 08:41:15 pm »
Tworcy inspirowali sie grami  MK1-UMK3. Odswiezone zostaly plansze, muzyka i postacie. Cyber Smoke zalicza sie do klasyki i wlasnie z tego wzgledu wydaje mi sie, ze takiego go zaprezentuja. Jestem prawie, ze pewiem zmian w command liscie.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 22, 2011, 08:44:55 pm »
Cyber Smoke to jedna z najlepszych postaci w MK. Jestem za tym, aby był pełnoprawną postacią.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 22, 2011, 08:47:44 pm »
Adept zróbmy najazd Edowi na jego dom i zmusimy go do zrobienia Cyber Smoke'a.
A tak na poważnie. Też jestem za. To była moja pierwsza postać w MK3 i UMK3. Mam do niej sentyment

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 22, 2011, 09:01:48 pm »
To ja sam powiem jak chcę :P

Robo Smoke jako osobna postać, z własnym story, KANONICZNYM ale wprowadzona w ten sposób żeby nie usuwać człowieka Smoke'a (może być ta dziura czasoprzestrzenna, przez którą teleportuje się Robo Smoke na moment przed śmiercią w Armageddonie do MK9). Co do wyglądu - chce żeby jako podstawowy kostium miał zupełnie nowy design (tak jak Cyber Sub-Zero, Cyrax i Sektor) a nie był kopią Sektora jak w MK3 i wizjach Raiden (patrz mój awatar), jako alternatywny strój niech będzie Duch-Smoke z Deception/Armageddon, a dopiero ewentualnie jako trzeci retro MK3 strój.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2011, 09:03:48 pm wysłana przez ildjarn »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 22, 2011, 09:04:31 pm »
Mogą go zrobić. Tylko żeby miał swój unikalny wygląd, a nie był kolejna "skórka" z MK3. Specjale też powinien mieć trochę odmienione w stosunku do humana. Jestem za, aby teleport pozostawili sektorowy z MK3. Natomiast jak dla mnie linka odpada, chyba że wymyślą sensowną wariację. Przykładowo z torsu wylatywała by linka zakończona z obu stron dwoma kulkami-ciężarkami, która nieblokującego przeciwnika krępowała by w pasie razem z rękami. Zabieg ten uniemożliwił by używania specjali wykonywanych kończynami górnymi oraz blokowania. Obowiązkowo Kontra na pociski i znikanie......aaaaa i do tego jakiś string na low, żeby można było więcej mieszać high, low dla mącenia przeciwnika :P To tyle jak coś jeszcze wymyśle to napiszę.

To ja sam powiem jak chcę :P

Robo Smoke jako osobna postać, z własnym story, KANONICZNYM ale wprowadzona w ten sposób żeby nie usuwać człowieka Smoke'a (może być ta dziura czasoprzestrzenna, przez którą teleportuje się Robo Smoke na moment przed śmiercią w Armageddonie do MK9). Co do wyglądu - chce żeby jako podstawowy kostium miał zupełnie nowy design (tak jak Cyber Sub-Zero, Cyrax i Sektor) a nie był kopią Sektora jak w MK3 i wizjach Raiden (patrz mój awatar), jako alternatywny strój niech będzie Duch-Smoke z Deception/Armageddon, a dopiero ewentualnie jako trzeci retro MK3 strój.

W czym problem zrobić robota, niech to będzie Robo smoke, a nie Cyber Smoke. W czym problem ? W story mogą wcisnąć nam, że jako uciekł i nie mogą go zcybernetyzować to stworzą pierwszego w pełni mechanicznego woja. Jego testem bitewnym będzie zabicie Human Smoke`a :P

Co do stroju z Aramgedon to nawet o nim nie wspominaj. Jakiś dym w postaci ludzkiej z maską na twarzy i do tego w zapaśniczych gaciach. Porażka ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2011, 09:10:48 pm wysłana przez Semek »

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 22, 2011, 09:16:50 pm »
Eno kocham ten dymowy outfit Smoke'a z Armageddon, nie wiem dlaczego ludzie go tak nie lubią, wygląda na pewien sposób przerażająco, to jest jednya z tych prób radykalnej odmiany wizerunku postaci, którą mogę spokojnie zaliczyć do udanych. BTW zrobiłem kiedyś w fotoszopie na szybko wersję kompromisową między starym a nowym Cyber Smoke'm, może to wszystko pójdzie w podobnym kierunku:






Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 22, 2011, 09:55:39 pm »
Mnie tam jakoś twoja koncepcja się średnio podoba. Niech dadzą nowszą wersję stroju z Armageddony i jakiś nowy wygląd do Cyber Smoke'a. Może już być wersja Cyber Sub-Zera.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 22, 2011, 11:15:58 pm »
Cyber Smoke jeśli ma być to chciałbym żeby miał wizerunek z UMK3, ale jak go wogóle nie będzie to nie będę płakał.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Cyber Smoke - ankieta
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 22, 2011, 11:28:31 pm »
Dla mnie powinien mieć nowszy wygląd. Tak jak mówiłem albo w stylu Cyber SZ albo w stylu Sektora.