Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 658928 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1605 dnia: Marca 16, 2015, 07:55:01 am »
Mnie tam się podoba... Żeby tylko wywalili to coś z SoM i dali kogoś z MK. O Jasona się nie będę kłócił bo już potwierdzony, a Predzia to bym nawet obaczył jeśli wszystkie inne wspomniane postacie powrócą. Póki co uznaję to za fake żeby się nie rozczarować gdy naprawdę tak będzie, lub by miło się zaskoczyć gdy się potwierdzi....

Coś mi się jednak nie zgadza, przynajmniej wg. Mortal Kombat wika, ojciec Sony nazywał się Herman Blade i był majorem. Tutaj twierdzą, że nazywał się Salazar i był związany z Black Dragons?
Mnie też to zastanawia. Wydaje mi się jednak, że ów Herman Blade nie jest potwierdzony w żadnej grze, ewentualnie w komiksach lub noweli. Wtedy mogą to zmieniać jak chcą. Jeśli to info jest z oficjalnych komiksów Tobiasa to wyjdzie na to, że zmieniają co im się podoba.

Rozwiązanie z Subami, Noobem, Liu brzmi ciekawie. Choć od tego ostatniego podchodzę z dużą dozą ostrożności....

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1606 dnia: Marca 16, 2015, 07:58:21 am »
Ale historia zaczyna być coraz bardziej pogmatwana. Scorpion nie będzie widmem, zmartwychwstań ciąg dalszy, poszerzanie rodzin Cage, Briggs i Blade. Teraz trzeba czekać na bossa. Nie wiem skąd ta chęć robienia z Liu Kanga złego charakteru i robienie z niego bossa. Po pierwsze podobno bossem ma być ktoś kto nim był. Stawiam, więc na Shinnoka. Jeżeli będzie to ktoś inny to wolałbym Quan Chi. Walka z kimś takim mogłaby być niezwykle ciężka. Dajmy na to, że mielibyśmy walczyć z wszystkimi duszami jakie posiada nam znanymi , a na sam koniec z nim.

nigdy Ed nie powiedział że bossem będzie ten kto już nim był .. powiedział że to będzie suprise powrotny charakter :D

Poza tym jest sposób żęby sprawdzić czy ten leak jest prawdziwy... zrobić małe video i wrzucić na youtube... jak wb usunie to będzie potwierdzenie :D:D
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2015, 08:00:45 am wysłana przez vicek668 »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1607 dnia: Marca 16, 2015, 08:48:57 am »
To wrzucamy :D

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1608 dnia: Marca 16, 2015, 08:55:05 am »
Znalazłem inny przeciek, niestety wyklucza poprzedni i jest mniej optymistyczny. http://www.gamefaqs.com/boards/802908-mortal-kombat-x/71414883. Wydaje się bardziej wiarygodny i gość odpowiada na pytania na następnych stronach.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1609 dnia: Marca 16, 2015, 09:44:22 am »
Oby ten człowiek umarł....

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1610 dnia: Marca 16, 2015, 10:00:52 am »
Mimo wszystko może to być zwykły fake. Ostatnio pojawia się masa osób szukająca atencji i żerująca na fanach serii. Niemniej lepiej się zawsze nastawiać na coś gorszego i mile się zaskoczyć niż odwrotnie. Ja po przeczytaniu poprzedniego wycieku z tą masą postaci byłem bardzo podekscytowany, ale szczerze mówiąc to wyglądało, aż za dobrze. Poza tym Boon napisał o tamtym "100% entertaining. But complete BS."

Co do tego nowszego 'wycieku' same historie postaci przypominają dość mocno te z Amazona. Więc albo gość dopisał sobie własną historię, albo rzeczywiście mówi prawdę. Cóż ciężko to zweryfikować.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2015, 10:30:02 am wysłana przez Rv0000 »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1611 dnia: Marca 16, 2015, 11:50:01 am »
Ten jest dość wiarygodny, bo te postacie już są w grze, tworzą oś fabuły w story mode (wiec tez będą) i postacie o których się mówi, ze niemal na pewno będą.
To by znaczyło, że już niczym nie zaskoczą, a ogólny skład postaci będzie budzić spory niedosyt. Chyba, że niedosyt ma być celowy, żeby równo z grą wypuścić DLC z dobrymi postaciami i od razu kasować podwójnie.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1612 dnia: Marca 16, 2015, 12:26:23 pm »
Koncentrowanie fabuły na Special Forces mi się w ogóle nie podoba. Nigdy nie byłem również fanem typowo 'ziemskich' postaci a w tej części jest ich za dużo. Liczyłem przynajmniej na Fujina i Reiko bo pojawiają się dość często w komiksie, ciekawi mnie czym kierowali się twórcy dając sporo nowych postaci niezbyt wyróżniających się (ci nowi z SF) zamiast tych ciekawszych starych. Poza tym chyba powinni zauważyć już, że dużo osób jest niezadowolonych i jakoś przekonać np. pokazując ich na streamie. Póki co zostali zapomniani, a na ostatnim streamie był jedynie Johnny Cage.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2015, 12:27:59 pm wysłana przez Rv0000 »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1613 dnia: Marca 16, 2015, 02:19:23 pm »
Ostatni stream był średni.  Poza początkiem story nic ciekawego nie było. Fajnie by było,  jakby ujawnili ostatniego wojownika jeszcze przed premierą. A już w ogóle byłoby świetnie gdyby było więcej wojowników niż 24. Ja bym wcisnął do tej 24 jeszcze Barakę, Tanyę, Shang Tsunga i Skarlet. Można by było bardziej rozwinąć fabułę, ale jeśli będzie 24, to mam nadzieję, że dobrze przemyśleli tą decyzję pod względem fabuły i gameplay'u.

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1614 dnia: Marca 16, 2015, 10:20:17 pm »
Trochę zbocze z tematu. Dla której frakcji będziecie walczyć? Bo ja się strasznie waham. Niby najbliżej mi do Brotherhood of Shadows ale nie jestem do końca przekonany. Chciałbym poznać wasze typy  ;)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1615 dnia: Marca 16, 2015, 10:22:47 pm »
Trochę zbocze z tematu. Dla której frakcji będziecie walczyć? Bo ja się strasznie waham. Niby najbliżej mi do Brotherhood of Shadows ale nie jestem do końca przekonany. Chciałbym poznać wasze typy  ;)

A tych frakcji co jakiś czas nie będzie można zmieniać?

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1616 dnia: Marca 16, 2015, 10:25:59 pm »
Będzie można w każdej chwili ale dokonania się zerują. A poza tym ja lubię się wczuwać i podążać za tą "jedną jedyną" całym sercem  ;D

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1617 dnia: Marca 16, 2015, 10:28:02 pm »
Będzie można w każdej chwili ale dokonania się zerują. A poza tym ja lubię się wczuwać i podążać za tą "jedną jedyną" całym sercem  ;D

Pewnie większość dołączy do Lin Kuei, ninja i te sprawy, ale ja wybiorę SF lub Bractwo Cienia

EDIT: Choć to nie jest moje ostateczne słowo ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2015, 10:35:48 pm wysłana przez Kornixon »

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1618 dnia: Marca 16, 2015, 11:35:33 pm »
Wyciekły achievementy:
(click to show/hide)
Gra na Xbox One zajmuje 34,04 GB.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2015, 11:43:31 pm wysłana przez Raven821 »

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1619 dnia: Marca 16, 2015, 11:48:16 pm »
Z tego wynika, że może się opłacać zmieniać frakcje i je maksować. Poza tym nie widzę nic ciekawego.