Autor Wątek: Mortal Kombat x- wskrześ se sam  (Przeczytany 3427 razy)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Mortal Kombat x- wskrześ se sam
« dnia: Lutego 26, 2015, 08:26:30 pm »
Analogicznie jak przy zrób se sam. Są narzekania na to, że postacie wstają z grobów jakby wstawali z dupy. Ale każdy chce obecności swojej ulubionej postaci. Więc pytanie - jak to zrobić by miało ręce i nogi.
Na początek Liu Kang i Shang Tsung. Jak było pokazane w story mode 9, esencja Shanga została przekazana Sindel. Jednakże po tym jak ta została pokonana dusza Shanga została wypuszczona na wolność. Przez jakiś czas za pomocą magii udało jej się utrzymywać w zawieszeniu w bezcielesnej postaci w earthrealm, jednakże czuł, że jego siły słabną i w krótce jeśli nie znajdzie nowej powłoki będzie musiał trafić do zaświatów. Spróbował opętać umierającą Kitanę, lecz nie zdążył. Ruszył zatem za Liu, licząc na to, że ten do raz kolejny pokona imperatora, a gdy go osłabi zawładnie ciałem Shao. Trwało to jednak zbyt długo, a siły Shanga słabły. Zatem w momencie gdy Raiden poraził Liu, Tsung zawładnął ciałem czempiona. Okazało się jednak, że rany były zbyt głębokie. Liu i tak umarł, zostawiając czarownika w martwym ciele. Nie był w stanie powstrzymać procesów gnicia etc. Tak powstał Zombie Liu Kang ( 1 forma Liu ). Gdy już został pogrzebany przez Raidena, powstał z grobu i zaczął szukać sposobu odzyskania starego ciała. Pojawiał się na ziemi, aż do boga piorunów doszły wieści, że ciało Liu chodzi po ziemi. Dręczony wyrzutami sumienia Raiden odnalazł w zaświatach duszę Liu i wybłagał u starszych bogów, by ci pozwolili wrócić jej na ziemię w celu naprawienia tego przeciwnego naturze stanu ( druga forma Liu - duchowa). W tym samym czasie Shang odnalazł Quana Chi i zawarł z nim śmiertelny sojusz, którego jednym z warunków miało być przywrócenie Shangowi dawnej postac ( pierwsza forma Shanga - młody)i. Raiden oraz dusza Liu przybyli akurat w momencie, gdy Quan kończył mroczny rytuał. Shang w wyniku niego odzyskał swe ciało, a Liu zdradził Raidena i zamiast powrócić do zaświatów, na nowo osiedlił się w swojej fizycznej formie ( jako że było to jego naturalne ciało, zawładnął nim w pełni i procesy rozkładu cofnęły się - powstała trzecia normalna forma Liu ). Wywiązała się bitwa między Liu Kangiem a Raidenem, z której skorzystali czarownicy by uciec. Rytuał jednak nie został dokończony i Shang zaczął się starzeć ( druga forma czarownika - dziad). Aby cofać ten proces Tsung potrzebuje zdobywać dusze ( trzecia forma - w średnim wieku Soul hunter) i rozpoczyna polowanie na Ermaca. 

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat x- wskrześ se sam
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 27, 2015, 02:05:46 am »
Ciekawe, choć wydaje mi się, że gdyby Raiden i Liu zaczęli walczyć między sobą to obaj czarnoksiężnicy zamiast spierdalać próbowali wy ich najebać.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat x- wskrześ se sam
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 27, 2015, 02:37:09 am »
Powiedzmy, że Quana osłabił rytuał, a Shang jeszcze się nie oswoił z nowym ciałem.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat x- wskrześ se sam
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 10, 2015, 09:54:59 pm »
Ja chciałbym zobaczyć Fujina w wersji slugusa Quan Chi i chyba się podejmę opisania tego, jakby to mogło wyglądać. :D