Autor Wątek: O nas.  (Przeczytany 94104 razy)

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #60 dnia: Października 23, 2007, 07:01:06 pm »
Może napiszesz o co dokładnie poszło? Co to za osoba była itp ;) i jaki nick miałas poprzednio? Może bedę cie pamiętał :P

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #61 dnia: Października 23, 2007, 09:04:05 pm »
Cytat: "Rell"
Może napiszesz o co dokładnie poszło? Co to za osoba była itp ;) i jaki nick miałas poprzednio? Może bedę cie pamiętał :P

Jej poprzedni nick to Shodgun. Jak byłeś tu dawno to możesz nie pamiętać, bo ona była chyba nawet krucej niż ja.
A jaka osoba to chyba wiem. Jest to (tak przynajmniej mi się wydaje) Ana, która krytykowała ją i jej prace w dziale arty (forum ogólne), ale wydaje mi się, że każdy uważał inaczej i ona chciała skrytykować rysunek, bo może się na tym zna, lecz wiadomo, że nie powinna robić tego w taki sposób i używając takich słów, ponieważ złamała regulamin. Dobry krytyk moim zdaniem powinien ocenić pracę używając poprawnych słów.
Ps. A tak poza tym to dawno nie widziałem jej na forum.

Offline Cathyerina

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #62 dnia: Października 23, 2007, 10:07:28 pm »
no wiesz ale ja zauważyłam żę jak ja sie pojawiam to ona wraca. tak było w poprzednim przypadku. zobaczymy...

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #63 dnia: Października 24, 2007, 02:54:45 pm »
Cytat: "Cathyerina"
no wiesz ale ja zauważyłam żę jak ja sie pojawiam to ona wraca. tak było w poprzednim przypadku. zobaczymy...

O jej. Jaki problem. Nawymyślaj jej i może coś ją to nauczy, ale jeśli ty zmieniasz nick i uciekasz jakoś to nie dobrze, bo jaki to ma sens obrażać się, niech sobie mówi ty nie zwracaj na to uwagi, a jak coś podobnego się powtórzy to myślę, że jest nas tu kilku i to zauważymy.
ps. Przynajmniej ja jestem z tobą. Głowa do góry, bo jakby każdy tak robił to świat by zwariował.

Offline Cathyerina

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #64 dnia: Października 24, 2007, 04:16:35 pm »
heh :] no mądrze gadasz
dzięki

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #65 dnia: Października 24, 2007, 04:45:19 pm »
Zawsze można zgnoic na privie ;]
hehehehe

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #66 dnia: Października 24, 2007, 05:14:14 pm »
Albo odrazu bana dać ;]

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #67 dnia: Października 24, 2007, 09:29:59 pm »
No widzisz Cathyerina? Wiedziałem, że nie tylko ja cię popieram, zauważ, że na forum jest kilku miłych wyrozumiałych i dobrych ludzi. Ja to odczuwam od czasu założenia tego tematu.

Offline Cathyerina

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #68 dnia: Października 24, 2007, 09:33:32 pm »
heh jak milo ^^
chociaz co do tego zbanowania to nawet nieprzypomnilam se by ana dostala chociaz upomnienie, ale ok.

ciesze sie ze jestescie ze mna ^^

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #69 dnia: Października 24, 2007, 09:45:39 pm »
Cytat: "Cathyerina"
heh jak milo ^^
chociaz co do tego zbanowania to nawet nieprzypomnilam se by ana dostala chociaz upomnienie, ale ok.

ciesze sie ze jestescie ze mna ^^

My też się cieszymy razem z tobą.
ps. Dobra koniec. Może skoro to temat O nas to niech kto wymyśli jakiś fajny wontek do niego.
Ja już próbowałem, ale w łep dostałem.
O jej nie czuje, jak rymuje. :lol:

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #70 dnia: Października 24, 2007, 10:32:25 pm »
Moze najlepiej zalozmy partIe na forum  ANS (Ana Niech Spie...la) ^^'
A do topicu... moze opisy swojego wygladu, charakter? Ja zaczne:
Blondynka(moze i glupia :P), brazowe oczka, maly nos, szczupla, wysoka.
niekiedy jestem niesmiala, ale jak ktos sie do mnie rzuca to umiem mu dac w gebe, a jesli to chlopak to w czule miejsce ^^' oprocz tego jestem materialistka :P

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #71 dnia: Października 25, 2007, 03:57:53 pm »
MIileena rozumiem ,ze mozna kogos nie lubic .Ale to ,ze Any w tej chiwli nie ma na forum ,to nie znaczy ,ze mozesz ja obrazac za jej plecami.A pozatym w kazdej chwili moze ona wrocic ,i jak zobaczy twoj post to ,to moze sie tak samo skonczyc jak jej ostatni powrot.A i jeszcze jedno zeby bylo jasne ja jej  nie bronie ,bo sama mnie zaczela denerowac swoim madrosciami(co prawda na poczatku nic do niej nie mialem ale to sie szybko zmienilo) ,ale jej nie obrazam ,w ogule poco znowu poruszacie ten temat?

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #72 dnia: Października 25, 2007, 04:41:01 pm »
Cytat: "Dantos"
MIileena rozumiem ,ze mozna kogos nie lubic .Ale to ,ze Any w tej chiwli nie ma na forum ,to nie znaczy ,ze mozesz ja obrazac za jej plecami.A pozatym w kazdej chwili moze ona wrocic ,i jak zobaczy twoj post to ,to moze sie tak samo skonczyc jak jej ostatni powrot.A i jeszcze jedno zeby bylo jasne ja jej  nie bronie ,bo sama mnie zaczela denerowac swoim madrosciami(co prawda na poczatku nic do niej nie mialem ale to sie szybko zmienilo) ,ale jej nie obrazam ,w ogule poco znowu poruszacie ten temat?

Powiem ci, że Mileena wcale nie przesadza, bo jak ktoś się tak wypowiada to powinien popatrzyć popierwsze do regulaminu, a po drugie to po głowie się podrapać i znajść inny zasób słów, bo dla mnie to taki ktoś, który bluzga i przeklina ma zbyt mały zasób słów, nie wie dokładnie o co mu chodzi i chcę być groźny.
No sory, ale nie w taki sposób.
A jeśli Ana wróci i będzie mieć jakieś wonty to mnie to nie obchodzi, zawsze można powrócić do jej wypowiedzi i wyciągnąć konsekwencje, a jak pamiętam to, gdy ktoś jej zwrócił uwagę to nie potrafiła zrozumieć, że źle mówi i to się powtórzyło.
Myślę, że jeżeli Ana się będzie burzyć, jak się zjawi to się bardzo rozczaruje.
Proszę cię Dantos nie mów mi tu co ona może zrobić.
ps. Teraz to już naprawdę koniec.

Offline Hell Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #73 dnia: Października 29, 2007, 08:31:58 pm »
Mkmaniak kazał w tym temacie pisać posty o powrotach, więc piszę. Zapewne nikt mnie nie pamięta, ale wróciłem po dłuuuugim czasie za sprawą ciągłego powracania do MK i niemożności pogadania o nim z nikim. Tak więc witam ponownie :D

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #74 dnia: Października 30, 2007, 08:31:05 am »
tak... masz rację
nie pamiętam cię ;D