Autor Wątek: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA  (Przeczytany 81149 razy)

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #195 dnia: Marca 23, 2007, 07:33:53 pm »
Dzisiaj próbowałem robić cancel z powietrza bez użycia stylu broni i wyszło mi to gdy grałem Reiko dla niego jest to 1,1,2... 3,3,2,4cs4 lub też 3,3,2... 3,3,2,4cs4 a najbardziej zdziwiło mnie wykonanie tego u sektora 1,1,2...3,3,2,4cs4 gdy stanąłem nagle Sektorem na ziemi a przeciwnik własnie odbijał się od ziemi tuż przede mną. Każda postać ma cancel w obu stylach walki w zależności od tego ktorym stylem kontynuujemy należy poprostu wykonać odpowiednią kombinacje. :idea:
Cytat: "Dantos"
mam podrbke mortala ;d

Nie pękaj ja też  :twisted:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #196 dnia: Marca 23, 2007, 09:09:07 pm »
Ja zrobiłem bez stylu z bronią Reptailem 1,1,2 1,1,4cs Shujinko 1,1,4 1,1,4cs Kung Lao 1,1,2 1,1,4cs ale nie zawsze mi wychodzi bo najczęściej to sie zatrzymuje w powietrzu razem z przeciwnikiem ale czasami się uda spaść.
___________________FURY MK______________________

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #197 dnia: Marca 24, 2007, 08:00:50 pm »
Filmiki wymiatają, czy zobaczymy kiedyś coś takiego polskiej roboty?
Tak swoją drogą też sprawdzałem gre na podróbce, jak troche stanieje to chętnie kupie dla Mk:Online

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #198 dnia: Marca 31, 2007, 12:49:06 am »
Tyle się narobiło tych tematów, że po tak długiej przerwie nie wiem, gdzie opisać wrażenia o MK:Armageddon. Chyba to najodpowiedniejsze miejsce.

A więc zawiodłem się na siódmej części mojego ulubionego mordobicia. Odbiega on od poprzednich części ze względu dodania Air Kombat, tworzenia swojego zawodnika oraz tworzenia fatala.

To co było dobre w MK:DA i w MK:D zostało wycofane w MK:A. Mowa tutaj o drugim stylu walki, co spowodowało w siódemce, że postacie stały się szare, nudne i ogólnie poprzez Air Kombat takie same. Dobrym pomysłem było dodanie wszystkich zawodników no ale niestety klapa totalna twórcom z tego wyszła. Nie będę tutaj o nich pisał, bo szkoda. Moge jedynie westchnąć i wspomnieć coś nieco o Shinnoku czy Sareenie. 0 zbalansowania, 0 konkretnych kombosów ( o ile jakieś są ).

Mamy 2 chameleonów. Chameleon ten którego znamy oraz Shujinko ( bo gdyby nie nazwa i wygląd to czym się różni od Chameleona ? No niczym, tylko stylem i zdolnościami innych zawodników ).

Areny ? hmmm żadna rewelka. Jakieś takie mało estetyczne i mniej pomysłowe od tych z MK:Deception. Do przykładu moge podać Armory ( kręci się jakiś wałek, ktoś tam wpada, biegnie i krzyczy jak w jakieś komedii ), Battle Area ( nie mam pojęcia czemu mam aż tak negatywne uczucia do tej arenki ) oraz cała masa małych aren na których nic sie nie dzieje. Jedyna ciekawa to Tekunin Prison no i całe szczęście że dali nam do dyspozycji te z MK:Deception.

Tworzenie własnego wojownika jest fajne, ale wogóle nie pasuje do serii Mortal Kombat, dzięki czemu wogóle nie czuje klimatu tej gry.

Brakuje mi starych, dobrych wykończeń oraz klimatu, który czułem przy MK:Deadly Alliance.

Na koniec powiem tak:

MK:Armageddon to z pewnością wielki hit i każdy fan i nie tylko, powinien w nią zagrać. Ja także zakupiłem sobie ją, gdy tylko trafiła na półki sklepowe. Ale nie jest dla mnie tak szczególna jak MK:Deadly Alliance ( do dzisiaj pamiętam jak dostałem ją wręce, po kilku latach ciągłego czekania ). Wojownicy mi się nie podobają ( jedyne zaskoczenie to Rain i Reptile - naprawde da się kimś konkretnie pograć :D  ). Areny też nie, system walki nie został bardzo wzbogacony, a do Air Kombat nie mam zdania. Może być ale nie musiało się wogóle pojawić. Konquest mi się mniej podobał niż w MK:Deception, a mini gra jest kiczowata. Fatale oraz system tworzenia postaci dla mnie jest minusem gry, bo oddala jej dobry stary klimat i wprowadza gracza w całkiem inny świat serii MK. Krypta też nie jest taka ciekawa jak w poprzednich częściach, poprostu nic mnie nie zadziwia.

Jedyne co mi się PODOBA to dynamiczność, ciekawe podejście do systemu walki ( no bo coś tam dodali prawda:P ), tryb online i masa zdolności specjalnych, które są naprawde ciekawe ( tylko czemu znowu Sonya'i nie dali tych z MK:4 no, czemu )

Żeby ktoś sobie tylko nie pomyślał, że ja jestem jakimś antyfanem, bo raczej każdy prawie mnie tutaj zna i wie jakie mam zamiłowanie do całej serii MK. Tylko no poprostu jakoś nie podoba mi się ta siódemka no, nie wiem:P

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 31, 2007, 10:00:49 am »
Co do Air kombat to jestem innego zdania, ponieważ w poprzednich częściach brakowało takiego czegoś, przeciwnik leciał w góre i spadał w dół i to był koniec combosa a teraz można jeszcze dłużej się z nim bawić. Air podniosło range grze według mnie. Ma pare błędów ale na pewno jest plusem gry niż minusem :)
_________________FURY MK____________________

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #200 dnia: Marca 31, 2007, 10:57:42 am »
Cytat: "Hero"
Co do Air kombat to jestem innego zdania, ponieważ w poprzednich częściach brakowało takiego czegoś, ....

 
He, he. Tutaj się nie do końca zgodze. Ponieważ w MK4 mielismy tego "przedsionek", np kiedy dwóch przeciwników skakało na siebie równocześnie to najpierw nalezało udeżyć pięścią a potem nogą (2 hit air combo :P ).

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #201 dnia: Marca 31, 2007, 11:06:50 am »
Heh, masz racje Sim. :)W każdej części można wyskoczyć i jeszcze raz udeżyć gdy postać leci w góre, ale mi chodzi o nieco dłuższe combosy. Kiedy grałem w MKDA i MKD to po długim combosie kiedy czasami przeciwnik leciał w góre brakowało mi takiego czegoś aby jeszcze z 20 hits mu dokopać a w Armageddon tak idzie i mi sie to bardzo podoba :D
________________FURY MK____________________

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #202 dnia: Kwietnia 15, 2007, 10:17:52 am »
A teraz coś o Online. Gra ktoś w MK:Armageddon online ? Brat mi odesłał zpowrotem MK:A i z przyjemnością muszę napisać, że pięknie chodzi na PS3. Jeśli ktoś chętny niech mi daje znać na PM.

Maniak Ty masz PS3 to może szpilniemy no chyba, że nie masz MK:A.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #203 dnia: Kwietnia 15, 2007, 10:50:23 am »
Ja chętnie pykne w Armageddon przez online ale dopiero jakoś tak w tygodniu moge.
____________________FURY MK____________________

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #204 dnia: Kwietnia 23, 2007, 12:06:01 am »
Grałem dzisiaj z gościem na online. Grał Shinnokiem i poprostu tak wymiatał, że ruszyć się nie mogłem. Gość wielki naprawde. Żeby tak Shinnokiem grać, to trzeba mieć niezłego skilla. To nic w porównaniu do gościa, dokładmniej Darkside ( bo taki ma nick na MK ). Siedzi tylko i nie gra. Ma coś ponad 800 wygranych i 0 przegranych. Jest 1 na rankingu MK. Poprosiłem go, żeby zagrał ze mną. Ludzieeeeeeeeeee co się działo. Grał swoim fighterem i nie opisze co wyprawiał. Walka trwała zaledwie 5 sekund. Gościa nawet nie trafiłem ( co ja pisze:D nawet pada niewiedziałem jak do ręki chwycić ). Druga runda zaledwie 10 sekund. Zdążyłem raz skoczyć i uderzyć gościa ( co za zaszczyt ). Na końcu się nie wysilił, poprostu złamał mnie tylko w pół, aż w pół.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #205 dnia: Kwietnia 23, 2007, 12:25:02 am »
Łoooo rany :shock: ponad 800 wygranych i 0 przegranych. To machina a nie człowiek skoro tak wymiata jak mówisz. Swoją drogą może on jest z Tekunin :P

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #206 dnia: Kwietnia 23, 2007, 12:37:22 am »
Jest niemcem, bo tak ma w profilu. Wogóle to dużo dziewczyn gra i nieźle wymiatają. Widać, że graja dużo i często, bo są naprawde dobre. Ciężko mi idzie na tym rankingu wg. dlatego, że nie mam kiedy ćwiczyć.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #207 dnia: Kwietnia 23, 2007, 04:55:43 am »
Teraz to i ja miałbym problem z ćwiczeniem. Co innego za czasów MK4, wtedy to się wymiatało. Niestety im starszym się jest tym mniej czasu się ma na Mortale (i inne).

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #208 dnia: Kwietnia 23, 2007, 07:50:40 am »
Kurde jak bym już dostał mojego kompa od naprawy ( bo na tym nie moge grać online ponieważ ledwo chodzi ) to odrazu bym sobie zagrał z tym kolesiem co mówi Davidkoz :twisted: Chciałbym poznać jego taktyke. Rozumiem że bez problemu robi sekwęcje w powietrzu :) Może jeszcze w tym tygodniu będe już miał starego kompa

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #209 dnia: Kwietnia 23, 2007, 12:43:44 pm »
Cytat: "Hero"
Kurde jak bym już dostał mojego kompa od naprawy ( bo na tym nie moge grać online ponieważ ledwo chodzi ) to odrazu bym sobie zagrał z tym kolesiem co mówi Davidkoz


A Ty chcesz grać w MK:Armageddon na PC :D wow

Cytat: "Hero"
Chciałbym poznać jego taktyke. Rozumiem że bez problemu robi sekwęcje w powietrzu


Właśnie że nic nie zrobił w powietrzu :roll: Ja zdążyłem raz podskoczyć.