Autor Wątek: Mortal Kombat 4: the movie - nasze dzieło  (Przeczytany 8442 razy)

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4: the movie - nasze dzieło
« dnia: Marca 08, 2012, 03:07:13 pm »
  Hej hej i czołem. Zapewne kiedyś pisałem wam, że lubię robić własne filmy. Teraz z kolegami (i paroma koleżankami  ::)) planujemy podjąć się olbrzymiego wyzwania. Nakręcimy własny film MK z tematyką naszej, trochę niedocenianej czwóreczki. Aktorów się znajdzie (jednym będę ja xD). Animacje fireballów i innych czarów-marów - się zrobi. Odnośnie kostiumów... no to tutaj trzeba będzie się trochę postarać. Dodanie muzy i napisów - się zrobi. Pozostaje nam tylko problem z CZASEM. No właśnie, to najgorsza przeszkoda. Spróbujemy zacząć prace w wakacje, ale kiedy skończymy I CZY W OGÓLE SIĘ UDA - nie jest pewne. Obsada to średnio ciężki problem - koledzy są w pogotowiu, ale właśnie też problem z CZASEM naszych aktorów. Pokażemy, że 15-16 latkowie też potrafią zaszaleć :D
  Fabuła - scenariusz już w trakcie tworzenia. Piszę ja :) i pomagam sobie pomysłami kumpli. Fabuła to powiązanie z MK4, ale NIE BĘDZIE w pełni z nią zgodna, chociaż w większości - owszem. Między innymi dlatego, że tutaj nasi główni mistrzowie jak - rowerzysta Liu, sexowna Sonya, dający w czachę Jax, pyszałek Cage i a l'a Zeus - Raiden - przejdą trochę w dalszy plan (chociaż też się pojawią i będą odgrywać ważną rolę). A więc kto u nas będzie herosem? Właściwie będzie ich dwóch - SCORPION I SUB-ZERO!!!  :afro: Tak jest- nasze maskotki serii MK będą głównymi bohaterami. Co do zmian w fabule - dodamy też MOŻE epicką walkę naszych pakerów - Goro i Kintaro stoczą brutalny pojedynek na śmierć i życie. Jedynym potencjalnym problemem będzie dodać czteroręką parkę do filmu. Spróbujemy ich jakoś wyrenderować z gry, a jeśli to się nie uda to pozostaje plan B, który ma marne szanse na powodzenie - sami zrobimy ich modele :D.
  Ogólnie co do filmu mamy wielkie plany. Wyzwanie jest olbrzymie i szanse są bardzo wątpliwe... Ale jeśli nam się uda, odwalimy największy wyczyn w naszym życiu. Najgorzej właśnie z tym cholernym czasem, ale zrobimy co w naszej mocy.



Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4: the movie - nasze dzieło
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 27, 2012, 08:25:34 pm »
Chętnie obejrzę.  :)