Autor Wątek: Goro- trudny przeciwnik mk 4  (Przeczytany 5747 razy)

Offline werus88

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Goro- trudny przeciwnik mk 4
« dnia: Czerwca 28, 2008, 04:21:19 pm »
Siema ludziska,wie ktos moze jak rozwalic goro w mk4????

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Goro- trudny przeciwnik mk 4
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 28, 2008, 07:08:37 pm »
O rany.... stary...
Musisz nauczyć sie dwóch, trzech porządnych kombosów i sadzić je jeden za drugim...Jak Goro odleci to wal projectilem albo teleportem. Po prostu musisz nie odpuszczać cały czas.
Dobrze sie gra Sub-Zero bo jego projectil zamraża bydlaka.....Pobiegasz i strzelasz kombo.
Kai ma te swoje Firebale jedno z góry drugie z dołu jak potrafisz to odpowiednio wstukać to Goro nawet nie wstanie tylko będzie latał....

W ostateczności [jeśli chodzi ci tylko o filmiki] możesz wybrać Raidena i walić ciągle z "endegeret" to sie chyba Torpedo nazywało... Ten cios w którym Raiden lata.....Ja jak jeszcze normalnie nie potrafiłem rozwlić łba Goro to tak zawsze robiłem : grałem jakąś postacią, jak mi Goro ja rozwalił to brałem Raidena i opakowałem Endegeret, a przy Shinnoku znowu zmieniałem na poprzednią postać

Offline werus88

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Goro- trudny przeciwnik mk 4
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 28, 2008, 10:10:48 pm »
O rany.... stary...
Musisz nauczyć sie dwóch, trzech porządnych kombosów i sadzić je jeden za drugim...Jak Goro odleci to wal projectilem albo teleportem. Po prostu musisz nie odpuszczać cały czas.
Dobrze sie gra Sub-Zero bo jego projectil zamraża bydlaka.....Pobiegasz i strzelasz kombo.
Kai ma te swoje Firebale jedno z góry drugie z dołu jak potrafisz to odpowiednio wstukać to Goro nawet nie wstanie tylko będzie latał....

W ostateczności [jeśli chodzi ci tylko o filmiki] możesz wybrać Raidena i walić ciągle z "endegeret" to sie chyba Torpedo nazywało... Ten cios w którym Raiden lata.....Ja jak jeszcze normalnie nie potrafiłem rozwlić łba Goro to tak zawsze robiłem : grałem jakąś postacią, jak mi Goro ja rozwalił to brałem Raidena i opakowałem Endegeret, a przy Shinnoku znowu zmieniałem na poprzednią postać
          kombosow nie znam zbytnio bo nie kapuje jednego skrotu a zawsze pojawia sie w kombosah ktore chce zastosowac mi gra sie dobrze reptilem i subem

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Goro- trudny przeciwnik mk 4
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 28, 2008, 10:43:33 pm »
Jakiego skrótu?????? kombosy powinny być gdzieś w necie...

Offline werus88

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Goro- trudny przeciwnik mk 4
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 30, 2008, 11:45:51 pm »
Jakiego skrótu?????? kombosy powinny być gdzieś w necie...
skroty juz rozkminilem  narazie dam sobie z tym spokoj

Offline kemot722

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
  • Musisz uwierzyć, że możesz WIĘCEJ!
    • Zobacz profil
Odp: Goro- trudny przeciwnik mk 4
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 03, 2008, 09:04:31 pm »
Ja wynajdowałem sposoby na Goro na zasadzie: jedna dobra technika bez odpuszczania:

Quan Chi  ;D : przód, dół, Low Kick
Johnny Cage: dół, tył, Low Punch

Reszty pomysłów nie pamiętam - dawno nie grałem w MK4.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Goro- trudny przeciwnik mk 4
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 21, 2008, 10:05:06 am »
Ja też kiedyś właśnie taką metodą grałem.
Nawalać jeden, albo dwa ciosy tj. specjaly i tyle.
Ale było to dawno, jak byłem mały i się bałem goro.
:)
hyhy, naprawde.
A teraz to rozwalam go Scorpionem, ale to skomplikowane, lecz ja chyba już o tym pisałem, chyba w temacie o technikach na różne postacie.
;)

Seiben

  • Gość
Odp: Goro- trudny przeciwnik mk 4
« Odpowiedź #7 dnia: Września 06, 2008, 10:20:18 am »
Walka Liu Kangiem jest też niczego sobie. Wystarczy znać jego trzy, najprostsze w całej MK4 posunięcia(->,->, i do wyboru: Low Punch, High Punch lub High Kick). Nawalać je kolejno, a Goro nie ma szans...

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Goro- trudny przeciwnik mk 4
« Odpowiedź #8 dnia: Września 15, 2008, 08:07:08 pm »
na najprostrzym poziomie wystarczył High Kick z wyskoku przez całą walkę. Każdą postacią

Offline Raptor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Goro- trudny przeciwnik mk 4
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 03, 2009, 11:24:12 pm »
żałośnie prosty nawet na ULTIMATE poziomie wystarczy 40% kombo scorpem lub subem i teleport sznurówka kombo lub wślizg freeze kombo i tak do znudzenia dobrze jest też spamować łamanie :P

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: Goro- trudny przeciwnik mk 4
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 06, 2009, 11:56:25 pm »
Najprostszy sposób, to jest walic kombo, podbiec, drugie kombo,podbiec, trzecie kombo... itd. aż do skutku.