'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Pierwszy oficjalny pokaz MK9  (Przeczytany 31736 razy)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« dnia: Czerwca 18, 2010, 10:03:44 pm »
Gamespot opublikowa? relacj? na ?ywo z Mortal Kombat 9. Ed Boon z Paulem Garcia oraz Johnem Edwards'em opowiada i pokazuje walki z nadchodz?cej gry, a mo?emy zobaczy? walcz?cych ze sob?: Scorpion vs. Sub-Zero, Sektor vs. Reptile, oraz Tag Team w zespole: Johnny Cage, Nightwolf vs. Mileena, Kung Lao. Zapraszam do ogl?dania tutaj.

Dowiedzieli?my si? te?, ?e w trybie multiplayer gracze b?d? otrzymywa? tzw. "punkty respektu", dzi?ki którym b?dziemy wiedzie? jak radzi sobie dany gracz.

Z innych wiadomych nam rzeczy to:

- na targach grywalni s?: Scorpion, Sub-Zero, Kung Lao, Mileena, Johnny Cage, Nightwolf, Reptile oraz Sektor;
- ka?dy wojownik ma w?asne ciosy, kopni?cia, ?aden nie b?dzie mia? tych samych animacji, czyli ka?da poza, styl walki, X-ray b?dzie inna;
- ka?dy b?dzie posiada? po dwa wyko?czenia;
- klasyczne areny, jakie do tej pory zobaczyli?my to: Living Forest, Kahn's Arena, The Pit II, Dead Pool (The Pit II oraz Dead Pool maj? po Stage Fatality);
- walka w Tag Team jest dost?pna online oraz offline;
- gra online b?dzie dost?pna w trybie dla pojedynczego gracza oraz w trybie Tag Team, natomiast tryb "Spectator" b?dzie cz??ci? gry i wp?ywa? b?dzie na zdobywanie osi?gni??;
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 10:12:41 pm wysłana przez davidkoz »

-Luna-

• Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:10:19 pm »
Ja bym jeszcze doda? info:
- online tag team umo?liwi granie 4 graczom naraz
- pojawi? si? pasek odpowiedzialny za wykonywanie "ulepszonych" speciali, breakera i X-Ray
- w grze znajdzie si? (conajmniej) 26 grywalnych postaci

Tak ode mnie;)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:14:25 pm »
Opisane to jest jeden news ni?ej ;)

-Luna-

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:15:12 pm »
Ano...niedopatrzenie moje, sugerowa?em si? tym wpisem tutaj na forum;p

Offline effe

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:45:39 pm »
Mówcie co chcecie, ale jak dla mnie b?dzie to najlepsza cz??? w historii MK. Ju? ma bardzo dobre opinie, a te wyko?czenia s? perfekcyjne. Nie mog? si? doczeka? kolejnych postaci, a na pewno nie d?ugo ich poznamy.

-Luna-

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:48:48 pm »
Te? widz?c to co si? dzieje na ekranie (KONIECZNIE ?CI?GNIJCIE Z GAMESPOT.COM WERSJ? HD) stwierdzam, ?e....to mo?e by? najlepsza cz??? serii. Tak Adepcie, mo?esz mi jaja odgry?? z w?ciek?o?ci nawet ale mimo sentymentu do MK2 twierdz?, ?e to mo?e by? w ko?cu godny nast?pca. Czas poka?e czy produkt ko?cowy sprosta, natomiast teraz let's get hyped!;p

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:30:58 pm »
Mówcie co chcecie, ale jak dla mnie b?dzie to najlepsza cz??? w historii MK. Ju? ma bardzo dobre opinie, a te wyko?czenia s? perfekcyjne. Nie mog? si? doczeka? kolejnych postaci, a na pewno nie d?ugo ich poznamy.

Fajnie, ?e mówisz o grze, która jeszcze nawet nie wysz?a.

Luna -> Ty zastanów si? co mówisz. To, ?e obecnie robi? lepsze auta, nie znaczy, ?e taki najnowszy mercedes jest lepszy od klasycznego mustanga tylko dlatego, ?e ma lepsze osi?gi. Tak samo tutaj. To, ?e ma lepszy gameplay czy inne pierdo?y mo?liwe dzi?ki technologii nie znaczy, ?e jest, ani ?e b?dzie najlepszym MK. Id? do k?ta i przemy?l to wszystko, bo przesadzasz z hypem. To przecie? zwyk?y Mortal Kombat, taki jaki od dawna powinien by?. A Wy od razu bo?ka z niego robicie. Ot kontynuator serii. Te? si? ciesz?, te? uwa?am, ?e jest zajebisty, ale co tutaj si? dziwi?? W ko?cu to stary dobry Mortal Kombat. Dawno nie mieli?cie dobrego MK w r?kach (Od lat 90) i gdy w ko?cu przychodzi to wariujecie. Luzik panowie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 11:41:21 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:49:25 pm »
Adept po 1 trailerze te? tryska?e? optymizmem. O gameplayu bedzie mozna dop[iero mówi? po zagraniu.

Swoj? drog? to s?ysza?em, ?e w MKvsDC jest niez?y gameplay, a przynajmniej, ze lepszy ni? w poprzednich 3D.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 19, 2010, 12:21:04 am »
Ja takim specjalist? nie jestem jak Moonlight Shadow wi?c b?d? musia? poczeka? na gier?  :P
W sumie to tylko potwierdzili to co by?o wida? z filmików oficjalnych i nie....
Jedyne co powiedzieli wi?cej to o grze przez neta ale to by? przecie? pewniak  :)
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

-Luna-

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 19, 2010, 10:08:43 am »
Adept to, ?e MK2 jest najlepsze for ever to ja wiem bo dla mnie jest tak samo i dobrze o tym wiesz. Ale te? ude?a w nas ta du?a dawka sentymentu. Teraz MK ma w ko?cu szans? ZNOWU liczy? si? na rynku a nie by? tylko pi?tym ko?em u wozu fighterowego. Mnie si? ten MK podoba dlatego ?e:
- ma klimat
- ma ?wietnie zaprojektowane postacie
- jest ?wietnie wykonany technicznie

Chcia? bym jeszcze pada dosta? i sam w to zagra?, móg? bym wi?cej napisa?. Ale póki co nie mo?esz zaprzeczy? ?e gra ma zadatki na t? metk? NAJ. Zreszt? po tym co zobaczyli?my do tej pory wida?, ?e developerzy wiedz? co robi?;)

I powiem ci, ?e szczerze chcia? bym aby ten MK okaza? si? tym najlepszym, bo ile lat mo?na czeka? na godnego nast?pc? legendarnego MK2?

Offline effe

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 19, 2010, 10:24:27 am »
Luna w 100% si? zgadzam :) I wierze, ?e dostaniemy niemal idealny produkt!

-Luna-

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 19, 2010, 11:06:36 am »
Jeszcze tylko poczekajmy na pe?ny sk?ad postaci;p

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 19, 2010, 02:33:59 pm »
Po samym zaprezentowanym gameplay wida?, ?e animacja postaci jest znacznie lepsza od poprzednich 3D, wr?cz najlepsza ze wszystkich MK 3D. Nie ma ju? takiej sztywno?ci, jest bardziej ?ywa. Zaczynam coraz bardziej wierzy? w ten produkt. Je?li wszystko pójdzie dobrze to kupuj? PS3, specjalnie dla Mortal Kombat.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 19, 2010, 03:44:28 pm »
Adept po 1 trailerze te? tryska?e? optymizmem. O gameplayu bedzie mozna dop[iero mówi? po zagraniu.

Optymizm, a krzyki odno?nie best Mortal Kombat Ever to jest ró?nica? Mi nadal si? podoba ten nowy MK, jednak niektórych za bardzo ponosi.

Adept to, ?e MK2 jest najlepsze for ever to ja wiem bo dla mnie jest tak samo i dobrze o tym wiesz. Ale te? ude?a w nas ta du?a dawka sentymentu. Teraz MK ma w ko?cu szans? ZNOWU liczy? si? na rynku a nie by? tylko pi?tym ko?em u wozu fighterowego.

Luna, no to albo rybki, albo akwarium. To, ?e MK powsta?o z grobu i odrodzi?o si? jak feniks z popio?ów nie znaczy, ?e ju? mamy podnieca? si? tym MK tak ?eby obwo?ywa? go tym, który przebije MK2. Wiadomo, znów przyci?gnie graczy, znów zacznie si? liczy? bla bla bla itd. Ale albo mówisz o rynku gier, albo o Mortal Kombat. Bo je?eli o tym drugim, to radz? Ci naprawd? przeanalizowa? system warto?ci.

- ma klimat
- ma ?wietnie zaprojektowane postacie
- jest ?wietnie wykonany technicznie

No i fajnie. Czyli ma to co Mortale 2d w latach 90. Ma to co powinien posiada? Mortal Kombat Deadly Alliance. Niestety Midway zjeba?o i mieli?my gówniane gry przez tyle lat. W ko?cu dostajemy godnego nast?pc? pierwszych MK, a niektórzy ju? wywy?szaj? go ponad klasyczne gry. Nie wiem, tak jakby tylko na grafik? patrzyli. Mamy rozwój technologiczny. Wiadomo, ?e obecnie gry w nowej generacji konsol b?d? zbajerowane tak jak to obecnie maj? w standardach gry. Nie czyni to jednak atut do twierdzenia podobnych wniosków wyci?ganych przez niektórych. Zgadzam si?, jest zajebista gra, kozak, nast?pczyni Mortal Kombat II. Jednak we?cie si? w gar?? ludzie i nie mówcie, ?e co? co nawet nie wysz?o jest lepsze od czego?.

Poza tym okropnie dziwi mnie to co niektórzy pisz? jak Sim: "Zaczynam coraz bardziej wierzy? w ten produkt". LUDZIE! Mortal Kombat ju? dawno powinien by? tak grywalny jak zapowiada trailer! Inne gry bijatykowe od dawien dawna serwuj? nam dobre tytu?y. A tu dla niektórych jest szokiem, ?e Mortal Kombat mo?e by? dobrze zrobione. ONO POWINNO BY? DOBRZE ROBIONE od lat. To tylko gówniane programowanie w 3d Midway zjeba?o t? gr?. Dla mnie to po prostu Mortal taki jaki powinien by? od dawna i dlatego si? ciesz?, a tak jak mówi?, nie mieli?my osiem lat gry dobrej i jak nagle wychodzi to dla Was jest to szok i na t? spraw? przestawiacie go w hierarchii wy?ej od klasyków, a przypominam, i? tytu? jeszcze nawet nie wyszed?. Dlatego mam pe?ne prawo pisa? to co powy?ej, bo mam dystans do sprawy, a niektórzy najwidoczniej go nie maj?. Luna niestety o Tobie te? pisz?. Je?eli patrzysz pod wzgl?dem marketingowym i gamingowym to spoko, Twoje prawo, ale Mortal Kombat to nie tylko te rzeczy.

Mortal Kombat 9:
Gameplay:
- Obecnie masz wiele gier ze znakomit? miodno?ci?: Tekken, Virtua Fighter, Street Fighter 4
Grafika:
- Standard dziejszy
Klimat:
- ?wietny, mroczny. Idealny dla nas
Dodatki:
- Tag Team, online, story etc. To wszystko istnieje w innych grach przecie?

Mortal Kombat II:
Gameplay:
- W 1993 roku by?a to najbardziej grywalna bijatyka na ?wiecie
Grafika:
- Motion Capture postaci po raz pierwszy w historii zrobione z tak? dok?adno?ci?
Klimat:
- Gracze wcze?niej mogli ju? robi? Fatale (Primal Rage), jednak dopiero Mortal Kombat I/II na t? skal? zrobi? gr?, która 10 lat po premierze ma jeszcze swoich fanatyków (My, klasycy na forum)
Dodatki:
- Babality, Friendshipy, czyli co? co znowu by?o nowo?ci? w historii bijatyk.

Jak wida? Mortal Kombat Classic by? rewolucyjny pod wieloma wzgl?dami, dlatego nale?y mu si? pa?eczka pierwsze?stwa. Powiedz mi teraz, co takiego odkrywczego genialnego ma Mortal Kombat 9 na tle innych dzisiejszych tytu?ów? Oprócz ogólnego upgrade`u w stosunku do dwójki czym bije swojego poprzednika? Dlaczego ten nowy Mortal Kombat ma by? najlepszy, lepszy od rewolucyjnego MK II? Mo?ecie mi to wyt?umaczy? odnosz?c si? do punktów, które wy?ej przytoczy?em?

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline effe

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 19, 2010, 04:21:19 pm »
Widzisz adept tu nie chodzi o to, ?e ten MK 9 jest jaki? innowacyjny i w ogóle najlepszy i ma najnowsze kombinacje itp. Chodzi o to, ?e jest to wko?cu produkt na miare tych najlepszych cz??ci z przed lat. Grywalno?? i jako?? b?dzie na podobnym poziomie , a nawet lepsza. Postacie bardziej realne i grafika na najwy?szym poziomie. Wiadomo, ?e nie zrobi? czego? nowego, czego nikt inny nie wymy?li? (szkoda), ale wko?cu zacz?li uczy? si? na b??dach i po kilku tych krótkich filmikach widzimy, ?e nowy MK9 b?dzie bardzo udany! :)

Jestem optymist?.