Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Czy Goro bedzie grywalną postacia w MK9

(1/2) > >>

Gor0:
Wiem że Goro wystapi w MK9 ale nie wiem czy bedzie postacia grywalna proszę o wasze zdanie

johnx:
trudno powiedzieć, ale mam nadzieję że nie. Wkurza mnie kiedy 2 gracz wybiera sub bossa i cieszy się że udało mu się zabrać połowę życia graczowi 1. Chodzi mi gł. o tryb vs. jeśli ktoś gra takim pudzianem to szanse nie są równe. Czego warta jest taka gra?

Gor0:
Nie jestem pewien czy Goro zadaje wieksze obrażenia, ale uznam że wiesz lepiej.Mam nadzieje że bedzie a jeśli tak to oby zrobili kintara by był ktos o gabarytach jak on.mam nadzieje ze bedzie ale nie zrobia go równego siłą innych zawodników :)

johnx:
w mkd na gc i mka był poziom wyrównania szans - sub bossowie i bossowie zadawali ciosy równe siłą innych zawodników. Ale ja napisałem powyższego posta z myślą o klasycznych mk bo to na nich ma opierać się mk9. Nie wiem czy grałeś w te starsze części, ale tam goro i kintaro mieli powera :)

Gor0:
Nie grałem w stare częsci ale wiedziałem o tym"powerze" wiec nie wiadomo ale byłby fajnym urozmaiceniem
a jęśli bedzie miał powera to bedzie to mały handicap dla słabszych graczy
sory nie pomyslałem ze chodzi ci o stare częsci


Nie no, to już lekka przesada. Rozumiem, że masz hopla na punkcie tej postaci, ale bez przesady. Dwa tematy praktycznie o tym samym i jeszcze dyskusja na ten sam temat w trzecim temacie to już przegięcie... Ten zamykam. - mod.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej