Autor Wątek: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA  (Przeczytany 81066 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #210 dnia: Kwietnia 23, 2007, 02:52:07 pm »
A przez co otrzymam połączenie jak nie przez kompa ?? Ja musze poprzez kabal połączyć Playa do PC, ale na tym co teraz jestem to za słaby transfer :wink:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #211 dnia: Maja 06, 2007, 08:13:29 pm »
Mk armagedon... Napewno na +

-ilośc zawodnikow
-niezle areny (mi sie podobaja)
- walka w powietrzu ( chociaz to tez jest takie sobie...)
- Motor Kombat ( nie wszystkim sie podoba ale ja za tym przepadam  :wink:  )
- Tworzenie zawodnika ( no niechc bedzie za pomysl bo wykonanie nie jest rewelacyjne)

minusy -

- napewno FATALITY syf
- mala liczba combo i ciosow
- za ogolne wrazenie :P

Offline Jarzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #212 dnia: Maja 07, 2007, 01:05:24 pm »
Tworzenie zawodnika mogli by udoskonalić - między innymi wiekszą ilością postaci :D

Nowe Fatale są to kitu, ponieważ możesz zrobić to samo prawie wszystkimi postaciami (nie licząc bossów) więc cieńko.

Nie dziwię się, że dostała tak marne oceny

Offline pawel10

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #213 dnia: Maja 08, 2009, 07:10:16 pm »
mam mortala shaolin monks i podobają mi się ciosy takie jak ten a la huragan kung laa  ale tego ciosu nie ma i jeszcze ten cios reptila który wypuszcza z ziemi około 10 tych jego kul,i mam pytanie czy ktoś kiedyś z netu ściągnął mortala armageddon i miał te ciosy ?

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #214 dnia: Maja 08, 2009, 08:53:25 pm »
Twoje pytanie to zupełny kosmos i zaplątanie w poplątaniu, nie rozumiem ani słowa, nie wiem może za dużo czegoś spożyłem ale o co chodzi?

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #215 dnia: Grudnia 03, 2009, 02:26:27 am »
Jeszcze nie wyrazilem swojej opinii na temat tej części.
Plusy to oczywiście pełna lista postaci, która po włączeniu gry zawsze nastraja optymistycznie. Prócz tego, wciągający Konquest (mimo, że słabszy od zajebiście klimatycznej przygody z MKD), świetne intro, nowy strój Reptilea, dobry pomysł z nowymi wykończeniami, około połowa z dostępnych aren. Minusy (niestety, jest tego trochę): brak standardowych fatali, kiepska krypta ( prawie wszystko odblokowane, zero klimatu), Motor Kombat (powinni z tego zrobić osobną grę z wszystkimi postaciami i arenami dla nich, a nie jakąś wersję demo z pięcioma planszami), wygląd niektórych postaci (Rain, Stryker), brak konkretnej fabuły (to co jest, to jakieś popłuczyny), niedopracowany KAF i takie poczucie, że to jest robione na szybkensa, bez ambicji, żeby tylko przed świętami zdążyć. Moja ocena 7,5/10 (stopień wyżej przez sentyment oraz liczbę postaci).

Offline Kano

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #216 dnia: Listopada 10, 2010, 08:50:34 pm »
Mojm zdaniem MK Armadeggon jest spoko.Bodoba mi się ilość postaci.Irytuje mnie to że to kolejna część w której liu kang występuje jako zombi.Znacznie wole go jako człowieka a nie jakiegoś menela.Tu trochę zeszłem z tematu.Mi się gra podoba.Myślę że bardziej od Deception i Deadly Aliance.

Offline MKCloud

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #217 dnia: Lutego 01, 2011, 09:56:18 pm »
Mojm zdaniem MK Armadeggon jest spoko.Bodoba mi się ilość postaci.Irytuje mnie to że to kolejna część w której liu kang występuje jako zombi.Znacznie wole go jako człowieka a nie jakiegoś menela.Tu trochę zeszłem z tematu.Mi się gra podoba.Myślę że bardziej od Deception i Deadly Aliance.
Można odblokować jego alternatywny strój gdzie jest człowiekiem ;)

Minusy (niestety, jest tego trochę): brak standardowych fatali, kiepska krypta ( prawie wszystko odblokowane, zero klimatu), Motor Kombat (powinni z tego zrobić osobną grę z wszystkimi postaciami i arenami dla nich, a nie jakąś wersję demo z pięcioma planszami), wygląd niektórych postaci (Rain, Stryker), brak konkretnej fabuły (to co jest, to jakieś popłuczyny), niedopracowany KAF i takie poczucie, że to jest robione na szybkensa, bez ambicji, żeby tylko przed świętami zdążyć. Moja ocena 7,5/10 (stopień wyżej przez sentyment oraz liczbę postaci).

Fatality trudno się nie zgodzić. Miał być to nowy pomysł, który jednak nie wypalił. Gdyby każda postać miała swoją sekwencję było by lepiej. Krypta, no cóż, ja tu bym dodał odblokowanie niektórych postaci, np. bossów. Fabuła to też duży błąd. Na zakończenie każdej postaci mogli by dać jakiś krótki filmik a nie tylko wygibasy i napisy. Stroje Ninja, np. Rain to duży plus. Ninja zaczęli się wreszcie zasadniczo różnić od siebie. Motor kombat. Wiadomo może to tylko właśnie takie demo, przed wydaniem konkretnej wersji takich zwariowanych wyścigów. KAF... Rzeczywiście ból jest ten, że większość elementów ubrania to już te istniejące, dlatego ogranicza to nieco tworzenie unikatowych postaci, jednak jest to możliwe w jakimś stopniu.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2011, 10:05:33 pm wysłana przez MKCloud »

Offline muciek11

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Madry1
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpnia 28, 2011, 04:35:43 pm »
MK A najleprzym mk

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpnia 28, 2011, 05:30:29 pm »
MK A najleprzym mk

no jak by nie było całej reszty Mortali to pewnie by tak było  ;)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpnia 28, 2011, 05:52:47 pm »
Pewnie go skusiła dużo ilość postaci. Też tak na początku miałem

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpnia 28, 2011, 10:07:04 pm »
MK A najleprzym mk

Nawet jeżeli opinia jest najgłupsza na świecie, to z chęcią przeczytam o niej jeżeli jest napisana w stylu "moim zdaniem MKA jest najlepszym, ponieważ...". Jeszcze jeden post bez argumentacji i leci ostrzeżenie.

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #222 dnia: Grudnia 12, 2011, 05:36:53 pm »
Jak ja Grałęm w MK:A u kuzyna to Motaro nie był faunem.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #223 dnia: Grudnia 12, 2011, 06:37:21 pm »
Motaro nie był w Mortal Kombat Armageddon minotaurem ponieważ przekroczyłoby to moc obliczeniową PlayStation2.

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Mortal Kombat Armageddon - temat oficialny o MKA
« Odpowiedź #224 dnia: Grudnia 12, 2011, 08:30:32 pm »
Chyba chciałeś powiedziec centaurem.