Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817850 razy)

Offline mateo123

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3825 dnia: Czerwca 14, 2011, 11:55:02 pm »
Ciekawostka. Chyba nie było na forum. Shao Kahnowi można zrobić babality. Ja zrobiłem tak że przeszedłem wszystkich robiąc babality łącznie z goro/kintaro i z shao robi się tak samo. Grałem na expercie ale pewnie na medium i hard też można. Będziecie wiedzieć czy się da gdy po ostatnim ciosie kahn nie zacznie wybuchać. Wtedy trzeba zrobić kombinację na babality. I nie przegrałem z nikim, a to też pewnie warunek sukcesu.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3826 dnia: Czerwca 15, 2011, 10:05:47 am »
Ciekawostka. Chyba nie było na forum. Shao Kahnowi można zrobić babality. Ja zrobiłem tak że przeszedłem wszystkich robiąc babality łącznie z goro/kintaro i z shao robi się tak samo. Grałem na expercie ale pewnie na medium i hard też można. Będziecie wiedzieć czy się da gdy po ostatnim ciosie kahn nie zacznie wybuchać. Wtedy trzeba zrobić kombinację na babality. I nie przegrałem z nikim, a to też pewnie warunek sukcesu.

Ktoś potwierdzi ile w tym prawdy ?

Edit:
już w zasadzie nie trzeba:

http://www.youtube.com/watch?v=DnzaQ4DtHLQ - kahn babality

http://www.youtube.com/watch?v=gyTNjj5Ldr0&NR=1 - goro babality

http://www.youtube.com/watch?v=hC6wsq16Szc&NR=1 - kintaro babality
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2011, 10:09:29 am wysłana przez Kitana,Sindel,Tomek »

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3827 dnia: Czerwca 21, 2011, 03:55:38 pm »
Bardzo podoba mi się to że klasyczne kostiumy Cyraxa i Sektora są za darmo. Oby tak dalej.

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3828 dnia: Czerwca 27, 2011, 04:46:05 pm »
nie mogę wybrac kratosa jak mam wykupioną scarlet

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3829 dnia: Lipca 01, 2011, 11:48:08 am »
Bardzo podoba mi się to że klasyczne kostiumy Cyraxa i Sektora są za darmo. Oby tak dalej.

Widać,że WB nie jest aż tak chciwe jak Capcom serwujące stroje za 5$ :) Chwała NRS i WB za to, że jak już są dlc to wrzucają postać i jeszce do nich stroje :) Ja jestem zadowolony.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3830 dnia: Lipca 01, 2011, 02:46:42 pm »
To prawda WB nie zdziera z fanów kasy,  ale liczę że wydadzą za jakiś czas Mortal Kombat GOTY ze wszystkimi DLC i te de. Taka ostateczna wersja;-)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3831 dnia: Lipca 01, 2011, 05:20:08 pm »
Hm... za jakis czas? Niby ta czesc ma byc długo uzupełniania wiec raczej nie predko to nastapi ;)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3832 dnia: Lipca 01, 2011, 07:34:46 pm »
To prawda WB nie zdziera z fanów kasy,  ale liczę że wydadzą za jakiś czas Mortal Kombat GOTY ze wszystkimi DLC i te de. Taka ostateczna wersja;-)

to jest bardziej niż pewne ;) Zakładam ,że nastąpi to w momencie jak juz skończą wszystkie planowane dlc i na horyzoncie będzie nowe MK.

Hm... za jakis czas? Niby ta czesc ma byc długo uzupełniania wiec raczej nie predko to nastapi ;)

Taka rola wydań GOTY, wychodzą jak gra już się nie sprzedaje na wysokim poziomie, tańsze i dopakowane o wszystkie dodatki. Tylko co mi z tego jak i tak będę "wciągał" wszystkie postaci dlc z marszu :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3833 dnia: Lipca 10, 2011, 03:15:19 pm »
"W najbliższym czasie pojawią się jeszcze dwa dodatki DLC do Mortal Kombat z nowymi wojownikami – Rainem i jeszcze jedną nie ujawnioną postacią. Wiele wskazuje na to, że ostatnim bohaterem – a konkretnie: bohaterką – będzie Tanya.
Ed Boon, twórca serii Mortal Kombat i główny projektant najnowszej części, został zapytany przez jednego z fanów za pośrednictwem Twittera o dodatek z Tanyą. Jak napisał gracz, ukrywający się pod pseudonimem Noobde:

ŻĄDAM, byście zrobili DLC z Tanyą.

Jak odpowiedział Boon:

No to wygląda na to, że musi to być zrobione!
Sugeruje to, że wkrótce zostanie wydany dodatek do Mortal Kombat z Tanyą – wojowniczką pochłoniętą przez zło. Pochodzi z Edenii – wymiaru, który był początkowo połączony z Outworldem. Co ciekawe, w poprzednich częściach Tanya wiernie służyła Shinnokowi – niewykluczone więc, że nowe DLC popchnie fabułę do przodu i będzie nawiązaniem do kolejnej odsłony, kiedy to najprawdopodobniej nasi wojownicy będą musieli zmierzyć się właśnie z tym upadłym bogiem."

Jak dla mnie zajebiscie - news pochodzi ze strony cdaction.pl

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3834 dnia: Lipca 10, 2011, 04:31:27 pm »
no dla mnie tez zajebiście ale jeszcze bardziej by było gdyby pomyśleli może jeszcze o jakiś nowych arenach w DLC? np. Kombat Tomb, Hidden Portal, Pit 3, Noob's Dorfen, Warrior Shrine czy nawet Bell Tower w wersji nocnej.

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3835 dnia: Lipca 10, 2011, 06:06:44 pm »
Już ogłoszono że do MK9 nigdy nie pojawią się żadne nowe areny.

Z ta Tanyą to jakiś żart, weźźźźźźźźcie co za marnotrawstwo slotów  >:(

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3836 dnia: Lipca 10, 2011, 06:22:59 pm »
Co jak co ale Tanya (obok Scorpiona) była moim nr 1 w MK4 :) Nie wiem czemu ludzie jej nie lubią...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3837 dnia: Lipca 10, 2011, 06:24:53 pm »
Co jak co ale Tanya (obok Scorpiona) była moim nr 1 w MK4 :) Nie wiem czemu ludzie jej nie lubią...

Może dlatego, że jej cały żywot polega na tym, że jest przeróbką mocno będącej w produkcji Kitany? A może dlatego, że właśnie przed Scorpionem stanowiła IMBA postać? Przecież to takie proste.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3838 dnia: Lipca 10, 2011, 06:36:20 pm »

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3839 dnia: Lipca 12, 2011, 08:08:45 am »
Z tych panienek wolałbym w nowym MK Kirę, totalnie niedoceniona postać w serii a w sumie chyba moja ulubiona laska z Mortali. Ale niestety:

RT @GanonMT91 @noobde Ed Boon, is there any chance of Mavado, Li Mei, and/or Kira being DLC in MK? Noobde: Pretty slim chance. Sorry."

... i pewnie będzie jakaś Tanya  :-X