Autor Wątek: Gorzkie zale  (Przeczytany 27627 razy)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« dnia: Listopada 16, 2007, 08:44:34 pm »
ten temat podrzucil mi Snake w jednej z wypowiedzi. A wiec zalcie sie ten temat po to jest (pisze z ps3 dlategoz tez bez polskich znakow)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 16, 2007, 09:05:19 pm »
No to ja będe pierwszy.
Mam żal o to, że założyłeś ten temat. Ja tylko zwróciłem Anie uwagę, kilku też to zrobiło i co? A no to , Ana poprawiła swój błąd, ale wszyscy nadal wiercą jej dziurę w brzuchu. Sorki, ale tematu pt. Konkurs smoczego króla nie chciałem śmiecić.
ps. A Snake powiedział to z ironią, bo poco rozstrząsać coś co już zamknięte.

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 16, 2007, 09:06:42 pm »
uwagi do Any nie powinno byc wcale...
ehh... nie wiem czemu sie jej czepialiście

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 16, 2007, 09:13:28 pm »
Zgadza sie napisalem pomysl o tym temacie z ironią.
Ale po glebszych przemysleniach uwazam ze temay w ktorym mozna sie wyzalic i bluzgac nei jest zlym pomyslem xD Okaze sie ze to bedzie temat w ktorym bedzie wiecej postow niz w tych bezsensownych forumowych grach  :roll:
A piszcie co zawsze chcieliscie mi powiedziec a sie baliscie  :twisted:
hehe, joke oczywiscie ale temu niech sluzy ten temat o bardzo fajnej nazwie Gorzkie Zale  :idea:
Ps. tylko niech temat nie opiera sie na atakowaniu Any i jej ripostach wiec kazdy kto bedzie chcial cos tu napisac niech 5 razy sie zastanowi co pisze a jak trzeba to jeszcze wiecej.

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 16, 2007, 09:15:00 pm »
Szczerze? Mi to zupelnie nie przeszkadza. Robię co chcę, jesli ktos cos ma do mnie to jego sprawa, a ja podchodzę do tego z pelnym luzem. Dlugo przegladalam to forum nie logujac sie, zabawnie tu jest :)

Zale? A na cholere, zycie piekne jest :)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 16, 2007, 09:15:22 pm »
Cytat: "Shihan_Yosuzu"
uwagi do Any nie powinno byc wcale...
ehh... nie wiem czemu sie jej czepialiście

Jak już mówiłem. Ja się nie czepiałem tylko zwróciłem na to uwagę, lubie jak coś jest wporząddeczku  na czubeczku. Jakbyś ty to zrobił tak samo ja bym postąpił.
KPW?
Awe satan.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 16, 2007, 09:19:10 pm »
Cytat: "$nake"
Zgadza sie napisalem pomysl o tym temacie z ironią.
Ale po glebszych przemysleniach uwazam ze temay w ktorym mozna sie wyzalic i bluzgac nei jest zlym pomyslem xD Okaze sie ze to bedzie temat w ktorym bedzie wiecej postow niz w tych bezsensownych forumowych grach  :roll:
A piszcie co zawsze chcieliscie mi powiedziec a sie baliscie  :twisted:
hehe, joke oczywiscie ale temu niech sluzy ten temat o bardzo fajnej nazwie Gorzkie Zale  :idea:
Ps. tylko niech temat nie opiera sie na atakowaniu Any i jej ripostach wiec kazdy kto bedzie chcial cos tu napisac niech 5 razy sie zastanowi co pisze a jak trzeba to jeszcze wiecej.

Taaa jasne. Bluzgać? Kłania się regulamin.
ps. Tak tylko. żal się żal, ale na słowa to uważaj.
No, ale ja też myślę po co się żalić. Piękne życie mam, komu je dam, a no już wiem. Sobieeee. hehe

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 16, 2007, 09:25:41 pm »
Ostatnio coraz czesciej nastepuja spiecia w roznych tematach.
A mowilem o bluzganiu sie na wzajem w granicach zdrowego rozsadku a nie o "rzucaniu miesem". Wiec interpretuj moje wiadomosci poprawnie.
Bo gdyby mialo byc tak jak mowisz to temat nazywal by sie " Tu sie obrażamy nawzajem". Wiec nie pouczaj mnie tu regulaminem.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 16, 2007, 09:30:58 pm »
Cytat: "$nake"
Ostatnio coraz czesciej nastepuja spiecia w roznych tematach.
A mowilem o bluzganiu sie na wzajem w granicach zdrowego rozsadku a nie o "rzucaniu miesem". Wiec interpretuj moje wiadomosci poprawnie.
Bo gdyby mialo byc tak jak mowisz to temat nazywal by sie " Tu sie obrażamy nawzajem". Wiec nie pouczaj mnie tu regulaminem.

Sorki, ale tego nie napisałeś. A poza tym. Czemu teraz można ci wszystko mówić? Ja zawsze byłem, jestem i będe szczery i nie lubię owijać w ceratę.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 16, 2007, 09:34:27 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "$nake"
Ostatnio coraz czesciej nastepuja spiecia w roznych tematach.
A mowilem o bluzganiu sie na wzajem w granicach zdrowego rozsadku a nie o "rzucaniu miesem". Wiec interpretuj moje wiadomosci poprawnie.
Bo gdyby mialo byc tak jak mowisz to temat nazywal by sie " Tu sie obrażamy nawzajem". Wiec nie pouczaj mnie tu regulaminem.

Sorki, ale tego nie napisałeś. A poza tym. Czemu teraz można ci wszystko mówić? Ja zawsze byłem, jestem i będe szczery i nie lubię owijać w ceratę.


Mkmaniak co dzisaj taki spiety jestes xD zartowalem przeciez, to znowu byla ironia :P

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 16, 2007, 09:37:28 pm »
Cytat: "$nake"
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "$nake"
Ostatnio coraz czesciej nastepuja spiecia w roznych tematach.
A mowilem o bluzganiu sie na wzajem w granicach zdrowego rozsadku a nie o "rzucaniu miesem". Wiec interpretuj moje wiadomosci poprawnie.
Bo gdyby mialo byc tak jak mowisz to temat nazywal by sie " Tu sie obrażamy nawzajem". Wiec nie pouczaj mnie tu regulaminem.

Sorki, ale tego nie napisałeś. A poza tym. Czemu teraz można ci wszystko mówić? Ja zawsze byłem, jestem i będe szczery i nie lubię owijać w ceratę.


Mkmaniak co dzisaj taki spiety jestes xD zartowalem przeciez, to znowu byla ironia :P

Nie wiem. Ale już mnie palce bolą, bo przed chwilą skończyłem grać na keyboardzie, a tu tyle postów sypie mi się na łep, a poza tym to popatrz na temat o awatarach to zrozumiesz.
Ironia? Hehe Nie powiedziałbym. Dla mnie brzmiało to poważnie. No Snake, proszę mów kiedy żartujesz, bo zaras sobie będziemy skakać do oczu i gardeł.

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 16, 2007, 09:39:53 pm »
No ziomki wiec jesli jest to temat o wszystkimi niczym to musze zatakowac konsolowcow xD dzisiaj ogladalem gram.tv i powiedzieli ze Crysis nie wyjdzie na konosle bo sa za słabe HAHAHAHA! :D Bez urazy ofc 8)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 16, 2007, 09:43:18 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "$nake"
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "$nake"
Ostatnio coraz czesciej nastepuja spiecia w roznych tematach.
A mowilem o bluzganiu sie na wzajem w granicach zdrowego rozsadku a nie o "rzucaniu miesem". Wiec interpretuj moje wiadomosci poprawnie.
Bo gdyby mialo byc tak jak mowisz to temat nazywal by sie " Tu sie obrażamy nawzajem". Wiec nie pouczaj mnie tu regulaminem.

Sorki, ale tego nie napisałeś. A poza tym. Czemu teraz można ci wszystko mówić? Ja zawsze byłem, jestem i będe szczery i nie lubię owijać w ceratę.


Mkmaniak co dzisaj taki spiety jestes xD zartowalem przeciez, to znowu byla ironia :P

Nie wiem. Ale już mnie palce bolą, bo przed chwilą skończyłem grać na keyboardzie, a tu tyle postów sypie mi się na łep, a poza tym to popatrz na temat o awatarach to zrozumiesz.
Ironia? Hehe Nie powiedziałbym. Dla mnie brzmiało to poważnie. No Snake, proszę mów kiedy żartujesz, bo zaras sobie będziemy skakać do oczu i gardeł.


Nie chcesz, zebysmy sobie skakali do gardel...
Zapewniam ze ani mi ani tobie nie bylo by przyjemnie ^^'
Nie mowie zebys nie bral moich postow na powaznie xD ale traktuj jej czesto pol zartem pol serio xD A wogole to jak pisze tak sobie "pozytywnie" to czesto uzywam moja emotke "xD" wiec wtedy najczesciej zartuje sobie :lol:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 16, 2007, 09:50:04 pm »
Cytat: "Rell"
No ziomki wiec jesli jest to temat o wszystkimi niczym to musze zatakowac konsolowcow xD dzisiaj ogladalem gram.tv i powiedzieli ze Crysis nie wyjdzie na konosle bo sa za słabe HAHAHAHA! :D Bez urazy ofc 8)


No i po CRYSISIE... haha, nie wierz we wszystko co uslyszysz :P xD

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 17, 2007, 12:32:49 am »
Temat płytki jak nakrętka no ale cicho  :D  Teraz ja coś powiem.

Do Hero że odpisuje zawsze i wszędzie

Do Shotguna czy Catheriny (sam nie wiem) która zaśmieca mi forum i stawia fochy. Poszła już nie ?

Do Snejka, że jest głupszy niż ja  :D

oraz do Rella, Dantosa i Mkmaniaka których poprostu no kocham  :D

Nie obchodzą mnie błędy które zrobilem, nawet nie chce mi się ich sprawdzać, a godizne myślałem nad kolorkami czy czerwony jak zwykle czy może zółty  :lol:

Oczywiście moj post jest żartem i nikt nie powinien czuć się urażonym  :wink: