Autor Wątek: Adeptowe filmy multiplayerowe Mortal Kombatowe  (Przeczytany 6402 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Adeptowe filmy multiplayerowe Mortal Kombatowe
« dnia: Czerwca 02, 2009, 10:59:20 am »
Okej, czas ruszyć tyłki na tym forum. Wszyscy grają i się wypowiadają. Inaczej wypad! ;) Ostatnio dużo gramy z chłopakami. Death Dealer, Luna czy Annihilator z tego forum stoczyli nie jeden śmiertelny pojedynek online. Kupiłem sobie nowy komputer, z racji tego faktu mogę to wykorzystać i chciałbym ruszyć bardziej do przodu, zintegrować się i stworzyć naprawdę fajną społeczność Mortal Kombat. Jak już mówiłem mam nowy komputer, więc stworzyłem filmik z ostatniego mojego sparingu z Luną. Takich rzeczy będzie się więcej pojawiać. Przedstawiłem w filmiku parę świetnych akcji które nie spotyka się w single player. Mam nadzieję że się spodoba. Polsca Scena Mortal Kombat od czasów Gulasha musi ruszyć do przodu ;) DO BOJU!

Ogólnie tak się gra z żywym przeciwnikiem w Mortal Kombat II, coś pięknego, a dla przypomnienia to był zwykły sparing, a nie prawdziwa wojna jakie się czasami toczą ;)

Zaczynamy od pierwszej kompilacji :)

http://www.youtube.com/watch?v=pWyIKQ6VBes

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Adeptowe filmy multiplayerowe Mortal Kombatowe
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 02, 2009, 11:23:38 pm »
No filmik naprawdę dobry sam bym zagrał w Mortala 2 ale niestety nie umiem grać w Mortala na klawiaturze przyzwyczaiłem się do pada a pada do kompa niestety nie mam

Offline kamiliskra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
  • ;D
    • Zobacz profil
Odp: Adeptowe filmy multiplayerowe Mortal Kombatowe
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:57:55 am »
Fajny filmik ja grałem z Adeptem. Jest bardzo dobry.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Adeptowe filmy multiplayerowe Mortal Kombatowe
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 20, 2011, 10:52:15 pm »
- Adept vs. Vert

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6OT6gxqQ5QI[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2011, 10:54:00 pm wysłana przez Adept »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Adeptowe filmy multiplayerowe Mortal Kombatowe
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 20, 2014, 02:26:04 am »
No i nowa porcja gameplayów. Tym razem w roku 2014. Z nowym graczem: Johnxem. Widać znaczący skok po tym co w 2011 pokazywałem (lamiłem :D) z Vertem. Choć obecnie również nie gram regularnie, myślę, że pokazałem się z lepszej strony. Brawa dla Johnxa, nowego wymiatacza z forum. Pokazał klasę. Bardzo przyjemnie spędzone 20 minut sparingów. Zapraszam do obejrzenia:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xqnF7cJxnRU[/youtube]

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Adeptowe filmy multiplayerowe Mortal Kombatowe
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 20, 2014, 02:38:51 am »
Bardzo fajnie przygotowane wideo, dobra robota. :D Walki były bardzo dobre - ciężko opisać jakie to emocje kiedy sytuacja jest bardzo wyrównana i wszystko może się zmienić w kilka sekund. Zresztą przykładów tutaj nie brakuje - np. myślałem, że wygraną mam już w kieszeni, kiedy nagle nadziewam się na bombę Cyraxa! Na tak bezużyteczny i powolny cios. NO DRAMAT! :D Wielki plus za podłożenie napisów i dźwięków odpowiednich do sytuacji. Popłakałem się ze śmiechu. :D

Dzięki raz jeszcze za te walki. GGs!