Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 824151 razy)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3495 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:22:06 pm »
Podejrzewam, że w finalnej wersji w ogóle kilka akcji zmieni swoje właściwości no i na bank skalowanie DMG. Nie było więc sensu robić jakiegoś opisu do demka:) Tydzień i pogramy;)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3496 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:32:08 pm »
Podejrzewam, że w finalnej wersji w ogóle kilka akcji zmieni swoje właściwości no i na bank skalowanie DMG. Nie było więc sensu robić jakiegoś opisu do demka:) Tydzień i pogramy;)

ja już się nastawiłem na wtorek :) Innej opcji nie widzę ;) W końcu wychodzi MK trakie jak powinno być zaraz po 4, a może i nawet 3? maksymalnie za tydzień świat ponownie ogranie okrzyk MORTAL KOMBAT!!!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2011, 01:36:06 pm wysłana przez Semek »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3497 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:34:57 pm »
Ja spokoistycznie do czwartku wyczekam;) Do piątku w zasadzie:) Poszarpie się na spokojnie i tyle:D Mam nadzieję, że to będzie jedna z tych gier, które zaliczą długi staż lub nieśmiertelność;p

Offline DarkAsh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3498 dnia: Kwietnia 14, 2011, 02:09:22 pm »
Intro do Story Mode (Spoiler)
http://www.youtube.com/watch?v=rQXT3xt9C7c

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3499 dnia: Kwietnia 14, 2011, 02:36:38 pm »
Intro do Story Mode (Spoiler)
http://www.youtube.com/watch?v=rQXT3xt9C7c

Nie polecam film jest słabej jakości oraz słychac japy jak komentują, szkoda psuć sobie zabawe.


Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3501 dnia: Kwietnia 14, 2011, 03:59:16 pm »

Offline DarkAsh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3502 dnia: Kwietnia 14, 2011, 04:02:50 pm »

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3503 dnia: Kwietnia 14, 2011, 04:40:50 pm »
http://youtu.be/h_x_8kePTG8 Shang Tsung gameplay!

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3504 dnia: Kwietnia 14, 2011, 06:57:54 pm »
O to co udało mi sie znaleść

Drodzy klienci,
serdecznie dziękujemy za zakup edycji kolekcjonerskiej Mortal Kombat PS3 w sklepie Ultima.pl. Pragniemy poinformować, iż oficjalna premiera dla tej edycji została przeniesiona na dzień 28.04. Jest to spowodowane problemami producenta gry – WarnerBros Games. Nie jest on w stanie udostępnić na polski rynek wersji kolekcjonerskich wraz z premierą podstawowej edycji Mortal Kombat. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za okazałe zrozumienie. "

Ja osobiscie zakupiłem u tych dziadów kolekcjoinerke na allegro na PS3 znadzieją ze, popykam jeszcze chociaz dzień przed wyjazdem do czech a tu dupa. Ku.... brak mi słow gdybym wiedział to nie zamawiał bym kolekcjonerki tylko podstawowa wersje:(

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3505 dnia: Kwietnia 14, 2011, 07:26:28 pm »
Ja uderzam w niedzielę do Media Markt we Wrocławiu jest ogromne prawdopodobieństwo ,że już będzie ,będę miał cynk ah znajomości to jednak dobra rzecz jak coś dam znać :) JUŻ CHCĘ TO MIEĆ!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2011, 07:28:47 pm wysłana przez Eric Draven »

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3506 dnia: Kwietnia 14, 2011, 08:22:56 pm »
Luna zauważyłem ,że Mileena i Cage mają startery z ziemi, zresztą to samo Scorpion co jest dla mnie chore przy jego lince powinien mieć to utrudnione, tak samo jak ma Sub Zero z zamrażaniem - jedynym starterem jest u niego jump + punch.
Obadamy jak to finalnie w praniu wyjdzie, ale Sub-Zero ma jedną zasadniczą przewagę nad pozostałą trójką - masakruje przy ścianie. I to do tego stopnia, że pojawił się nawet infinite. Zauważ, że tylko on ma zamrażanie przeciwnika w powietrzu, co też otwiera ścieżkę. No i jak będzie pełna wersja z prawdziwym practice, to trzeba będzie pokombinować sekwencje ice clone, combo+EX slide:D Podejrzewam, że na tle reszty postaci słaby to on nie będzie;)

No oby było tak jak piszesz Luna, bo niestety, ale po demie wydaje się być najsłabszy. Pod ścianą rzeczywiście da się nim pokombinować, ale jego ataki ogólnie są jakieś wolne i czuć te opóźnienia. No i ok, niech i tak będzie, ale powinien kroić w takim razie większy dmg.

Scoprionem gra się zbyt prosto, do tego łatwo wyprowadzić jego x-raya po użyciu linki. No ale tego można się było spodziewać, że będzie mocny.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3507 dnia: Kwietnia 14, 2011, 10:10:18 pm »
Podobno w finalnej wersji Sub będzie mógł zainstalować X-ray po zamrożeniu więc gitara. Inna sprawa, że w zasadzie chyba więcej będzie wykorzystywania paska na breaker i EX.

Offline DarkAsh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3508 dnia: Kwietnia 14, 2011, 11:35:12 pm »

Offline Marko

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3509 dnia: Kwietnia 14, 2011, 11:41:43 pm »
@Eric Draven  Ale tylko tak po znajomości dostaniesz od jakiegoś kumpla w MM czy będzie  dostępny dla wszystkich? Bo ja w niedziele będę we Wrocławiu także może też uderzę do MM w galerii Dominikańskiej :P