Autor Wątek: Najseksowniejsza Postać w MK  (Przeczytany 22744 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 03, 2010, 10:06:31 pm »
Nie przesadzaj,  Sindel nawet fajnie wyglądała w Mk3. Nie wiem w którym miejscu jest ona gruba.

Przepraszam. Najgrubszą w Mortal Kombat 3 jest Sheeva. Jednak Ninja-Spectre, kto tu przesadza :)? Jest matką Kitany, czyli jak uchowała córkę do 25-30 lat, to ona sama musi mieć z 40-50 lat (I na tyle właśnie wygląda), a to dziękuję już, ja pasuję jeżeli chodzi o Sindel  ;)

PS. Nie mówię o oficjalnym wieku który wynosi 10 000 lat  :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 03, 2010, 10:08:14 pm »
Kitana ma tysiąc lat, a nie 25, 30 ;D więc o co chodzi>

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 03, 2010, 10:11:53 pm »
Napisałem przecież wyraźnie, że nie chodzi o jej wiek z BIO, bo Kitana też ma 10 000 lat, tylko o to jak wygląda i ile logicznie rzecz biorąc by mogła mieć lat skoro jej córka jest w dorosłym wieku. Jeżeli więc matki w średnim wieku kogoś podniecają, to mi brak słów :P

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 03, 2010, 10:19:37 pm »


Tak wg ciebie wyglądają 50-latki ? Aktorka co odtwarzała Sindel miała pewnie ze 30-35 lat góra.

A co ma historia MK do świata realnego, może w świecei MK kobiety wolniej się starzeją. Wiadomo, ze w realnym świecie matka 25 latki już raczej zbyt atrakcyjna nie będzie.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 03, 2010, 10:20:52 pm »
Dla mnie numer jeden to oczywiście Kitana z MKDA w fioletowym stroju ( podnosi ciśnienie!). A co do matek w średnim wieku to też mnie rajcują  ;D, szczególnie Brooke Logan z Mody na Sukces. Z 40 lat już pewnie ma, ale dziewczę jak wino...

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 03, 2010, 10:24:13 pm »
szczególnie Brooke Logan z Mody na Sukces. .

O się wydało, co kolega ogląda. A co było w ostatnim 2832 odcinku bo przegapiłem ;P.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 03, 2010, 10:25:24 pm »
Ninja-Spectre, Madonna ma pięćdziesiąt jeden lat, a również wygląda jak nastolatka. Co nie znaczy, że bym ją tknął palcem z powodu wyglądu ;) Nie ważne jak się wygląda, ważne, że powyżej trzydziestki to już stare ciało i mnie brzydzi jako, że sam jestem nastolatek to lubię nastolatki

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 03, 2010, 10:27:39 pm »
Dla mnie numer jeden to oczywiście Kitana z MKDA w fioletowym stroju ( podnosi ciśnienie!). A co do matek w średnim wieku to też mnie rajcują  ;D, szczególnie Brooke Logan z Mody na Sukces. Z 40 lat już pewnie ma, ale dziewczę jak wino...

Martins, a co będzie jeśli powiem, że mi podnosi ciśnienie Kenshi w MK Deadly Alliance w alternatywnym stroju?

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 03, 2010, 10:28:32 pm »
Ninja-Spectre, Madonna ma pięćdziesiąt jeden lat, a również wygląda jak nastolatka. Co nie znaczy, że bym ją tknął palcem z powodu wyglądu ;) Nie ważne jak się wygląda, ważne, że powyżej trzydziestki to już stare ciało i mnie brzydzi jako, że sam jestem nastolatek to lubię nastolatki


No to kolego spróbuj sexu z taką szaloną 30stką to zobaczysz co z tobą zrobi i moment zmienisz zdanie :D:D

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 03, 2010, 10:33:47 pm »
Ninja-Spectre, Madonna ma pięćdziesiąt jeden lat, a również wygląda jak nastolatka. Co nie znaczy, że bym ją tknął palcem z powodu wyglądu ;) Nie ważne jak się wygląda, ważne, że powyżej trzydziestki to już stare ciało i mnie brzydzi jako, że sam jestem nastolatek to lubię nastolatki

Mnie sie madonna nie podoba, za bardzo wysuszona i muskularna.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 03, 2010, 10:37:01 pm »
ReVille, nigdy nie rozumiałem argumentu "Jak usiądzie na Tobie, to nie będziesz wiedział co robić". Dla mnie to prymitywne i głupie. Po pierwsze nie lubię starych kobiecych ciał. Jeżeli dzisiejsze piętnastolatki miały więcej penisów w buzi niż ja piegów na twarzy, to jak bardzo będzie wyeksploatowana taka trzydziestka? A uwierz mi, ja znam się na małolatkach. Dlatego nie, żaden seks z trzydziestolatką czy inną doświadczoną kobietą nie wpłynie na moją ocenę. Dla mnie matki są matkami i nic na świecie nie sprawi, że będę w nich widział atrakcyjne kobiety.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 03, 2010, 10:40:44 pm »
Dla mnie numer jeden to oczywiście Kitana z MKDA w fioletowym stroju ( podnosi ciśnienie!). A co do matek w średnim wieku to też mnie rajcują  ;D, szczególnie Brooke Logan z Mody na Sukces. Z 40 lat już pewnie ma, ale dziewczę jak wino...

Martins, a co będzie jeśli powiem, że mi podnosi ciśnienie Kenshi w MK Deadly Alliance w alternatywnym stroju?


Pogratuluję Ci oryginalnego targetu :) i zapytam kto jest  na drugim i trzecim miejscu w twoim rankingu. A więc?
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2010, 10:42:58 pm wysłana przez Martins »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 03, 2010, 10:45:53 pm »
no napisałem, że Jade z MK: Deception, a później Kitana z jakiejkolwiek części. Kenshi jest na miejscu numer 3 za fajnie wdzianko i bały kolor, który kocham.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 03, 2010, 10:47:34 pm »
To Dawidkoz chyba wyznajesz zasadę:
"Żeby życie miało smaczek
raz dziewczynka, raz chłopaczek" ;D .

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Najseksowniejsza Postać w MK
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 03, 2010, 10:49:57 pm »
szczególnie Brooke Logan z Mody na Sukces. .

O się wydało, co kolega ogląda. A co było w ostatnim 2832 odcinku bo przegapiłem ;P.

Było to...


http://img493.imageshack.us/img493/2154/katherinekellylangepisodic055n.jpg


Z dziką i nieokiełzaną chęcią wrzuciłbym samą fotkę, zamiast linka, ale niestety nie mam pojęcia jak się to robi :-[ (to forma prośby z mojej strony, aby ktoś życzliwy zrobił to za mnie ;))
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2010, 12:34:13 am wysłana przez Martins »