Autor Wątek: Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 75705 razy)

Offline Okon_GW

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #45 dnia: Września 18, 2005, 11:12:32 pm »
Cytat: "Ana"
nie ma takiego sprzetu i zapewne dluuugo jeszcze nie bedzie


to zdeka bez sensu bo glupi ps2 ma procek 700 mhz :D

ps.cos tam przegladalem forumy i widzialem jakis emulator tyle ze gra wyrabia 5 fps na Gf 4 Ti i na Amd Barton 2500+ ram 512 czyli ciekawie jaki sprzet do plynnosci trzeba

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #46 dnia: Września 19, 2005, 07:32:54 am »
"Głupi PS2" kosztuje teraz 700zl a pewnie jeszcze cena pojdzie w dol z premiera PS3... no chyba juz sie nie oplaca grac na emulatorach...

Offline Okon_GW

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #47 dnia: Września 19, 2005, 08:04:03 am »
Cytat: "Ana"
"Głupi PS2" kosztuje teraz 700zl a pewnie jeszcze cena pojdzie w dol z premiera PS3... no chyba juz sie nie oplaca grac na emulatorach...


kolega chce oddac za 400 zl heh ale po co mi konsola skoro mam pc ? jedyna konsola ktora do mnie cos przemawia to jest PSP :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #48 dnia: Września 19, 2005, 08:07:58 am »
tia fakt komputer jest lepszy od ps2 ale nie pod względem gier kolego. Na komputerze możesz praktycznie wszystko zrobić ale nigdy nie będzie tyle fajnych gier. Na Ps2 czy inne konsolki masz lepsze gry z lepszą grafiką i z pewnością są dłuższe w większości i bardziej urozmaicone wiec pc siada pod tym względem.

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #49 dnia: Września 19, 2005, 08:31:16 am »
Cytat: "Okon_GW"
heh ale po co mi konsola skoro mam pc?

to zycze milego czekania na cos co pociagnie emu PS2....
400zl... ja bym brala (chociaz zalezy w jakim stanie)

Offline Okon_GW

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #50 dnia: Września 19, 2005, 10:59:51 am »
Cytat: "Ana"
Cytat: "Okon_GW"
heh ale po co mi konsola skoro mam pc?

to zycze milego czekania na cos co pociagnie emu PS2....
400zl... ja bym brala (chociaz zalezy w jakim stanie)


prosto z niemiec :d nowka bez gwarancji :)
a co do konsolek to ta PSP nowa bardzo ladnie wg mnie sie prezentuje ma lepsze dane od PS2 :D

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #51 dnia: Września 19, 2005, 05:13:53 pm »
Cytat: "Ana"
Cytat: "Okon_GW"
heh ale po co mi konsola skoro mam pc?

to zycze milego czekania na cos co pociagnie emu PS2....
400zl... ja bym brala (chociaz zalezy w jakim stanie)


Własnie. Nie ma narazie dobrego emulatora, któryby pozwalał grać w gry z PS2 (X-Box i GC to samo) został tylko GBA, który da sie emulować!

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #52 dnia: Września 19, 2005, 05:46:51 pm »
Koniec OT i wracamy do tematu

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #53 dnia: Września 19, 2005, 09:41:10 pm »
ta koniec:P Ana widze że zmieniłaś image:P nice, ciągle mnie zaskakujesz nowy avatarek robi swoje.
Wracając do tematu nie czekajcie na MK7. Bo to jeszcze troche potrwa a jak wyjdzie na konsole nowej generacji to tylko będziecie mogli sobie newsy czytać. Ja nie czekam w każdym bądź razie. " Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba ". Jak ją wydają kupie sobie ps3 to wtedy będe dyskutował co i jak bo my dyskusją i tak nic nie zdziałamy a mówiąc że MK7 nie dorówna grom typu SC czy Tekken jest możliwe ale nie możemy być tego pewni na 100%.

Offline iCe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #54 dnia: Września 22, 2005, 02:35:58 pm »
Wracając do MK4 to bynajmniej w moim środowiku MK4 było czymś bardzo ciekawym, grywalnym i ludzie złego słowa nie powiedzieli. Za kazdym razem gdy nowa część danej gry wychodzi jest pozostawiay nam wybór - zostać przy starej lub przejść na nową. Ale zwykle każdy pójdzie 'na nową', imo jest to spowodowane jakimś lękiem ze wszyscy i tak będą grać w nową i nikt nie chce pozostać sam. Zawsze nowsze tytuły przynosza tez korzyści, które jednak pozwolą na akceptacje - wszyscy narzekali jaki T4 jest gorszy od T3 ale patrząc na rewolucje platformową, grafikę itd jednak wszystko zostało przełknięte.

Ja nie porównuje zwykle 2d i 3d na zasadzie wymiaru grafiki, tylko z innych względów. 2d mk jest zupełnie inne od 2d SF'a. W MK2d się grało dużo.
Jasne, Meanthord ze ludzie od Tekkena itp MK3d od razu porównają do
swoich bijatyk i wtedy widzimy jakąś niedoskonałość - ale tak jak mówiłam MK to jest coś innego, to jest gra bardziej zręcznościowa z innymi elementami rozrywki. Podkreślam - to jest moje zdanie (bo jak zwykle czepiacie się w moim ostatnim poście nie żadnej uwagi nowego MK tylko innych fragmentów mojej wypowiedzi dot. wieku itd.) Meanthord kiedyś pwoiedział że ja nie potrafie uszanować czyjegoś puntu widzenia, a jak jest tu? Ludzie tylko czekają na smaczki.
A tekst 'admin nie musi być pełnoletni tylko musi się znać na MK' bawi,bo mój drogi admin każdego forum nie musi się znać na tematyce danej drupy dyskusujnej tylko ma się znać na tym co robi (to nie zarzut tylko osobiste stwierdzenie - przyp. autora) i to wystarczy. Więc im kto dłuzej żyje tym większe ma doswidczenie (nie, nie twierdzę ze to forum jest złe, imo może być). Jeśli admini znają się oprócz adminowania na MK to miło ale nie jest to główny wymóg :wink:

Kolejna kwestia - mówicie że pod względem gier PC nigdy nie zaoferuje tego co konsola. Widze że coś mało  w komputer pakujecie. I nie mówie tu o grafice - bo jeśli stawiamy PC vs  konsola to idzie o grafe.. z tym ze nie zawsze. Xbox przescignął ps2 a z kolei Xbox jest porównywalny do PCta (jeśli patrzymy na to co można kupić dzis do kompa). Po drugie - jest wiele gier na PC, które bija na głowe wszystkie tytuły na konsole, pecet oferuje wiele innych rzeczy - choćby gry online - mmorpg lub też Quake i inne gry nigdy nie będą miały takiego powodzenia na konsoli. Xbox live czy konsolowe gry online nigdy nie dorównają online grom na PC (bynajmniej w czasach teraźniejszych).

A emu PS2 wre jak nigdy dotąd, wszystko już można odpalić, problem w tym ze są 3 klatki na sekundę. A mówią przełom jest blisko - kompatybilność jest DUŻO lepsza niz kiedyś jak emulowali psx. Chodzi wszystko. Taki fakt, natomiast ja wogóle uwazam ze to bez sensu emulować PS2 strata czasu i jak komuś zależy to niech sobie tą konsolę kupi, weźmie v/xga boxa, podepnie do monitora od pceta i jedzie sobie jak chce.

Mam Ps2, ale planuje z nowych konsol kupić X'a, toc to bije na głowę o_O playstation, dzieki Bogu SC3 wyjdzie na ps2. Na X'a w bitki grać raczej nie będe (doa fajny system ale twarze tych laleczek i oczy przyprawiają mnie o mdłości, toć to dzieci z ogromnymi piersiami, ble), ale Ninja Gaiden, nowa Onimusha w produkcji i w końcu ukochany Unreal Championship 2 bo x'a mi się nie chce ciagle starego kupować. Ciekwe jaki MK7 będzie jeśli uderzy o te platformę.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #55 dnia: Września 22, 2005, 03:09:49 pm »
powiem tak. Nie masz racji jeśli chodzi o gry pc vs gry konsolowe.
OK zgadam sie jeśli chodzi o gry typu Quake ( nie wymieniłaś jeszcze takich tytułów jak Warcraft 3, Diablo czy niedawny Word of Warcraft <-- jaki brak szacunku dla tych gier <joke> bo zaras będą cytaty ). Tak moja droga grają w nie wszyscy ale nie dlatego że są na dużym poziomie grywalności tylko właśnie dlatego że wszyscy w nie grają i zawsze można zagrać z kimś innym, poczuć smak pokonania kogoś lepszego czy ciągła zmiana taktyki. Pod tym względem są lepsze ale tylko pod tym. Praktycznie każdy tytół prócz gier ekonomicznych czy strategicznych typu Red Alert nie kupiłbym na konsole, ale każdą pozostałą inną gre zakupił bym na mojego ps2.
Kompa mam bardzo dobrego i nic mi nigdy nie przerwalo i nie przerywa bo wymieniam części ale kom to kom i nic tutaj nie zmieni. X-Box to wynalazek chudzielca który mu nie wyszedł. Co z tego że pobił ps2 jak pozniej wyszedł a teraz nowy x-box nawet nie może stanąc sobie obok ps3. Tyle

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #56 dnia: Września 22, 2005, 03:38:00 pm »
Playe 'bija' produkty billa z prostej przyczyny, maja duzo lepszy i obszerniejszy zestaw dostepnych gier. Nie wspominajac o tym ze sa ladniejsze ;0

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #57 dnia: Września 22, 2005, 04:58:20 pm »
No nie wiem czy biją gry pod wzgledem graficznym w pismach które czytam te same gry dostają wieksze noty niż te wydawane na ps2 i w rzeczywistości tez tak jest (przynajmniej w moim przypadku).A teraz mam takie pytanko do Any lub ewentualnie do Ice'a czy SC3 jest tez przewiduwane na X'a  :?:

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #58 dnia: Września 22, 2005, 05:02:24 pm »

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #59 dnia: Września 22, 2005, 05:09:43 pm »
wiesz na innych stronach o tej samej grze czytałem że są wydawane tez na inne platformy:P