Autor Wątek: Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 75420 razy)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #15 dnia: Września 14, 2005, 02:57:43 pm »
Mówią tylko o konsolach nowych generacji, ale całkiem możliwe, że w przyszłym roku  :P

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #16 dnia: Września 14, 2005, 04:00:47 pm »
Za rok napewno wypuszcza jakis ochlap, zeby zarobic kolejne $, mam tylko nadzieje, ze nie bedzie to jeszcze mk7, ze wloza troche wiecej serca w 'siodemke'  :D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #17 dnia: Września 14, 2005, 04:25:54 pm »
wiesz wszyscy chyba mają nadzieje że MK7 dorówna grą typu Tekken czy SC. Tylko pytanie czy warto czekać i wierzyć bo jak wcześniej pisali co niektórzy że nie wierzą jakoś w to i będzie można czekać do starości

Offline Duncan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #18 dnia: Września 14, 2005, 05:11:15 pm »
To zależy jaką politykę przyjmie firma, otóż jak dotąd MK: DA i MK: D sprzedawały się w US wyśmienicie. Biły wszelkie rekordy sprzedaży, ale.. tak się musiało stać. Ostatnie wersje MK są naprawdę.. proste. Jak już wspominałem wcześniej system walki nie wymaga za dużo od nas i właściwie po kilku walkach pamiętamy podstawowe kombinacje. Ponadto na samym właśnie zapamiętaniu wszystko się kończy ;]. System nic ponad to nie oferuje i.. dlatego ta gra tak dobrze się sprzedaje (sprzedaż samego MK: D prześcigneła sprzedaż Tekkena4 i SoulCalibura2 razem wziętych). Jak narazie MK jest przeznaczone na rynek dla mas.. szybkie, łatwe, krwawe, bez cienia niejasności. Więc teraz pytanie czy następny MK coś zmieni, bo.. po co firma ma ryzykować wypuszczając coś trudniejszego/lepszego dla węższej publiki skoro mogą odpalić niższym kosztem coś znacznie mniej skomplikowanego i sprzedającego się 2 razy lepiej...

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #19 dnia: Września 14, 2005, 05:19:13 pm »
..a zajmijmy się może stylami walki? Skoro ma być najwięcej postaci, a czy każda będzie swoj style, tzn żaden nie będzie sie powtarzał? Jak myślicie?

Offline iCe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #20 dnia: Września 14, 2005, 05:28:26 pm »
No tak.. ile razy tu wchodze tyle razy trzeba się rejestrować, może wywalić mode pokazujący ilość napisanych postów bo kto wejdzie zawsze pomyśli że to początkujące forum..
Bodzio - połączyłeś się widzę, mam nadzieję że nikt tu inny nie jest adminem (bynajmniej nie niepełnoletni) :wink:

Co do mortala, miałam duże nadzieję na super Deception i de facto - było o niebo lepsze od poprzednika, ale.. tryb versusa, jego technologia nie różni się zbytnio od DA. tak jak zwykle twierdzę - System musi zostać Systemem. Wszyscy na niego będą narzekać, wszyscy będą chcieli czegoś więcej.. ale i tak wszyscy to zawsze kupią. Zmiana systemu to ryzyko zmiany swojej rynkowej pozycji. Mimo narzekań, setki fanboyów to kupi, choćby dla celów kolekcjonerskich, jak my zazwyczaj robilismy lub z ciekawości. I może nikt w to nie grać, ale zapłaciłeś, Midway jest happy.

Publiczność nie może się znudzić, ale na szczęście są na to sposoby. MK jest grą amerykańską zrobioną przez Edk'a - nie musi być rdzennie związana ze sztukami walki itd, więc na tym nie muszą się skupiać. Kupujący musi mieć rozrywkę więc.. Midway się stara - i by ominąć sam versus, doda tu tryb conquest, tutaj szachy a tam jeszcze coś wymyśli i tyle jest tych smaczków do odkrycia że mamy w co grać! Dlatego MK to jest gra, to rozrywka, w żaden najmnijeszy sposób nie nadaje się do kompetycji, tudzież nie jest odpowiednia na turnieje, bynajmniej nie 'bitkowe', co coś blizej do gry zręcznościowej w tetrisa, versus ma do oferowania bardzo mało i nie spodziewam się po MK7 czegoś nowego - przełomowego w systemie walki.

Kto lubi mortala takim jakim jest kupi, i w USA to dobre rozwiązanie, MK ma nieprzyciągać (i nie nigdy nie przyciągało) system walki, pokazówek itd, natomiast ciagnie do niej z powodu -
a. brutalności
b.rozrywkowości (chess mode,etc.)
dlatego powstaja na podobnym enginie gry typu Shaolin Monks, które mają być odbieciem który fan MK kupi, bo zrobią super grafę.
Cieszę się, że Midway żyje pełnią życia i może kiedyś zrobi coś jeszcze innego. Mroczny klimat w bijatykach jest bardzo na plus, oby tylko system walki nie był tak ograniczony i ubogi.

Owszem , staję się craz bardziej kapryśna, wolałam system Tekken'a od MK ale nawet teraz stwierdziłam że Tekken jest mizerniejszy i sztuczny (motion capture czasami nie realny), stawiam już jedynie na Soul Calibur'a (jeśli chodzi o bijatyki) i  niecierpliwością czekam za miesiąc na nową część, ale po mortala sięgnę dla rozrywki i obejrzeniu kilka ciekawych artów, i jeśli będzie MK7 - ściagnę go, bo napewno oryginała nie kupię za jego oferowaną cenę. To dobre dla Amerykanów, którzy są dużo dalej w swojej 'nienawiści i piciu krwi' od nas, dlatego gdyby w mortalu nie spadało się już na ostre kolce, nie kupiliby go więcej. Więc spójrzmy prawdzie w oczy czym jest ta gra..  

A wogóle to World of Warcraft ownz 8)

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #21 dnia: Września 14, 2005, 07:41:37 pm »
Cytat: "iCe"
Bodzio - połączyłeś się widzę, mam nadzieję że nikt tu inny nie jest adminem (bynajmniej nie niepełnoletni) :wink:

Nie wiek swiadczy o inteligencji Uzytkownika i znajomosci tematu... A Bodzio nie jest jedynym Adminem.

Co do MK7... stracilam wiare, a nie sadze aby byl jakis sens w pisaniu po raz ktorys tam tego co zostalo powiedziane... ale w sumie pozyjemy zobaczymy

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #22 dnia: Września 14, 2005, 08:35:59 pm »
Wiek świadczy, może ktoś być inteligentny ale nie mądry, a mądrość i wstrzemięźliwość nabywa się wiekiem ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #23 dnia: Września 14, 2005, 10:37:35 pm »
Ice widze że nieźle się musiałes skupić jak to pisałeś. Powiem tak: " zgadzam się z Tobą co do słowa " co sam nie wieże że to mówie jeśli chodzi o nasze poprzednie rozmowy:P.
 
Cytat: "Spine"
Wiek świadczy, może ktoś być inteligentny ale nie mądry, a mądrość i wstrzemięźliwość nabywa się wiekiem ;)


taa racja. Tylko nie rozumiem czemu musi admin być pełnoletni  :roll:
Nie każdy pełnoletni jest mądry bo niektórym przychodzi to wcześniej. Mówiąc krócej: szybciej dojrzewają psyhicznie.

Offline Meanthord

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #24 dnia: Września 14, 2005, 10:44:16 pm »
Po pierwsze liczba sprzedanych kopii TK i SC "razem wzietych" nie do konca jest wyznacznikiem, bo istnieje cos takiego jak rynek arcade i zyski z automatow miazdza wszystkie Mortale razem wziete - i juz jest na odwrot.
Po drugie nierealny MC w TK? Jedne postacie sa zrobione w pewien sposob, a inne postacie w inny sposob, roznie to bywa. Nie wszyscy zawodnicy maja finezje Boba czy Edka, ale nie popadajmy w przesade.

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #25 dnia: Września 15, 2005, 07:28:19 am »
Cytat: "davidkoz"
taa racja. Tylko nie rozumiem czemu musi admin być pełnoletni  :roll:
Nie każdy pełnoletni jest mądry bo niektórym przychodzi to wcześniej. Mówiąc krócej: szybciej dojrzewają psyhicznie.


Admin nie musi być pełnoletni, wystarczy, by znał sie na rzeczy (tutaj to MK  :wink: )

Offline Okon_GW

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #26 dnia: Września 16, 2005, 01:00:29 am »
A ja co do Mortala Kombat mam tylko jedno marzenie nie musi byc tak rewelka czy cos ma byc poprostu na PC a nie ciagle to kiczowate konsole

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #27 dnia: Września 16, 2005, 09:24:01 am »
Na PC-ta już raczej nowych MK nie będzie bo Boon nie widzi w PC-tach zysku, a jak wiadomo chodzi tylko o $  :P

Offline Okon_GW

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #28 dnia: Września 16, 2005, 03:36:12 pm »
Cytat: "Malvado"
Na PC-ta już raczej nowych MK nie będzie bo Boon nie widzi w PC-tach zysku, a jak wiadomo chodzi tylko o $  :P


heheh ja tez nie widze sensu w zakupie ps2 czy xbox :D szkoda $ ale np org mortala bym kupil :) jak dla mnie Midway firma skonczyla kariere wraz Mortal Kombat 4 czekamy na wielki powrot Midawaya czy sie doczekamy oto jest pytanie :)

Offline Meanthord

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #29 dnia: Września 16, 2005, 03:39:57 pm »
Cytat: "Okon_GW"
heheh ja tez nie widze sensu w zakupie ps2 czy xbox :D


I dlatego z grami (i MK) bedziesz zawsze do tylu, proste.