Autor Wątek: Konsole, gry i to na co czekamy  (Przeczytany 12095 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Konsole, gry i to na co czekamy
« dnia: Maja 16, 2009, 07:23:27 pm »
Właśnie sobie myślę ilu z was posiada tutaj X-Boxa360 albo PS3, na jakie gry czeka i w co zaparte teraz gra

Ja posiadam dwa PS3 i Nintendo Wii i aktualnie gram w:

Guitar Hero: World Tour
Rock Band2
Mirror's Edge
Killzone2
Buzz
czy Singstar

a na co czekam?

Uncharted2 -http://www.ps3site.pl/uncharted-2-nowy-gameplay/17387/#comments
Heavy Rain
God of War III
i wiele innych

a Wy? macie konsole nowej generacji? DS'a, PSP czy Nintendo Wii?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 16, 2009, 07:41:37 pm »
Heh, dobry temat davidkoz,
Jak ja bym miał PS3 to bym nawalał w kolejne Gitar Hero i GTA4...... Problem w tym że chyba nigdy jej nie kupie. Nie chodzi o kasę tylko o brak funu z gry w najnowsze produkcje. Starość nie radość.....  ;) Ja w opozycji do wszystkich podłączam PSX'a. Stare MK, pierwsze dwa Medale, Resient Evil 2 już czekają ......

PS: nie było mnie na forum 3 dni bo jak już mówiłem stary jestem i zdrowie już nie te. Więc po nockach odpalam tylko film na PS2 i zasypiam na nim.
W Gdańsku przepiękny deszcz.......

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 16, 2009, 08:01:20 pm »
Davidkoz z dużej SlaveME ;D

a gry nie są wcale takie droge, można już teraz kupić dobre, stare tytuły za ok 60zł, prawdziwe perełki takie jak Uncharted czy Heavenly Sword

Ja sam kolekcjonuję gry na PS3 i jeżeli uważam, że gra, którą ukończyłem jest dobra, zostawiam ją na półce, mam ich ponad 20 i jestem z tego dumny :)

Co do kupowania gier, też można się wymieniać jak w koło ma się znajomych, którzy także ciupią, więc nie ma co narzekać na cenę nowych gier, bo kupując teraz PS3 jest tyle gier do zaliczenia z połową ceny, że można przeżyć i świetnie się bawić

Teraz myślę nad inFamous i Fuel i nie wiem, którą grę wybrać :P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 19, 2009, 10:16:37 am »
Davidkoz z dużej SlaveME ;D
Zwykłem pisać tak samo jak wygląda nick przy awatarze czy jak tam nazywa sie ten obrazek z lewej strony. Ale spoko będę pisał z szacunkiem Davidkozie...

W moim przypadku wyłożyć na gierkę 6 dych to nie problem mino tego ze ta mała menda [czyt. szef] regularnie wszystkim ucina pensje. Chodziło mi raczej o to że nie rajcują mnie te nowe gry. Chyba za stary po postu jestem. W końcu pod koniec życia człowiek cofa się do dzieciństwa; w moim przypadku do gierek na PSX'a  :)

Na PS2 mam ze 20 gier i ciągle szukam nowych [priorytet to MAT vol. 2 i vol.3] Część chyba sprzedam bo mnie nie wciągnęły. ostatnio myślałem nad Singstarem bo widziałem wesje z piosenkami Queen i nad GH.

Jak kupie PS3 to będę sie radził Ciebie co do gier które chce mieć.......

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 19, 2009, 06:04:18 pm »
Jak ja bym miał PS3 to bym nawalał w kolejne Gitar Hero i GTA4...... Problem w tym że chyba nigdy jej nie kupie. Nie chodzi o kasę tylko o brak funu z gry w najnowsze produkcje. Starość nie radość.....  ;)
Też patrze na to w ten sposób jeśli chodzi o zakup PS3.
Nie ma nowego GODNEGO (tu sprostowonie wszystkie Mortale do Armageddon'a a i nawet MKSF są Mortalami godnymi i nikt w pieluchach i kalesonach tam nie lata :] ) Mortala, nie ma PS3. W sumie SONYemu powinno, bardziej zależeć na wypuszczeniu ambitnego następcy MK:A bo ja zawsze mogę kupić nagrywarkę BR i heyaaah... ;D

P.S A i za kilka lat emulować Little Big Planet na moim kochanym PC  ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 19, 2009, 10:30:53 pm »
W sumie SONYemu powinno, bardziej zależeć na wypuszczeniu ambitnego następcy MK:A bo ja zawsze mogę kupić nagrywarkę BR i heyaaah... ;D

Co ma Sony do serii Mortal Kombat?

Nie jest wydawcą tej gry, a więc w ogóle tej firmie na tym nie zależy, Sony tylko i wyłącznie skupia się teraz na swoich wewnętrznych studiach tworzących wspaniałe gry (Uncharted, Rachet&Clank, Heavy Rain, God of War) i nie potrzebna jej innego wydawnictwa, które w dodatku splajtowało ;)

Sony ma się skupić na swoich produkcjach, tak jak Microsoft, a jeśli chcesz kogoś prosić o dobrą część MK, to dzwoń do Edla (Arbuza) i może się nad Tobą zlituje ;)




Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 20, 2009, 12:04:25 am »
Co ma Sony do serii Mortal Kombat?

Ano to ma, że jak chce ode mnie kasę za PS3 musi wpłynąć na rozwój zacnego Mortala ;D

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 20, 2009, 01:56:53 am »
Nie wiem co jest takiego godnego w Mk Specjal Forces. Grałem w to na emu PSX, to gra jest dość kiepska, nawet nie chciało mi się jej do konca przechodzić bo jest po prostu nudna. Z klimatem mortala też ma niewiele wspólnego.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 20, 2009, 07:17:12 am »
W tym roku czekam na:
Gad of War 3
inFamous
Bioshocka 2
Tekkena 6
Heavy Rain
Prototype
Mafia 2
Assasina na PSP
Resident Evil: Darkside Chronicles
Oraz czekam na kolejny dodatek do GTA4

Luna

  • Gość
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 24, 2009, 09:33:24 pm »
A ja pewnie będę się wahał miedzy inFamous, Protype i Red Faction nowym. I po demie jak narazie bardziej stawiam na Red Factiona właśnie. Prócz tego...cóż...z sentymentu czekam na KOFa nowego;p I pewnie Davidkoz spróbuje się namówić na spar;p

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 08, 2009, 11:47:28 pm »
no kto oglądał E3?

powiem szczerze, że zaskoczył mnie Assisan's  Creed 2, chyba też go sobie łyknę, o genialnym Uncharted 2 nie wspominam

grał ktoś w gre Ico? bo ja niestety nie i owocnie wygląda The Last Guardian tego zespołu no ale nie grając w Ico nie rozumiem dlaczego inni, aż tak zachwycają się samym trailerem :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 01, 2009, 03:04:31 pm »
Czekając na GT zmierzające wielkimi krokami kolejne autko ze stajni Polyphony Digital ;D

http://www.ps3info.pl/story-1162-Auto-z-GT5-najdroszym-modelem-wiata.html

czy tylko ja wierzę, że to będzie ten rok dla GT? czy Forza wygra tą bitwę stulecia ;d

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 01, 2009, 03:41:28 pm »
Ja to miałem straszliwie dużo konsol hehehe ale po sprzedawałem i jedna dałem mojemu bratu ale on sprzedał i kupił sobie w Anglii ps3 ja w tej chwili posiadam PS3 i PSP ((PSP)Uszkodzone mam zamiar się wybrać do jakiegoś mechanika od.............. jakiś 3 miesięcy) hehehe
To tak moje gry na PS3:

- ASSASIN CREAD (Przeszedłem całego i już nie gram)

- CALL OF DUTY: WORLD OF WAR (Próbuje wykminić sobie w tym platynę) hehehe

- MORTAL KOMBAT VS DC UNIVERSE (Prawie że przeszedłem na platynę tylko to chujowe Kombo Challange)

- NARUTO ULTIMATE NINJA STORM (Przeszedłem całe w 100%)

- SKATE (Eeeee nie miałem jakiej gry sobie kupić w Anglii jak byłem aby zabić czas, przeszedłem całe)

- SPIDER MAN 3 (Brat mi kupił raz tylko w to dziadoctwo zagrałem, ogółem gra dla dzieci :/) CHCE KTOŚ KOPIĆ SM3?

Będę posiadać:

- FIFA 2009 (Brat mi wysłał z Anglii 3 dni temu)

- LITTLE BIG PLANET (Brat mi kupuje 25 lipca)

- UNCHARTED DARK FORUNE (Kupie sobie w tym tygodniu)

Czekam:

- ASSASIN CREAD 2

- MORTAL KOMBAT

- GOD OF WAR III
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2009, 05:17:34 pm wysłana przez Cobra »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 10, 2009, 01:26:28 pm »
No to Noughty Dog znowu pokazał swoją siłę.

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/64&ch=1&sd=0?ep=64&ch=1&sd=0


Mieli dzisiaj pokazać triler Uncharted 2, w którym zostanie pokazany najlepiej zrobiony śnieg jak dotąd w grach komputerowych. Jeśli chce ktoś zobaczyć jak wyglądać, będzie największy killer tego roku na PS3 to polecam.

W 12:50 minucie widać, jak zrobiona jest miejscowość ze śniegiem i jestem absolutnie zmiażdżony. Jestem w stanie sprzedać nerkę, aby kupić tą grę. Uncharted 2 stoi na najwyższym szczeblu na jaki możemy sięgnąć.

I jeszcze cutscenka z gry. Gra ma być filmowa i zawierać 90 min wstawek. To przecież film jest.

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-dont-uncharted-2/52546

Wydaje mi się, że gra pobije Metal Gear Solid 4 pod względem wstawek, grafiki i opowiedzianej historii.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Konsole, gry i to na co czekamy
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 10, 2009, 01:41:12 pm »
Orgazm!!!!!!! XD
Gra wymiata, widać że się szykuje gra roku!
Davidkoz, nom warto za takie coś nerkę sprzedać, po prostu cud.
A ten śnieg jak się zsypuje jak nasz bohater stanie na niego i machnie nogą lub się poślizgnie, na pewno zagości
u mnie Uncharted 2 na półce ;)