Autor Wątek: MK Trilogy - jest dźwięk, ale nie ma muzyki  (Przeczytany 2917 razy)

Offline Ferry

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
MK Trilogy - jest dźwięk, ale nie ma muzyki
« dnia: Stycznia 09, 2006, 02:30:08 pm »
Ściąganąłem sobie z torrentów Mortal Kombat Trilogy wresja na PC, z patchem dla Win XP no i wszystko gra. Na pulpicie jest folder instalacyjny o nazwie "FIXED MKT" i z niego zainstalowałem grę, teraz jest na dysq pod nazwą "C:\MK_Tril". No i w tym folderze FIXED MKT jest jeszce folder z muzyką "Game Trax" i sa tam półtoraminutowe muzyczki, których niestety w grze nie słychać, ba, nawet nie można właczyć muzyki, ponieważ opcja "Enable Music" jest nieaktywna. Dlaczego??? Poza tym, gdy skopiowałem folder Game Trax do folderu "MK_Tril" to dalej nie słychać muzyki, ale dźwięk słychać bez względu na to z którego folderu odpalę grę. Może coś tzreba pogrzebać w plikach konfiguracyjnych, aby wskazać ścieżkę do folderu z muzyką? No bo dźwięk jest, lektor jest, odgłosy są.

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
MK Trilogy - jest dźwięk, ale nie ma muzyki
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 24, 2006, 11:45:52 pm »
gre trzeba wypalić na płyte jako mix mode wszystko jest opisane w komentarzach do tego własnie torrenta, o tu :  http://www.torrentbox.com/torrents-details.php?id=3859

Offline Grzbiet

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
MK Trilogy - jest dźwięk, ale nie ma muzyki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 04, 2006, 03:01:21 pm »
Czy mógłby ktoś napisać instrukcję jak zrobić muzykę w MKT do wersji pecetowej ? ?
Tylko proszę, nie dawajacie linków bo tam bajzel tylko znajduję.

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK Trilogy - jest dźwięk, ale nie ma muzyki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 11, 2006, 12:32:36 am »
Ja mialem MKT na PC z muzyka wystarczylo do cd wrzucic plytke z mkt na psx i muzyka dzialala sobie na wersji PC :P dziwne ^^

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK Trilogy - jest dźwięk, ale nie ma muzyki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 14, 2006, 03:19:53 pm »
W tym nie ma nic dziwnego, no bo na płycie psx są utwory cdaudio które możesz nawet odtworzyć w disc-manie ;P. Ja też tak zrobiłem i mi chodziły te soundtracki na MKT na PC'cie. Śmieszne jest to że możesz włożyć byle jaką płytę z muzyką cdaudio i ci będzie leciała podczas gry inna muzyka ;P (oczywiście ta która jest nagrana na płycie).

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK Trilogy - jest dźwięk, ale nie ma muzyki
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 14, 2006, 11:32:18 pm »
Nom kiedys nawet dla testu wrzucilem plytke z mk4 i mialem muzyke na mkt z mk 4 :P