Autor Wątek: Brak Odpowiedzi MK X Pomocy  (Przeczytany 4887 razy)

Offline Fatum

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Brak Odpowiedzi MK X Pomocy
« dnia: Maja 07, 2015, 08:36:26 pm »
Witam wszystkich. Przejdę od razu do rzeczy. Zakupiłem dziś Mortal Kombat X na PC klucz. Wpisałem w steamie wszystko ładnie pięknie, gra się pobrała jakieś aktualizacje itp. Odpalam grę, wyskakuje mi na środku ekrany logo MK na czarnym tle i co ? Brak Odpowiedzi ! Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego z oryginalną grą dlatego proszę o pomoc. Jaka może być przyczyna, że w momencie naciśnięcia "Graj" gra się już zawiesza i jest Brak Odpowiedzi.. ehhhh nie mówcie, że 80 zł poszło...


Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Brak Odpowiedzi MK X Pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 07, 2015, 11:27:47 pm »
Na pewno pobrałeś całe 30GB? Coś ok. tego cała gra zajmuje.

Offline Shogi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Brak Odpowiedzi MK X Pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 09, 2015, 02:12:59 pm »
Witam,

Mam ten sam problem, próbowałem wszystkiego 3 razy ściągałem na nowo, sprawdzałem te denne party na steam'ie jest ich 29, każdego osobno odznaczałem i ściągałem od nowa dla pewności i dupa. Próbuje jeszcze raz ściągnąć ale raczej nic nie da wstawię później ss..

Offline SUICIDE

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Brak Odpowiedzi MK X Pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 17, 2015, 05:17:15 pm »
Ostatnio pisali o problemach pojawiających się w grze z powodu najnowszych sterowników Nvidia wersja 252 czy coś takiego. Mówili aby zrobić downgrade do wcześniejszej wersji.

Możliwe że problemem jest najnowszy sterowników lub stary sterownik.
A może u autora tematu problemem jest to że nie pobrał plików DLC.(tych 29 partów)