Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - ReVille

Strony: [1] 2 3 ... 39
1
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Stycznia 22, 2019, 08:56:14 pm »
Czy ktoś z was kupi kolekcjonerke ?

2
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Stycznia 18, 2019, 01:03:40 am »
Czyli Mortal jako gra Cię nie interesuje. Wiec jak to działa, cos na zasadzie Sentymentu? Jak stary zespół muzyczny ktorego juz nie lubisz ale sprawdzasz co sie dzieje u nich bo gdzieś w środku cos marzy o tym aby te stare odczucia odżyły i zespół znów rozje@6ł ale tak się nie stanie i pozostaje tylko obserwacja.

3
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Stycznia 18, 2019, 12:46:34 am »
Cytuj
gameplay zawsze mi wisiał więc nie czepiam się........

Jak wisi ci to co najważniejsze w grze to nie ogarniam po co ci mk ;D

4
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Stycznia 18, 2019, 12:14:07 am »
Cytuj
Jest więcej materiału... Cassie wygląda okropnie.

Bez kitu jak by była juz na rencie, nie poszła w ślady matki :D

5
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Stycznia 17, 2019, 11:47:50 pm »
No tyle info na raz  >:D >:D bardzo, ale to bardzo obszerna konferencja.

Cholera wie o czym pisać... system walki, postacie, nowa postać, "fatal blow", x-ray'e w szybkich przerwynikach, najpiękniesza krew w Mortalu ever, customizacja itd itd. masakra.

Spokojnie:

Select screen został pokazany więc wiemy już że:
-26 postacie
-Znane już to: Geras (nowa postać), Scarlet, Raiden, Sub-Zero, Scorpion, Sonya, Baraka, Shao Khan
-W video widoczni byli również Shinok (raczej nie pogramy  >:D ),Liu Kang i Kung Lao

System walki nie pokazał zbyt dużo, w sensie zobaczyliśmy jakieś klepanie, parę ciosów specjalnych jakieś krótkie przerywniki X-ray, "Fatal blow" paski ataku i obrony. Nie zobaczyliśmy jednak najważniejszego (przynajmniej dla mnie) combo'sów przynajmniej jednego sensowniejszego comba, takie raczej klepanie raz po raz żeby x-ray'a wykożystać jakiś specjal move i interaktywność aren.

System "Fatal Blow" jest wg mnie świetnym rozwiązaniem zagrożonego gracza który w akcie desperacji ma jeszcze szanse odwrócić bieg gry.

Nowa Postać ... Geras - troszkę zagwostka... kim tak na prawde jest i jaka jest jego specjalność ... ale chyba piasek takie mam wrażenie. Design wiadomo wg gustu mnie ani ziębi ani grzeje :)

Cutomizacja... nie podoba mi się ten pomysł wiadomo mikro płatności muszą być a to idealna do tego opcja :)) nie skorzystam (z płatnych stroi)

Ale to co najbardziej mnie uwiodło w MK11 to Krew, piękna krew tak piękna że aż brak słów, patrzy się na to znakomicie nie wsponę już o nowje czcionce które jest w punkt i zestawienie czarnego z żółtym (złotym) genialne.

za błędy i składnie przepraszam, jestem pijany  >:D

https://www.youtube.com/results?search_query=mortal+kombat+11+gameplay 
 

6
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Grudnia 08, 2018, 02:00:57 am »


btw, zmień ktoś nazwę tematu na 'Mortal Kombat 11 - Dyskusja ogólna', czy coś ten deseń

Done.

Ja uważam ze ta ilość krwi broni ma na celu pokazanie iż gra bedzie jeszcze bardziej dopracowana i troszkę chwala sie możliwościami nowego mk. Ta krew wyglada znakomicie (wiem ze to tylko trailer ale robi robotę. Look Scorpiona i Raidena nie podoba mi sie za ch*j. Czekam na wiecej info, ale w końcu cos ruszyło :))

7
Mortal Kombat 11 / Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Maja 11, 2018, 07:58:48 pm »
MORTAL KOMBAT 11
Potwierdzony, Zapraszam do dyskusji

8
Inne / Odp: Seriale
« dnia: Kwietnia 26, 2018, 04:04:35 pm »
Taboo !!!! obejrzałem, osikałem się!
Hardy, kreacje postaci, unikatowość i ten wszechobecny syf, polecam polecam polecam !

http://www.filmweb.pl/serial/Tabu-2017-708201

9
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - spis graczy
« dnia: Kwietnia 26, 2018, 03:51:33 pm »
reville123
ps4

10
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Lipca 13, 2014, 09:56:37 am »
Raiden jaki jest każdy widzi, w sumie nikt się niczego specjalnego nie spodziewał po tej postaci - bo co można robić z prądem :D Z wyglądem też nie wydziwiali no i to  akurat na plus. Pułapki mogą wyjść dosyć ciekawie (pytanie jak długo się utrzymują), już widzę możliwość robienia podobnych combosów jakie wykonywało się Cyrax'em w MK9 z bombami :) Co do X-Ray'a ni grzeje ni ziębi - nic specjalnego, ale Fatality... okropne (w tym złym znaczeniu), nie podoba mi się totalnie, po prostu wyskakujące oczy zawsze wyglądają komicznie.

11
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - zrób to sam
« dnia: Lipca 01, 2014, 12:46:12 pm »
Cytuj
http://u.mmarocks.pl/2014/07/cz1.jpg
http://u.mmarocks.pl/2014/07/cz2.jpg
http://u.mmarocks.pl/2014/07/cz3.jpg

Świetny tekst, idzie sie wczuć w Mirka 😂 i pokazuje jak cieżko wymyślić cos co spodoba sie innym. Wrócę z roboty to biorę sie za wymyślanie :D12
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - zrób to sam
« dnia: Lipca 01, 2014, 01:23:05 am »
Może z tym rysowaniem przesadziłem, ale obstawiam ze mało kto sie podejmie wyzwania :)

13
Mortal Kombat X / Mortal Kombat X - zrób to sam
« dnia: Czerwca 30, 2014, 12:19:40 am »
Krytykowanie nowych postaci przychodzi nam łatwo, jednak nie zastanawiamy sie jak cieżko jest taką stworzyć. I tu zadanie dla nas (szczególnie dla tych najbardziej krytykujących), stwórz własną postać - nazwij ją, przypisz jej historie, opisz wygląd (spróbuj narysować) i sprecyzuj umiejętności z fatality włącznie. Stwórz kompletną postać pasującą jak najbardziej do swiata MK i poddaj sie ocenie forumowiczów :)

14
Mortal Kombat 3D / Odp: Postaci 3D - dyskusja ogólna
« dnia: Czerwca 29, 2014, 10:41:22 pm »
Cytuj
Jeśli o tym drugim, to w MK4 miał jedne z najbardziej spamerskich pocisków w grze. Górne i dolne duże kule ognia, którymi można było zaspamować przeciwników. Okropny :[

Jeżeli chodzi o jego "kule" :D to były to chyba najwolniejsze fireballe w Mk4 i najprostsze do ominięcia :)

15
Mortal Kombat 3D / Odp: Postaci 3D - dyskusja ogólna
« dnia: Czerwca 29, 2014, 10:31:46 pm »
Tanya- ...hm...kobieta na posyłki. Tak ja ją widzę. Stoi po stronie zła i służy temu kto w danym momencie rządzi. Jako chyba jedyna z nowych postaci z Mortal Kombat 4 pojawiła się jeszcze dwa razy w innych częściach. Przepraszam obok niej był także Quan Chi. Znana z żółtego stroju i kręcenia karku. Przyzwoicie zrobiona wojowniczka, która zasłużyła na to by pojawić się w kolejnych częściach. Jej debiut z MK mozna uznać za udany. Kolejna tajemnicza wojowniczka, którą można polubić. Najpierw pracowała dla Shinnoka, potem dla Shang Tsunga i Quan Chi, aż w końcu zdecydowała się być pionkiem w rękach Onagi. Ma brutalne i psychopatyczne fatality, a także hara kiri. To jest argument, który pozwala mi stwierdzić, że Tanya dostanie pracę, a przynajmniej powinna dostać w MKX. Ma duże doświadczenie u byłych pracodawców :) i wygląda na to, że jak jej imię brzmi tak jest też na prawdę, jest po prostu tania. Ode mnie duży plus za finish z przekręcaniem karku :D

A ja tam nic do niej nie mam, przynajmniej odróżniała sie od pozostałych dziewoj, ciekawa paleta ciosów i Darła ryja próbując tym dorównać Liu Kang'owi :D w Mk4 jedna z lepszych postaci no i ten cudowny bumerang ❤️

Strony: [1] 2 3 ... 39