Autor Wątek: Mortal Kombat 4 ...  (Przeczytany 72331 razy)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 30, 2007, 10:39:37 pm »
Cytat: "Shihan_Yosuzu"
a co najważniejsze:
WYRÓWNANĄ. Postacie są doskonale wyważone
i żadna nie ma przewagi nad innymi


hmm czy ja wiem... chyba wszystkie mortale, a w szczegolnosci klasyczne sa nierowne, poczytaj to, a moze zmienisz zdanie :)

Cytuj
W moim rankingu jedynie MK trylogy jest lepszy
od czwóreczki (bo też jest holernie dynamiczny, ale oprócz tego
jest więcej postaci i lepsze komba ;])


IMO MKT troche popsuli (AGGRESSOR), dlatego wole UMK3 :)

Cytuj
Jedni wprawdzie wolą powolniejsz gry, ale nie ja.


popieram, tez nie lubie wolnych gier :) MK2 uwazany przez krytyke za najlepsza gre z calej serii ma dla mnie ten jeden WIELKI minus ze jest slamazarny jak slimak :)
 
Cytuj
Bardziej dynamicznej bijatyki niż Mk 4 własciwie nie znam.


czytalem ze wersja pecetowa jest szybsza niz pozostale (bug?) ale musialbym to sprawdzic...

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:29:21 am »
Mortale się spieprzyły po przejściu na konsole only. Po prostu stały się zbyt konsolowe, próbują coś tam zdziałać na polu z Tekkenem i Virtua Fighter i gdzies sie ten stary dobry Mortal zagubił. Przede wszystkim prostota, brak udziwnień i pierdół, setek postaci itd. to był klucz do sukcesu. Grunt to skromność.
Muszę jednak przyznać ,ze niektóre tła w Armaggeddon (areny) są nawet nawet.

Wracając do MK4, autorzy próbowali zrobić taki misz masz MK1 + MK2 + MK3. Z pierwszego zostały Fatale (w sensie bez babality, frienship, itd.), z obu pierwszych klimat i muzyka (głównie z drugiej w sumie) a z MK3 cała ta otoczka Outworldowa.
Cenie jednak MK4 za to ,ze stara się być tradycyjnym.
No i zgadzam się ,ze jest to jedna z najdynamiczniejszych gier jakie widziałem. Szkoda tylko ,ze kobosy wchodzą wolniej niż mogłyby. Jednak nie było żadnych opóźnień, wciskało się HP i momentalnie wskakiwał HP, chciało się odkoczyć to można było zrobić to w ostatniej chwili, to był dynamiczna i czuła (na przyciski) gra.
No i to był ostatni Mortal z na prawde oryginalnymi nowymi postaciami (Quan, Shinook, Fujin, może niec mniej Tanya i Jarek (który w zasadzie jest kopią Kano)). Ogólnie MK4 pokazuje jak bardzo arcadowy był zawsze Mortal Kombat, niestety skończyła się era automatów i w Mortalu tez się zmieniło co nieco.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 31, 2007, 10:56:09 am »
Cytat: "Hien"
No i to był ostatni Mortal z na prawde oryginalnymi nowymi postaciami (Quan, Shinook, Fujin, może niec mniej Tanya i Jarek (który w zasadzie jest kopią Kano)). Ogólnie MK4 pokazuje jak bardzo arcadowy był zawsze Mortal Kombat, niestety skończyła się era automatów i w Mortalu tez się zmieniło co nieco.

No to chyba nie znasz i nie grałeś w Deadly Alliance  :lol: Bo tam jest największa ilość nowych i orginalnych postaci typu: Kenshi, Li mei, Bo rai cho, Nowy Kung Lao  :twisted:  :twisted: ( masakra ), Mavado, Moloch, Drahmin i napewno jeszcze kogoś ominołem  :wink: Nie licze tylko Hsu Hao bo to jedyna postać która mi tam sie nie podobała.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:16:14 pm »
Cytat: "Hero"
Nowy Kung Lao


sorry z offtop ale porównaj sobie kunga z mk2 z tym z mk:a. ten drugi wygląda jak ciota

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:20:23 pm »
Teraz to mnie wkurwiłeś  :? Ale spoko każy ma swoje zdanie bo według mnie ten z MK2 ( jaki pieprzony chinol ) wyglądał jak ciota :evil: Ten nowy za strój, ciosy, charakter jest najleprzą postacią ze wszystkich części, nawet Scorpion nie jest tak orginalny jak on  :wink:

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:27:35 pm »
Cytat: "Hero"
bo według mnie ten z MK2 ( jaki pieprzony chinol )


sorry, ale kung jest żółtkiem na nie desperado czy kimś w tym stylu. w mk:a wygląda jak torreador

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:31:23 pm »
Cytat: "papa_snejk"
Cytat: "Hero"
bo według mnie ten z MK2 ( jaki pieprzony chinol )


sorry, ale kung jest żółtkiem na nie desperado czy kimś w tym stylu. w mk:a wygląda jak torreador

To masz bardzo dziwne skojażenia  :shock: Mi od samego począdku gdy grałem w MK2 nie pasował na chinczyka aż prosze w końcu sie doczekałem idealnej postaci jaką jest w Deadly Alliance  :wink:

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:34:25 pm »
co to znaczy nie pasował? jest żółty jak słońce, co podkreśla dodatkowo fakt że jest jakimś krewnym liu kanga (ojcem?), który jest niezaprzeczalnie ŻÓŁTY

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 31, 2007, 12:43:59 pm »
Źle mnie zrozumiałeś  :lol: On w MK2 jest Chinczykiem ale jako Kung Lao nigdy nie chciałem aby nim był i wkońcu sie tego niemal doczekałem  :) Teraz już tak abrdzo nie wyglada na skośnookiego. Zmieniono mu łachy z jakiś szmat na świetny strój i poprawiona niemal perfekcyjnie wyzerunek  :wink: I nierozumiem czemu dla ciebie wygląda jak ciota  :roll:  :roll:  :?:

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 31, 2007, 02:01:29 pm »
Cytat: "Hero"
Cytat: "Hien"
No i to był ostatni Mortal z na prawde oryginalnymi nowymi postaciami (Quan, Shinook, Fujin, może niec mniej Tanya i Jarek (który w zasadzie jest kopią Kano)). Ogólnie MK4 pokazuje jak bardzo arcadowy był zawsze Mortal Kombat, niestety skończyła się era automatów i w Mortalu tez się zmieniło co nieco.

No to chyba nie znasz i nie grałeś w Deadly Alliance  :lol: Bo tam jest największa ilość nowych i orginalnych postaci typu: Kenshi, Li mei, Bo rai cho, Nowy Kung Lao  :twisted:  :twisted: ( masakra ), Mavado, Moloch, Drahmin i napewno jeszcze kogoś ominołem  :wink: Nie licze tylko Hsu Hao bo to jedyna postać która mi tam sie nie podobała.


więcej nie oznacza lepiej :>
te postacie nie są wcale takie oryginalne, są po prostu nudne i wymyślone chyba na siłe. To już nie to samo co Kitana, Baraka czy Quan.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 31, 2007, 02:24:01 pm »
Ty porównywałeś do MK4  :lol: A te są bardziej orginalne niż w MK4. Nie wszystkie są nuden z tytch nowych, według mnie niektóre są nawet leprze od większości starych  8)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 31, 2007, 02:36:02 pm »
Nie zapominajcie ze tworcy musza jakos urozmaicac rozgrywke zwlaszcza ze kolejne czesci to juz konsole a nie arcade. Wieksze mozliwosci i prawdziwe 3D. Czyms musieli przyciagnac graczy wyobrazacie sobie ciagle tyle postaci co w MK4?
Armageddon to moze i przeginka ale fajnie jest miec wszystkie postacie w jednej grze.
Mi sie podobaja osobiscie nowe postacie w wiekszosci chocby Koobra.
Gdyby ciegle robili te same postacie to by byla nuda do kwadratu  :P

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 31, 2007, 03:36:08 pm »
Cytat: "$nake"
Nie zapominajcie ze tworcy musza jakos urozmaicac rozgrywke zwlaszcza ze kolejne czesci to juz konsole a nie arcade. Wieksze mozliwosci i prawdziwe 3D. Czyms musieli przyciagnac graczy wyobrazacie sobie ciagle tyle postaci co w MK4?
Armageddon to moze i przeginka ale fajnie jest miec wszystkie postacie w jednej grze.
Mi sie podobaja osobiscie nowe postacie w wiekszosci chocby Koobra.
Gdyby ciegle robili te same postacie to by byla nuda do kwadratu  :P

Popieram w 100%  :wink: Z nowych mortali wyszły spaniałe postacie i nie mam nic do starych przerobionych ( zwłaszcza Kunga, Suba i Scorpa, mi bardzo odpowiadają ) W Deception może nie były udane te postacie tak jak w MK: DA ale właśnie coś typu Kobra, Shujinko są fajni

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 31, 2007, 04:20:54 pm »
kobra to ryu ze street fightera. jest okropny

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 31, 2007, 04:59:37 pm »
Cytat: "papa_snejk"
kobra to ryu ze street fightera. jest okropny

trudno jezeli ci sie nie podoba   :wink:  
ja lubie Kobre za normalny wyglad i styl walki ktory mi bardzo odpowiada, zawsze nim mi sie dobrze walczylo  :wink: