'

Autor Wątek: Mortal Kombat Conquest - The Serpent and the Ice  (Przeczytany 7487 razy)

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
Mortal Kombat Conquest - The Serpent and the Ice
« dnia: Sierpnia 19, 2010, 09:25:17 pm »
Witam, ten odcinek jest wed?ug mnie specjalnie wa?ny. Opowiada o zdradzie i zem?cie. Na ko?cu odcinka toczy walka mi?dzy Scorpion'em a Sub-Zero. Walka zosta?a przerwana w chwili kiedy obydwoje u?yli swoich mocy. Na pomoc Sub-Zero przybiegli Taja, Siro i Kung Lao. Scorpion nie mia? wyj?cia z nimi wszystkimi by nie da? rady i ucieka teleportuj?c si?. Na kogo obstawiacie kto by wygra? t? walk? - Scorpion czy Sub-Zero?

Je?eli nie widzia?e? tej walki to nadszed? czas aby? j? obejrza? - http://www.youtube.com/watch?v=zpQokcyUJ7c&feature=search
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline johnx

• U?ytkownik
Odp: Mortal Kombat Conquest - The Serpent and the Ice
« Odpowiedź #1 dnia: Października 25, 2010, 04:06:11 pm »
Wed?ug mnie ?atwe pytanie. Spójrz na podpis pod swoim avatarem. Sam napisa?e? o Scorpionie ?e jest nie?miertelny. Mo?e by go skopali, mo?e nie. Ale cho?by przegra? to i tak by powróci? aby si? zem?ci?. W ko?cu oni by zdechli on nie  :)  Ale t? walk? mieli szans? go pokona?. Stwierdzam to ze smutkiem, ale wol? by? realist?...

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #2 dnia: Października 25, 2010, 04:19:01 pm »
No niestety mi te? si? tak wydaj? ?e by przegra? ;), ale pewnie gdyby by? drugi sezon to za pewne by?by niez?y rematch ;D

Ale szczerze... nie potrafi? sobie wyobrazi? ?eby Sub zabi? Scorpiona w tym serialu... mo?e to temu ?e tak bardzo kocham t? posta? ^^
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Października 25, 2010, 04:40:21 pm »
Pomy?l co by by?o gdyby Scorp zgin??. Ed Boon da? by re?yserowi po jajach za u?miercenie jego ulubionego wojownika. Zreszt? nie on  jeden  ;D  Wkurza mnie to ?e Scorpiona zawsze przedstawiaj? w roli tchórza - uciekiniera. Ten serial jest na to dowodem... Chocia? to nie do ko?ca sprawiedliwe, ?e w?a?nie przeciwko niemu staj? wszyscy wojownicy. Mia? pomocnic?, która jednak d?ugo nie po?y?a... Taki Liu ma zawsze ko?o sobie pe?no pomagierów... I to ma by? sprawiedliwe???  :'(

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #4 dnia: Października 25, 2010, 06:57:10 pm »
^^ Czy ja wiem czy takiego tchórza, owszem uciek? ale Kung Lao by? w ka?dej chwili gotowy rzuci? si? na Scorpiona wraz z Sub Zero troch? nie fer 2 na 1 ;/. Z reszt? Sub Zachowa? si? tak samo uciek? gdy pojawi? si? Rayden mo?na by i gdyba? ?e to by? Rayden a nie Kung Lao. Chod? Sub Zero i Scorpion nie dali rady Kung Lao, chocia? gdyby nie Baron Kung Lao zgina?by w 1 odcinku przez Scorpiona... W sumie to tylko Noob Saibot da? rad? Kung Lao no i Kap?ni Mroku ;)

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Października 25, 2010, 07:37:19 pm »
dok?adnie nie wiem bo serialu nie ogl?da?em :) ale t? walk? obejrza?em.