Autor Wątek: Oceń Avatar Poprzednika  (Przeczytany 44380 razy)

Offline Kazuya

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« dnia: Października 13, 2007, 11:33:49 am »
W tej zabawie chodzi o to, że każda osoba ocenia avek poprzednika np. 3/10, 6/10 itp. i tak w kółko macieju xD. Miło by było dać również uzasadnienienie.  :wink: Pierwsza osoba ocenia mój avek

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #1 dnia: Października 13, 2007, 11:36:16 am »
9/10

Podoba mi się kolorystyka i wielkość avatara. Nie lubie zbyt małych. A co najwazniejsze sama przedstawiona postać na nim - Noob. Bardzo oddaje charakter owego zawodnika i jest mroczny co lubie  :D

Offline Kazuya

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #2 dnia: Października 13, 2007, 11:39:27 am »
6/10

Co prawda sama postać, ale render z nią wyglądał by bajecznie  :wink: Dodać parę efektów wokół Havika oraz napis + ramka to fajny efekt wyjdzie.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #3 dnia: Października 13, 2007, 11:45:15 am »
Fajny topic  :D .Tylko teraz nie wiem kogo mam ocenic ,wiec ocenie oba avatarki.Narpier Kazuya bardzo fajny avatarek swietnie kompnuje sie z dopiskiem 9/10.Davidkoz twoj avatarek jest dosc skromny i zarazem oraginalny co daje mu sporo uroku 7/10

Offline Kazuya

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #4 dnia: Października 13, 2007, 11:48:04 am »
Dantos, oceniasz poprzednika ale to nie znaczy, że nie możesz oceniać innych avków :)

Twój avek otrzymuje ode mnie 5/10, ponieważ widnieje na nim jedynie słabej jakości wizerunek Scorpiona i średnio wyraźny napis [ale efekt takiego napisu można fajnie wykorzystać :wink:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #5 dnia: Października 13, 2007, 11:55:16 am »
Nie czaje o czym mówicie.
Ja też mam coś takiego jak wy, jak tak to oceńcie.

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #6 dnia: Października 13, 2007, 11:56:40 am »
8/10 fajny mroczny avek,ciemne kolory, noob poprostu pasuje

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #7 dnia: Października 13, 2007, 12:00:51 pm »
Jak nie kapujecie ? Każdy ocenia poprzedniego wypowiadającego się. czyli teraz ja oceniam Mileene, a następna osoba oceni mnie. Kapujecie ? Zaczyna robić się bajzel a Mkmaniak nie wiem po co sie wypowiedzialeś. Nie dość że nie masz avatara to nikogo nie oceniłeś, a powinieneś osobe powyżej.

Mileena Twój avatar oceniam na 6/10 z powodu jednego. Lubie Mileene i kolor fioletowy.

Offline Kazuya

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #8 dnia: Października 13, 2007, 12:04:25 pm »
Avek lepszy od poprzedniego :wink: Fajna ramka, fajny render, napis trochę niewyraźny ale fajny [według mnie bardziej pasowałby biały i czerwone tło]. Zastrzeżeń nie mam. 7+/10

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #9 dnia: Października 13, 2007, 12:18:04 pm »
Cytat: "davidkoz"
Jak nie kapujecie ? Każdy ocenia poprzedniego wypowiadającego się. czyli teraz ja oceniam Mileene, a następna osoba oceni mnie. Kapujecie ? Zaczyna robić się bajzel a Mkmaniak nie wiem po co sie wypowiedzialeś. Nie dość że nie masz avatara to nikogo nie oceniłeś, a powinieneś osobe powyżej.

Mileena Twój avatar oceniam na 6/10 z powodu jednego. Lubie Mileene i kolor fioletowy.

Wszystko fajnie, ale jak mam se takie coś zrobić panie mondraliński.
Pomagać, pomagać, a nie krytykować, bo ludzie nie będą cie lubieć, a tak na serio to czytaj dokładnie mój post.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #10 dnia: Października 13, 2007, 12:21:00 pm »
Nie lubisz mnie ? szkoda będe płakał. Nie wiedzialem że masz problem z Avatarem i nie wiesz co to jest. Oczywiście Ci pomoge napisze Ci na PW.

Offline Kazuya

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #11 dnia: Października 13, 2007, 12:53:54 pm »
Dobra, wracamy do tematu. Bo się straszny Offtop zrobił. Ja swojej oceny nie zmieniam: 7+/10

Offline King Reptile

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #12 dnia: Października 13, 2007, 01:00:36 pm »
Kazuya: Bardzo lubię ciemne kolory, a Noob Saibot bardzo dobrze się przedstawia na takich kolorach. Ocena: 8/10

Offline Kazuya

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #13 dnia: Października 13, 2007, 01:01:48 pm »
King Reptile, byłby fajny avatar gdyby dodać skromną ramkę i zwykły biały napis z czarną ramką :wink: - ocena 7/10

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Oceń Avatar Poprzednika
« Odpowiedź #14 dnia: Października 13, 2007, 01:04:38 pm »
Ja się z Davidem unikam kłócić bo wiem, że on ma swoje zdanie którego nikt nie zmieni  :lol:

Czyli tak: Kazuya twój oceniam na 6/10, ponieważ niczym sie nie wyróżnia po prostu jest normalny i ma dobre wymiary  :wink:

Mileena: Świetnie dobrane kolory i niezły wymiary dają ci ode mnie 8+/10

Dantos: Twój avatar mi sie nawet podoba ( łatwo ciebie przy nim wyobrazić ) 8/10

Davidkoz: Ten mi sie najbardziej podoba jak na razie pod względem wizualnym 9/10