Autor Wątek: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA  (Przeczytany 81130 razy)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #180 dnia: Lutego 12, 2007, 08:47:35 am »
Cytat: "Dantos"
... to prawda ,ze w poczatkowej
wersji Reiko mial miec miecz ale w ostatniej chwil ekipa Midwayeja
zmienila na mlot.


Aha. Oto mi właśnie chodziło. Ja nie mam Armageddonu widziałem tylko na necie screenshoty i myślałem, że tak jest. Sprawa wyjaśniona  :wink:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #181 dnia: Marca 20, 2007, 07:05:28 pm »
Ostatnio oglądałem na youtube filmiki Armageddon z evolution:
http://www.youtube.com/watch?v=08dWB4p8XqE&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=FOly88bk_YY&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=FQqibOTa5tg&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=vTUOVcRN3c4&mode=related&search=
I zauważyłem że większość combosów jest robione w powietrzu. Zdziwiłem sie jak to możliwe że można w czasie walki w powietrzu spaść na ziemie i podskoczyć jeszcze gdy przeciwnik unosi sie nad ziemią. Wie ktoś z was jak to sie robi????
___________________FURY MK_______________________

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #182 dnia: Marca 20, 2007, 08:00:12 pm »
Kombosy są wyjebane, tez się przyłanczam to pytania??

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #183 dnia: Marca 20, 2007, 08:32:17 pm »
Nie wiem jak on to dokladnie robi ale musze sie tego nauczyc :D .Kurde ja to myslalem ,ze jestem dobry w mortala bo potrafie pokonac mojego brata 10 razy pod zad ,a ten koles mnie powala , jest godzien podziwu.Dobra teraz juz bez jaj  ;d on to jakos robi ,ze wyprowadza kombos w poiwietrzu i gdy ma go juz skonczyc to zmienia technike i lekko uderza przeciwnika co powoduje chwilowe sie zatrzymanie wroga i znowu robi kombos ,to narazie tyle co zaopserwowalem (raz mi to prawie wyszlo ale jak narzie to moja teoria sie nie sprawdza  :D )

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #184 dnia: Marca 21, 2007, 11:01:47 pm »
Z początku myślałem że te filmiki to kolejne z cyklu "this game is broken" tak jak miało to w przypadku umk3 i mkt ale tak nie jest  :shock: te delay'e z powietrza są możliwe  :twisted:  Dzisiaj takim sposobem wyczesałem w powietrzu 38 hitów Quan chi'm i Frost. Podobno takie combo w powietrzu nie może być przerwane Break'erem :!:  Molochem combo 1,1 góra 3 wchodzi jak w jednym z filmików ( mi 30 hits :twisted: ) choć to akurat nie jest robine w powietrzu . Ogólnie warto sie z tym zapoznać, bo niektóre rzeczy są do zrobienia jak te w powietrzu natomiast te na ziemi naprawde wyglądają na niemożliwe do wykonania. (jestem na etapie spradzania co poniektorych)  Choć jest to pewnie też dobranie ciosów w ktorych nie występuje az takie opóznienie, po którym szybciej załadujemy następny, kwestia odległości, końca czy początku areny, itp. Uważam, że jest to też swoisty  żart z Midway bo koleś naprawde zrobił kawał roboty przeczesując te wszystkie kombinacje i przedstawił to w niezbyt pozytywnym świetle. Tymi filmikami zmienił też sposob patrzenia na walkę w MK : A. Widocznie nie był z niej do końca zadowolony LOL !

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #185 dnia: Marca 22, 2007, 10:50:25 am »
Ja po obejżeniu tych filmików odrazu próbowałem robić te combosy w powietrzu czyli po uderzeniu spaść i jeszcze raz skoczyć. Niestety nie dało sie tego zrobić, zawsze przeciwnik spadał razem ze mną. Lecz wczoraj wieczorem grałem sobie w practice i niewiem jakim cudem grając Kungiem Lao wychodziło mi to po kliknięci w powietrzu w stylu walki bez broni ( kwadrat kwadrat trójkąt ) ja spadałem pierwszy i tak mogłem cały czas powtarzać to combo. Najwięcej zrobiłem chyba 54 hits. Pomyślałem że nagram to dzisiaj i ku mojemu ździwieniu dzisi już to mi nie wychodziło. Zapewne te combosy są błędami ze strony Midway ale czasami idzie je zrobić.

EDIT:
Sprawa już jest jasna. Ta technika walki w powietrzu zależy od jednej rzeczy a mianowicie gdy włączamy na począdku gre, jeszcze przed wszystkimi początkowymi filmikami tam gdzie mamy do wyboru 50 Display i 60 Display.  Wybieramy wtedy 50 i potem w grze to my spadamy pierwsi. Te combosy możemy powtarzać prawie bez końca. Zamieszczam krótki film dosyć słabej jakości jaki mi sie udało zrobić:
http://s003.wyslijto.pl/index.php?file_id=01132487017685243025
____________________FURY MK__________________________

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #186 dnia: Marca 22, 2007, 07:12:19 pm »
Ej Sicku mozesz powiedziec jak miej wiecej robisz te combo quanem bo ja tylko potrafie ten kombos Molochem(23 hity mapa mi sie skonczyla ;d  potem juz mi nie wychodzil )

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #187 dnia: Marca 23, 2007, 12:09:44 am »
Okej zdradzę wam jak wykonuje się ten cancel w powietrzu chociarz wystarczyło przeczytać komentarze do kolejnej serii 3 filmików. Więc dla niektórych postaci jest 1,1, 3cs44 i dla większości 1,1,4cs4 po odbiciu przeciwnika (1,1,2) (w walce z bronią) należy wcisnąć tę kombinacje ze zmianą stylu i wówczas spadamy w dół i mamy okazję szybko wyprowadzić kolejną sekwencje tych samych ciosów . Oczywiście należy wyskoczyć ponownie z tym samym stylem. Poniekad wymaga to szybkiego wykonania ale jest jak najbardziej wykonalne. Nie wiem jeszcze do końca jak to jest z sprowadzaniem na ziemię przy użyciu stylu bez broni ale nadal to sprawdzam bo na filmach coś takiego też jest. To combo które zrobił hero nie udało mi się wykonać. Zastanawiam czy w przypadku wersji ps2 może być więcej tego bo większośc z tych filmów była robione własnie na tej platformie. Jedno jest pewne, że ten bug ze zmianą styli w powietrzu istnieje na 100%  w wersji na ps2 oraz xbox-a. Ustawienie display nie ma tu znaczenia.  Aha jeszcze jedno: osobiście nie preferuje wykorzystywania błędów gry do wygrywania więc Wy też z nich nie  korzystajcie  :roll:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #188 dnia: Marca 23, 2007, 09:55:48 am »
Ta kombinacje co napisał sicku mi wychodzi ale tylko właśnie na 50 display. U mnie nie idzie tego zrobić na 60. Też klikam tą kombinacje ze zmianem stylu i albo zatrzymuje sie i spadam z przeciwnikiem albo ja pierwszy zlatuje. Jak już mówiłe zależy to od począdkowego wyboru. Ty sicku masz X-boxa to może tak musi być w przypadku PS2. A to combo co zamieściłem to nie jest błędem gry, na tych filmikach z evolution też to robią.
___________________FURY MK_______________________

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #189 dnia: Marca 23, 2007, 03:49:11 pm »
lol oco chodzi z tym display mnie sie nic takiego nie pokazuje a pozatym  cs to zmiana techniki ?

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #190 dnia: Marca 23, 2007, 04:03:12 pm »
Cytat: "Hero"
Ty sicku masz X-boxa to może tak musi być w przypadku PS2.

No własnie PS2 nie mam więc też za bardzo moge nie wiedzieć. Jeśli tylko za pomocą display u udało Ci się zrobić to kombo ktore nagrałeś to ja nie wiem już sam. U mnie za nic nie idzie tak zrobić żeby po odbiciu się od przeciwnika (1,1,2 lub 2,2) spaść i jeszcze wyskoczyć . A tam robiłeś to przecierz bez stylu broni.
Edit: sorry 1,1,3 lub 3,3

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #191 dnia: Marca 23, 2007, 04:41:24 pm »
Cytat: "Dantos"
lol oco chodzi z tym display mnie sie nic takiego nie pokazuje a pozatym  cs to zmiana techniki ?

Gdy włączasz gre na samym po napisie PlayStation 2 masz do wyboru 50 HZ Displey i 60 HZ Displey pod tym jest jeszcze TEST. Wybierasz 50 i wtedy możesz robić te kombinacje :wink:
 
Combosy ze zmainą stylu moge robić zarówno na 50 i na 60 HZ. Np. Kungiem Lao to tak, styl z bronią i 1,1,2  3,3,2,4cs. Nie wiem jaką ma to różnice gdy mam na 50 niż na 60 ale tylko wtedy moge robić tamte combosy ze stylem bez broni.
____________________FURY MK_______________________

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #192 dnia: Marca 23, 2007, 05:22:11 pm »
NO TO fajnie u mnie sie to nie pokazuje pewnie dlatego ,ze mam podrbke mortala ;d i jeszcze raz sie pytam cs to zmina techniki ?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #193 dnia: Marca 23, 2007, 06:27:07 pm »
Tak cs to zmiana stylu tzn. Change Style. Pewnie właśnie dlatego nie masz  display do wyboru bo masz pirata.
___________________FURY MK_________________________

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #194 dnia: Marca 23, 2007, 07:07:22 pm »
wykombinowalem wlasna sposob na robienie nieskonczonego comba  :D
Wiec tak bierzemy technike z bronia i walimy w powietrzu 1,1,2  1,1,2cs(i teraz najelpsze moja postac w tym momoenci nie spada szybkoa na ziemi tylko odrazu sie na nie pojawia a gosc jest w powietrzu  :D )teraz bardzo szybko jeszczera raz robimy cs  zeby miec bron a nie poiachy  robimy to samo  :D .Da sie tak robic w nieskonczonosc sprawdzilem to