Autor Wątek: Mortal Kombat 9 na tegorocznym E3?  (Przeczytany 2973 razy)

robaczek

  • Gość
Mortal Kombat 9 na tegorocznym E3?
« dnia: Czerwca 06, 2010, 12:07:19 pm »
Ostatnimi czasy po sieci krąży plotka jakoby na tegorocznych targach E3 miał pojawić się conajmniej trailer Mortal Kombat 9. Informację tą mogą potwierdzić słowa prezesa Warner Bros Interactive:

Cytat: Herman Sanchez
(...) z Mortal Kombat jeszcze nic nie widzieliście, ale jesteśmy dumni z tego co już mamy. Dobrze zaprezentujemy się na E3.

Tak samo nadzieje fanów podsycają osoby bezpośrednio zaangażowane w produkcję najnowszej odsłony, m.in. Herman Sanchez, który na swoim Twitterze napisał "8 dni". O dziwo, na tą chwilę komentarze pana Sancheza są zablokowane dla szerszej publiczności.

Miejmy nadzieję, że tym razem w końcu coś uda nam się podejrzeć i zobaczyć choć trochę materiału, nad którym ekipa Eda Boona pracowała przez ostatnie dwa lata.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2010, 12:29:36 pm wysłana przez robaczek »

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 na tegorocznym E3?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 06, 2010, 08:53:40 pm »
Warner Bros to potezna marka a przede wszystkim kasiasta, temu brakowalo wzupelnosci serii Mortal Kombat. Sadze ze Tej oslony nie spieprza, gdyz maja kase na produkt, tylko wystarczy dobry pomysl. I uwazam ze Warner Bros bedzie naciskac na Eda i serie Mortal Kombat, tak aby bylo wszystko pieknie i zdobyla nowych fanow, zeby ludzie lubiacy bijatyki mieli na 1 miejscu wlasnie Mortal Kombat 9, gdyz bedzie bardzo zroznicowany w pozytywny sposob. I mysle ze WB ma wielkie plany co do MK, przeciez to jest USA gra ta ? A WB bedzie chcialo aby Amerykanska marka przebila japonskie itp. Chca aby Mortal Kombat znow bylo wielkie jak kiedys. W koncu to jest Warner Bros  ;D Oni nie pozwola na plame. ;]

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 na tegorocznym E3?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 06, 2010, 09:42:48 pm »
Nie wiem co ma mieć USA - MK - WB do jakości, bo na przełomie lat widzimy, że takie gry nie muszą odnosić sukcesów i być dobre, a jedynie co powoduje, że dzięki WB kolejny MK będzie inny jest  popatrzenie na ten problem przez nowego Batmana, o którym z Luną już nie raz tutaj pisałem.

Ja czekam na E3 i się wolę nie wypowiadać.