Autor Wątek: serial Mortal Kombat - Conquest  (Przeczytany 63825 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #105 dnia: Października 13, 2007, 12:53:56 pm »
Jest syf bo jest głupi server i nic sie na to nie poradzi. Ja jestem zalogowany i aktywny tu i tam. Jednak bez wątpienia PFMK  jest lepszym forum, ale każde z tych dwóch ma braki i zalety którymi sie wyręczają.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #106 dnia: Października 13, 2007, 02:09:37 pm »
Ja mam taki pomysł.
Za zgodą adminów obu forów możnaby je połączyć.
Nie byłoby konkuręcji no i zrzeszyłoby to wielu fanów, a poza tym nie byłoby problemu z wyborem gdzie się zalogować i z tym, że trzeba właźić tu i tam.
Szkoda, że coś takiego chyba się nie uda.
No nie?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #107 dnia: Października 13, 2007, 02:28:17 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Ja mam taki pomysł.
Za zgodą adminów obu forów możnaby je połączyć.
Nie byłoby konkuręcji no i zrzeszyłoby to wielu fanów, a poza tym nie byłoby problemu z wyborem gdzie się zalogować i z tym, że trzeba właźić tu i tam.
Szkoda, że coś takiego chyba się nie uda.
No nie?

To nie temat do takich rzeczy, po za tym to wszystko jest strasznym nieporozumieniem, ponieważ większość osób które są na tamtym forum nie wiedzą że istnieję te i na odwrót  :roll: Fajnie by było jakby jakoś to zmienić. Może niedługo jak skończę stronę to będzie jakiś bezpośredni kontakt z oba forami  :)

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #108 dnia: Października 23, 2007, 03:23:25 pm »
MK conquest... Łza się w oku kręci jak se spomne, gdy leciał na polsacie. Zupełnie coś innego niż film. Dzisiaj sie trochę dziwie, że chcieli cos takiego nakręcić po absolutnej klapie Annihilation.
Mi się wydaje, że tym serialem się trochę zrehabilitowali. Po pierwsze, to co mi się najbardziej podobało to pomysł ogólny- Trzech bohaterów na których z odcinka na odcinek Shao Kahn albo Shang Tsung wysyłają różnych przeciwników, i tak mniej więcej we wszystkich 22 odcinkach. No pomysły mieli niezłe- np. odc. z Noob Saibot' em albo z quan chii. Świetnie też wymyślili ten ze Sub-zero w którym wyjaśnili jak powstał,czy ten ze Scorpionem... Podobał mi się też odc. z Rainem i Milleną -która udawała Kitanę :) Poza tym ten serial był nawet w poszczególnych odcinkach dość "mroczny"- wspomniany odc. z Noobem czy odc. zatytuowany "festival of death"(chyba tak się zwał) -kto widział wie o czy mówię.

Ale i zakończenie było jednym z mocniejszych stron serialu -SPOJLER (jak ktoś jeszcze nie oglądał ;) ) - Shao Kahn podbija ziemią i zabija wszystkich dobrych łącznie z Raidenem (tylko bez sprzeczek czy on naprawdę zginął czy nie, bo chyba jednak chodziło o to, że wszyscy mieli zginąć). Pamiętam jak po tym ost. odc. nie mogłem w to uwieżyć -przecież to jest bez sensu! W żadnym filmie nie może zginąć dobro a zwyciężyć zło- to jest nienormalne! To nie jest nawet jakiś dramat, tylko Horror... Ale po jakimś czasie dochodze do wniosku, że ta końcówka jest naprawdę wyśmienita. Udowodnili tym serialem, a przede wszystkim samym zakończeniem, że jednak mają pomysły i że po tak schematycznym Annihilation, z żałosnym zakończeniem, potrafią jeszcze zaskoczyć. Brawo za ten serial, choć oczywiście nie za wszystko należą się pochwały ;)

Jak tak teraz przeglądam stare VHSy z nagranym serialem z TVNu, czy na Youtube, to oczywiście jest sentyment,  ale z drugiej strony teraz to już nie to co kiedyś, będąc troche młodszym...
Ach no i te sceny walk- majstersztyk! A muza... Świetna! nawet klimatyczna w wielu momentach :)

Oczywiście aktorstwo, scenografia i efekty specjalne to w tym filmie kompletna chała...  a mogli to zrobić jeszcze lepiej :roll:, zwłaszcza, że do tej pory nie powstał żaden inny film z serii i prawdopodobnie juz nie powstanie...
Jak dla mnie nawet niezłe, ocenę bym mu wystawił takie 7/ 10 .
Ale się rozpisałem, no

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #109 dnia: Października 23, 2007, 06:31:18 pm »
ehh... concuest na pewno był lepszy niż animowany Defenders of the realm
w którym nightwolf robił wszystkim za informatyka ;]
a liu kang z bandą dolatywali na miejsce kacji samolotosmokami ^_^

oglądanie tego chłamu mnie bolało...
wyglądało to jak serial dla dzieci, a przecież MK był skierowany do
dorosłych... argh...


załosne

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #110 dnia: Października 23, 2007, 08:55:14 pm »
A no zwyciężyło dobro.
To jest jakaś nić, że można by to kontynułować.
Tak jak Prison Break, czy Lost.
Nie widziałem wszystkich odcinków (mój błąd), bo jak leciały w polsacie to jeszcze się tym nie bardzo interesowałem.
Dlatego żałuje, bo były z lektorem, a teraz nawet zwykłych nie mogę dorwać.

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #111 dnia: Października 24, 2007, 05:57:03 am »
Przeciez w necie sa :D
Ja mam all odcinki i na napisy czekam :P

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #112 dnia: Października 24, 2007, 01:39:31 pm »
Cytat: "Rell"
Przeciez w necie sa :D
Ja mam all odcinki i na napisy czekam :P


Oczywiście :) , jak ktoś nie widział - albo widział, ale nie zna innych filmów to znowu ten może ściągać i na nowo oglądać :wink:


Przypomniała mi się jeszcze taka drobnostka, którą uważam za całkiem świetny pomysł w filmie - Podczas oglądania 3 -4 razy pokazywano w ciągu kilku sekund najlepsze ujęcia z walk które widzieliśmy parę minut wcześniej
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, jak tak to sory, że sie powtarzam, ale to była taka drobnostka, ale całkiem fajna- taki Replay z podkładem muzycznym.    
Oczywiście ten dodatek był tylko w wersji dla tv, bo na DVD rzecz jasna można samemu sobie przewinąć :wink:

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #113 dnia: Października 24, 2007, 04:42:51 pm »
Dla mnie ten serial był czymś takim jak Herkules i Xena...
Jak byłem młody to mi się podobał...
A teraz sądzę, że to kicha była...

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #114 dnia: Października 24, 2007, 05:03:30 pm »
Cytat: "Shihan_Yosuzu"
Dla mnie ten serial był czymś takim jak Herkules i Xena...
Jak byłem młody to mi się podobał...
A teraz sądzę, że to kicha była...


Wspomniane przez ciebie seriale to była kicha, mortal w sumie też, ale ja bym ich w ogóle nie porównywał. Przecież to było zupełnie co innego.

Pozatym osobiście uważam, że mortal kombat powinien "dziać się" w dawnych czasach, nie współcześnie.

EDIT:
Nie no jednak nie wytrzymałem i musze to napisać...
 Jak można porównywać mortal kombat do herkulesa?
O ile to drugie to jakiejś pierdoły o tyle mortal to przy tym doskonały serial akcji, ze 100 razy lepszą fabułą, MUZYKĄ i...Mnóstwem innych rzeczy. Więc bez takich porównań :evil:  :evil:

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #115 dnia: Października 24, 2007, 10:34:08 pm »
dla was juz stare, ale ja i tak nadal to se ogladam na youtubie

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #116 dnia: Października 25, 2007, 08:34:16 pm »
to, ze coś jest stare nie znaczy, że jest złe ;]
ja na przykład kocham horrory z lat 80 ;] a większości nowych nie trawię
bo zwykle są przeładowane matrixowymi efektami...
ale mniejsza o to ;]
Serial mk: concuest nie jest kichą dlatego, że jest stary...
to po prostu była kicha... ^_^

ps. serial mk powinein raczej  dziać się w tym samym czasie co gra ...
a gra osadzona była chyba w czasach mniej więcej teraźniejszych ;]

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #117 dnia: Października 25, 2007, 09:00:23 pm »
Cytat: "Shihan_Yosuzu"

ps. serial mk powinein raczej  dziać się w tym samym czasie co gra ...
a gra osadzona była chyba w czasach mniej więcej teraźniejszych ;]


No ale przciez wydarzenia z mkc to, wydzarzenia wczesniejsze ktore nie byl ukazane w grze ,sa to wydazenia z przed turnieju ktory byl nam znanny z pierwszej czesci gry.A pozatym uwazam ,ze takie dawniejsze czasy ,znacznie lepiej odwzoruwuja kilmat mortala.Apropo byl by to nie zly material na mk8 tak sie cofanc pare latek.

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #118 dnia: Października 25, 2007, 11:07:33 pm »
Cytat: "Dantos"
No ale przciez wydarzenia z mkc to, wydzarzenia wczesniejsze ktore nie byl ukazane w grze ,sa to wydazenia z przed turnieju ktory byl nam znanny z pierwszej czesci gry.A pozatym uwazam ,ze takie dawniejsze czasy ,znacznie lepiej odwzoruwuja kilmat mortala.Apropo byl by to nie zly material na mk8 tak sie cofanc pare latek.


Bardzo dobry pomysł z tym żeby opowiedzieć historię pierwszego Kunga lao w MK8 !!! Jestem za! Niż ciagle przywracać do życia te same postacie które zgineły w poprzedniej grze.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
serial Mortal Kombat - Conquest
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 23, 2007, 05:41:11 pm »
Hej koledzy. No i koleżanki, czy w MKC są jakieś odcinki z Goro? Jak tak to powiedzcie jakie, bo bym obejżał i Goro w akcji bym zobaczył.