Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 384627 razy)

Offline Śledziks

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #930 dnia: Czerwca 29, 2008, 12:06:08 pm »

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #931 dnia: Czerwca 29, 2008, 12:55:34 pm »
Nie wiem czy wiecie (bo widzę tu same off topy i nie chce mi się tego wszystkiego czytać) ale w necie pojawiło się parę ciekawych screenshotów oraz zostały potwierdzone 3 nowe postacie. Catwoman, Sonya Blade i tego trzeciego nie kojarzę :D sami zobaczcie ;)

http://www.mortalkombatblackout.com/images/mkvsdcu/screenshot_004.jpg
http://www.mortalkombatblackout.com/images/mkvsdcu/screenshot_003.jpg
http://www.mortalkombatblackout.com/images/mkvsdcu/screenshot_002.jpg
http://www.mortalkombatblackout.com/images/mkvsdcu/screenshot_001.jpg
http://www.mortalkombatblackout.com/images/mkvsdcu/screenshot_005.jpg
http://www.mortalkombatblackout.com/images/news/20080619_01.gif

Stawiałem na Catwoman i Sony'ę, zwłaszcza na ta pierwszą bo to jedna z nielicznych normalnych postaci, które powinny pojawić się jako reprezentacja płci pięknej świata DC.
"Tego trzeciego" tez nie kojarzę bo nie widzę go na screenach - chyba, ze chodzi Ci o Flasha, ale o nim już wiemy.
PS: Dobrej jakości screeny, dzięki nim dokładnie widać jak brzydką anatomie maja postacie ;) - chyba Tylko Scorpion na razie wygląda najlepiej... nie pasuje mi tylko "harpun" przypięty z boku do nogi, wyglada z nim jak harcerz ze scyzorykiem  ::)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2008, 12:58:11 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #932 dnia: Czerwca 29, 2008, 03:22:47 pm »
Dzięki za screeny, ale ja nie moge na to patrzeć  :'( To ma być Mortal Kombat? Mam grać jakimiś batmanami i innymi takimi?
kurwa! gdzie podział się ten najbardziej oczekiwany i mroczny mortal?!  >:(
Taka gra, z taką mitologią i postaciami. To już tak daleko zaszło, a oni wszystko spierdolili   :'( :'( >:( >:( <ostro wkurwiony>
Tyle mam do powiedzenia. Miał być PS3 specjalnie dla tej części. - tylko dla tej gry. Ale nic nie będzie. Ja na pewno w takie coś nie zagram i nie zamierzam tego kupować.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #933 dnia: Czerwca 29, 2008, 05:44:21 pm »
No to mamy catwomam http://www.mortalkombatblackout.com/forums/viewtopic.php?t=4007 a ja myslalem ze to Li Mei haha

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #934 dnia: Czerwca 29, 2008, 06:54:50 pm »
Boże.....
Serce pęka jak się widzi coś takiego...
Póki nie widziałem sceernów z nowego MK to nie było tragedii... ale teraz? Catwoman wygląda jak wyjęta z "Sky Kapitan i świat jutra". Pilotka z okresu I wojny światowej zrobiona z materiałów dostępnych w sex shopie...
Ale najbardziej boli kontrast postaci [już o tym pisałem]. Scorpion w swoim nowym odpicowanym wdzianku i Flash w praktycznie tylko w jakimś kombinezonie...
Jak to będzie wyglądać postacie z DC w zwykłych koszulkach a postacie MK w strojach pełnymi detalów. w porównaniu z tymi pierwszymi będą zalewać detalami.....
Nie znam sie na możliwościach nowych konsol ale jak to ma być zajebista grafika to ja chyba inaczej rozumiem to pojęcie......
Nie podobają mi sie. Batcave, Scorpion i Batman może być... ale to nie...

A krew była za jasna....

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #935 dnia: Czerwca 29, 2008, 11:40:12 pm »
Dokładnie mam to samo odczucie. Postacie z MK mają full detali i "bajerów" a ci z DC tacy sromni, lateksowi i w ogóle beznadzieja :/

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #936 dnia: Czerwca 30, 2008, 06:08:19 am »
Dokładnie mam to samo odczucie. Postacie z MK mają full detali i "bajerów" a ci z DC tacy sromni, lateksowi i w ogóle beznadzieja :/

Hmm , może to zamierzony efekt ? W sensie , że to " kolizja " światów , może Ed Boon widział to własnie tak , że skoro postacie pochodzą z dwóch różnych universum , to nie mogą być podobni do siebie tylko tak różni , jak różne są światy z których pochodzą . Może " TO " jest właśnie jego nawiązanie do mroku , brutalności i brudnego Mortal Kombat które nam obiecywał ? My myśleliśmy , że chodzi o całą grę , a on poprostu zrobił tylko w tym klimacie połowę , czyli tylko postacie z Mortal Kombat .

Swoją drogą info jest takie : Z postaci DC comics będą takie charaktery jak : " Prototypical Super Hero, Mystical Super Hero, Amazon Queen, Sexy Villainness, Crazy Villain, and Military Superhero " . To już brożka dla Death Dealera , SlaveMe czy innych znawców komiksów . Jak myślicie , które postacie z universum DC pasują do tych typów które podał Ed Boon ? Ze swojej strony dorzucę , że Crazy Villain , to pewnie będzie Joker , Amazon Queen to Wonder Woman :-)

Cytuj
http://www.mortalkombatblackout.com/images/mkvsdcu/screenshot_003.jpg
Heheh , Kabal jak nic  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2008, 06:48:14 am wysłana przez Adept »

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #937 dnia: Czerwca 30, 2008, 12:49:29 pm »
Catwoman wygląda jak wyjęta z "Sky Kapitan i świat jutra". Pilotka z okresu I wojny światowej zrobiona z materiałów dostępnych w sex shopie...

Hahaha ;D... Z ust mi to wyjąłeś stary!! Tym bardziej, że jestem świeżo po seansie filmu "Sky Capitan i swiat jutra". Pierwsze co przyszło mi do głowy po zobaczeniu obrazka Catwomen z MKvsDC to : "Pilot" -> "samolot" -> "Sky Capitan" -> "o kur...a! Nieeee ::)"


Swoją drogą info jest takie : Z postaci DC comics będą takie charaktery jak : " Prototypical Super Hero, Mystical Super Hero, Amazon Queen, Sexy Villainness, Crazy Villain, and Military Superhero " . To już brożka dla Death Dealera , SlaveMe czy innych znawców komiksów . Jak myślicie , które postacie z universum DC pasują do tych typów które podał Ed Boon ? Ze swojej strony dorzucę , że Crazy Villain , to pewnie będzie Joker , Amazon Queen to Wonder Woman :-)

Ja sie poddaję, moje zainteresowanie komiksami DC ogranicza się do kilku głównych, znanych postaci, chociaż ogólnie, mimowolnie jakieś informacje posiadam o innych seriach;). Sexy Villainness - stawiam, że chodzi o wspomniana już [i]Catwoman[/i], która tak na marginesie wygląda paskudnie w tej pilotce, "sexy" ;) - sado maso sky capitano.
Strzelał bym, że Military Superhero to może być Hitman lub Lobo, problem w tym, że to są  raczej anty bohaterowie.

  Gdyby to byli bohaterowie Marvela to było by bardziej oczywiste, że Military Superhero to...  nasz kochany Frank :).

« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2008, 12:58:55 pm wysłana przez Death Dealer »

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #938 dnia: Czerwca 30, 2008, 06:29:45 pm »
Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe
Skąd masz takie wiadomości? Joker gdyby był to świetnie ale Lobo dla mnie to podstawa....

Może stąd, że czytam newsy na mk5.org (kryptoreklama to to chyba nie jest) lub innych stronach o MK? XD

Prototypical Super Hero: (beat me, I've no idea...) Remac O.o albo jakiś inny "robot"
Speedster: the Flash
Mystical Super Hero: Dr Fate, Zatanna, Jason Blood (ktokolwiek, ale stawiam na Fate'a, choć przydałaby się jeszcze jedna babka ze strony DC, więc może być i Zatanna)
Amazon Queen: Wonder Woman (problem tylko, że WW jest księżniczką, a nie królową, ale to detal XD)
Sexy Villainness: Harley Quinn / Poison Ivy, lub inna "zła" XD
Archvillain: Lex Luthor (?)
Epic Villain: Darkseid (?) (tylko on mi tu pasuje)
Crazy Villain: Joker (chcę wierzyć, że to on, bo kto inny?)
Masked Vigilante: Green Arrow (?) (na palcach policzysz ilu nie nosi maski)
Military Superhero: Hal Jordan / John Steward (obaj należą do Green Lantern)
Ninja Villain: Katana (?) (jest ich trochę)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2008, 06:33:08 pm wysłana przez robaczek »

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #939 dnia: Czerwca 30, 2008, 07:35:33 pm »
Adept, sory za pojechanie po kitanie ale nie cierpię jej jak gra nia kumpelXD Każdy high zgaszony:/ Wracając do tematu. Skończy się tak, ze superbohaterów bsdzie się lać na 1 playera a z kumplem ciorać postaciami MK omijając znaczek wyboru losowego jak śmierdząca rybęXD I właśnie powinni być tu antybohaterowie jak coś, po kiego grzyba komu latajace kaloszki:p Mam nadzieje że choć detale flaków będą mieć wypas jak będzie się im łby urywać:D

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #940 dnia: Czerwca 30, 2008, 08:03:48 pm »
Sexy Villainness: Harley Quinn / Poison Ivy, lub inna "zła" XD
No właśnie, zapomniałem o tych dwóch paniach ;), ale skoro już jest potwierdzona Catwoman to chyba więcej "sexy villainness" nie bedzie - liczba miejsc jest przecież ograniczona? Osobiście wolałbym Harley Quinn.

A co do Jokera... Hmmmm mi tam wsio rybka. Wygląd Batmana speird...li, Jokera też prawdopodobnie spierd...ą, w system walki nie wierzę zbytnio bo zespół Eda nie jest w tym mocny. ...i chyba nawet Lobo niewiele tu zdziała. W sumie to w ogóle zaczyna być dla mnie już mało ważne kto będzie, bo nawet najlepsze postacie można spierd...ć, już sam wygląd odpycha. Tak jak po ciuchu liczyłem na Catwoman, że będzie wyglądała przynajmniej jak w "Batman Return" i może mnie zainteresuje swoją osobą tak teraz po tym co widziałem (Sky Captain), czuje do niej wstręt.

Jak na razie moimi faworytami w nowym MK jest Scorpion, Sum-Zero i...  trochę Batman ;) - sentyment?

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #941 dnia: Czerwca 30, 2008, 11:43:25 pm »

Prototypical Super Hero: (beat me, I've no idea...) Remac O.o albo jakiś inny "robot"

Masked Vigilante: Green Arrow (?) (na palcach policzysz ilu nie nosi maski)



Akurat to jest proste  ;D Prototypical Super Hero - Superman, Masked Vigilante - Batman.

Ostatnio przeglądałem sobie sklep w którym kupuje gry i co zauważyłem? Można już składać pre-order na MKvdDC Universe

http://www.game.co.uk/PS3/Action/~r334951/Mortal-Kombat-Vs-DC-Universe/
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2008, 12:31:46 am wysłana przez davidkoz »

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #942 dnia: Lipca 04, 2008, 11:35:15 am »
No i się pokazało... będzie Shang Tsung, a całe MKvsDC to "what if"... no to już mogę odetchnąć z ulgą... tyle dobrego chociaż... wstrzymywanie oddechu przez tak długi czas, to dość trudne zadanie XD

Cytat: Davidkoz
Prototypical Super Hero - Superman

Może się nie znam, ale co "prototypical" ma wspólnego z Supermanem O.o? Co do Batmana to się zgodzę, ale tego to nie rozumiem...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #943 dnia: Lipca 04, 2008, 11:58:10 am »
Nie wiem co ma wspólnego, tak jakoś sobie to celnąłem, zapominając o tym, przychodzi mi coraz większa ślina na tą grę.

Podkręcałem się pozytywnie, gdy słyszałem głos lektora wypowiadającego imiona bohaterów HAHA!! Sądzę, że gra będzie dobra i nie potrzebne byłby te wszystkie oburzenia na samym początku.

Offline Pauvell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #944 dnia: Lipca 04, 2008, 09:02:05 pm »
Witam. Piszę jako juz osoba, która mozna powiedzieć zeszła z tej sceny. Byłem fanem MK od dziecka. Np. co do filmów to znałem każdą kwestię aktorów. Rozkochany byłem w historii tej serii. Niestety wszystko umarło wraz z konsolami. Nie za bardzo miałem środki na zakup konsoli dla MK: Deadly Alliance i poddałem się. Deception przeglądałem już tylko sporadycznie. I pewnie nigdy już bym tu posta nie napisał, chodz kiedyś nieźle tu wyklikiwałem jako bachor: (ksywy Noob0, Nimbus), lgdyby nie to na co patrzę teraz. Na screen, gdzie leci Scorpion z Supermanem. Coś się skończyło. Naprawdę... Midway zniczczyło serię, której poświeciłem najpiekniejsza lata życia. MK, MK2 na Amidze... Później 3, 4 na PC... Ed Boon byłeś dla mnie idolem, a teraz wrzucam w ciebie lotkami jako do zabójcy mojej miłości z dzieciństwa:P.