Autor Wątek: Z zycia wziete.  (Przeczytany 7367 razy)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 21, 2007, 11:43:19 am »
Cytuj

Mistrzu , idąc obiektywnie Twoim torem , ludzie nie powinni się śmiać z corocznych nagród Darwina które są przyznawane z okazji najgłupszej śmierci . Obiektywnie rzec można , iż nie powinni tego robić , gdyż to też śmierć . A mimo to cały internet śmieje się z tych ludzi , z ich tragedii , itd.. Zatem zauważ , że wszystko jest względne . Znieczulica jest już u człowieka wysoko rozwinięta . Żyjemy w takim czasie , że codziennie czytamy w gazecie o jakiejś rzeźi i nikt już nie mówi " O Święta Anielko " lecz poprostu spokojnie czyta o zbrodnii , dlatego nie dziw się że ta śmierć dziecka nie robi wrażenia , lub jest tematem do żartów .


Masz absulutna  racje z tym w jakim swiecie zyjemy ,ale to nie oznacza ,ze my mamy sie znizac do takiego poziomu ,tylko poto zeby sobie porobic jakies durne zarty.Rozumiem ,ze na nie ktorych ,moze to nie robic wraznie ,ale po co ta cala zenada , jak to nie robi wrazenia na kims ,to niech sie porostu nie odzywa.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 21, 2007, 11:45:06 am »
Dla mnie jest to śmieszne w pewien sposób, ponieważ zastanawiam się jak mogło dojść do takiej głupoty żeby mścić sie na małej dziewczynce. Prawdopodobnie te osoby były chore psychicznie bo z normalnych ludzi gry nie robią psychopatów... Jest też mi żal tej dziewczynki, bo na pewno nie zasłużyła sobie na taką śmierć. Po prostu miała pecha, że została z szesnastoletnimi dziećmi. Nie dziwie się że staną przed sądem dla dorosłych, muszą teraz ponieść konsekwencje za swoje niedorozwinięcie w tym wieku. :roll:

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 21, 2007, 12:40:13 pm »
Mortalowcy na ostatniej stronei Faktu psizą o tym :D
Jest pewien trop, jeden nasotlatek to nigger czyli krag postaci zaweza sie do murzynów ;)

Pozatym jak ktos umrze to powinnismy sie radować przynamniej tak w szkole mowili :P

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 21, 2007, 01:32:17 pm »
Hero wedlug mnie to oni w wieku 8 lat za dzuo nawachali sie kleju, i dla nich pewnie wszystko stalo sie fikcja.

Rell czy ty wogule wiesz o czym ty mowisz?? :/[/b]

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 21, 2007, 01:49:08 pm »
jeszcze lepiej wykorzystywali wszystkie ciosy, chyba z mk2...

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 21, 2007, 01:56:06 pm »
Ludzie przesadzacie -.- co mam siedziec i rozpaczac ze ktos tam zginał, nie macie powod. Byl to ktos dla was bliski? Tak samo niby WTC tyle ludziezgineło i co była rozpacz taka bezinteresowna anie ktorych to cieszyło "wkoncu amerykancom dopieprzyli" Pozatym aj czy inni mają prawo do tego zeby sie s z tego smiac :D i co zlinczujecie mnie za to?

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 21, 2007, 02:32:24 pm »
MY PRZESADZAMY ,czlowieku co ty w ogole mowisz ,czytales moj pierwszy post w tym temacie?, jezeli nie to trudno musze sie powtorzyc.Jezeli na tobie to nie robi wrazenia ,to  nie musisz popadac w jaks zalobe ,nikt ci nie kaze tego robic ,tylko poprostu zachowuj sie powaznie i sie nie odzywaj w tym temacie , jezeli nie masz nic do powiedzenia.Po co ten caly cyrk to ja niewiem , te wasze teksty sa zalosne ,co chcecie przez to uzyskac ,chcecie sie popisac ,nabic sobie posty?.A skoro bawia was takie sytuacjie to naprawde wam wspolczuje.

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 21, 2007, 02:59:09 pm »
Panowie zamknijmy temat i po sprawie nie ma sensu tego roztrzasac co sie stało to sie nie odstanie taka kolej rzeczy mozemy tylko ubolewac ze do takie czegos doszło ale coz zrobic takie zycie.

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 21, 2007, 03:33:49 pm »
DANTOS  nie ja a Ty zaczełęs temat ze jak nasto moze smieszy wiec ty sie nie odzywaj w tym temacie. Jakby żołnierze zabili Bin Ladena to co rozpaczal bys? -.-

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 21, 2007, 04:05:03 pm »
Kuva, nie robic mi burdelu w tym watku.
W dupie mam co myslicie o tym czy to smieszne czy nie. Czy wam ich zal czy nie. Kto sie chce wsmiewac niech sie wysmiewa bo i tak smierc go spotka a ze nie ma wrazliwego "serduszka" jak polowa tu obenych to jego sprawa. Lepiej sprawdzajcie ortografy w swoich poprzednich postach jak nie macie co robic  :twisted:

Jak juz to mozecie tu rozpoczac dyskusje o tym czy naprawde gry taki jak MK maja az tak wielki wplyw na psychike nie mlodych juz ludzi (w wieku 16 lat juz pomalu mlodziez zyje samodzielnie) a nie sranie o glupotach i probowanie swiecic swą zyciowa madroscia bo zenujace to jest. Co jeden to madrzejszy. Nie pasi? To wyjazd na "gorzkie zale" haha xD

Mozemy kontynuowac, no chyba ze Maniek tak bardzo chce zamknac temat xD


Real one man army  8)  :lol:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 21, 2007, 04:30:57 pm »
Spokój na forum ludzie.

Sytuacja jest oczywiście śmieszna z jakiego powodu? A z tego, że głupota ludzka nie zna granic. I dlaczego napisali o Mortal Kombat? Pytali się ich? czy sami sobie wymyślili ci co to pisali? (może tak ale to i tak nie ważne) Rozdmuchujecie coś co dzieje się często. Oczywiście jedyną przykrą rzeczą jest śmierć i ból bliskich. Wogółe po co ten temat? Mamy płakać? Jakby nie było własnych problemów.

Temat uważam za zamknięty.