Autor Wątek: MK:TRILOGY znowu,,, kłopoty z odpaleniem PC/Win98  (Przeczytany 3241 razy)

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
MK:TRILOGY znowu,,, kłopoty z odpaleniem PC/Win98
« dnia: Października 22, 2005, 10:28:11 am »
Mam kłopoty z odpaleniem MK:T na Win98...
kiedy próbuje włączyć gre pokazuje mi się taki napis
"no supported super VGA chip detected"...
i choćby skały srały nie jestem w stanie sprawić ,żeby gra w jakikolwiek sposób ruszyła...
co mam robić?
będe wdzięczny za pomoc

Hien

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK:TRILOGY znowu,,, kłopoty z odpaleniem PC/Win98
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2005, 10:39:14 pm »
Sciągnij sobie 2 pliki które eliminują błąd sa to chyba pliki które trzeba podmienić zamiast tych orginalnych z MK:T poszukaj na stronie głównej albo na google ...................

Offline Zbyszek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
mkt
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 04, 2005, 12:27:55 pm »
mam identyczny problem z mkt co twój przedmówca z tym napisem i tak dalej poprostu instaluje się pojawia się ten napis i stop napisz prosze o jakie dwa pliki konkretnie chodzi i jeszcze jedno napisz prosze na ogólnym forum lub też prywatnie co zrobić żeby mkt chodziło na windows xp bo gra instalowała się i pojawiał się cały ten problem ale tylko wtedy jak miałem windows 98 a od kiedy mam xp w ogóle nie chce wchodzić wiem że to jest nie zgodność systemu ale jak temu zaradzić bo przecież musi być jakiś sposób no i pytam jeszcze raz o jakie konkretnie dwa pliki chodziło napisz na ogólnym forum lub na PM pozdrawiam serdecznie

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK:TRILOGY znowu,,, kłopoty z odpaleniem PC/Win98
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 06, 2005, 09:43:40 pm »
daj gg to Cie pomogę :] nie lubie pisać na raty

Offline Mak's

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
MK:TRILOGY znowu,,, kłopoty z odpaleniem PC/Win98
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 10, 2005, 01:39:05 am »
Kiedys jak miałem Win 98 to miałem ten sam problem. Program o nazwia "Norton Cuash Quard" załatwił ten problem na dobre. Nieststy jeden z moich braci połamał mi tą płytkę, i sie z nią pożegnałem. Kiedys PC World Komputer wydał to na płytce. Jak jest możliwość ściągnięcia z neta, to gorąco polecam, ja sam jeszcze programu poszukam, jak znajde to go przesle.

Offline Zbyszek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
dzięki
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 16, 2005, 10:13:45 am »
dzięki za wszystkie informacje byłbym wdzięczny za ewentualną pomoc

Edit by Ana: edytuj swoje posty....