Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Story Mode, czyli wszystko o fabule.

<< < (2/21) > >>

DanOrdo:

--- Cytat: robaczek w Marca 17, 2011, 04:52:50 pm --- Johnny Cage jest naprawdę wkurzający jak nigdy, wkurza jeszcze bardziej niż karaluch. Dlaczego to jego nie mogli zabić? :P

--- Koniec cytatu ---
Nie wiem czy to był żart czy nie, Ale Cage to jest główna z głównych postaci : >, Ogólnie to racja głupio zrobili ze Jade jest zła zawsze mi się kojarzyła z dobrem.

sir_chester:
Ha, sto lat mnie na tym forum nie było ;) Witam wszystkich starych znajomych i te twarze co już lub jeszcze mnie nie kojarzą :D Kończąc grzecznościowy offtop przejdę do meritum.

Nowa historia Mortal Kombat... Miało być pięknie, a jak na razie mam wrażenie, że Boon chcę znowu zrobić coś czego nie powinien. Zacznę od początku
Pierwsze wzmianki o MK9 - Remake serii, okres po pierwszym turnieju, wiemy, że Scorpion został zabity i sam pomścił swój klan, znajomo... Sub- Zero młodszy przyjął kostium starszego i chce odnaleźć mordercę brata, również nic nadzwyczajnego, ale to budowało klimat, gdyż samo przedstawienie tych dwóch postaci było przemyślane i się zazębiało. Do tego dorobiono już postać Noob Saibota, który powraca i nie kryje swej przeszłości.
Niestety potem wzmianki o tym, że po prostu to nie Liu będzie nową gwiazdą a Cage... Smok ucieknie, a Suba zaminią w cyborga - bardzo odkrywcze, wziąć starą historię zamienić tylko imiona i już można mieć to z głowy. Już mogli wprowadzić chociażby, że po ich ucieczce wysłali za nimi Sektora i Cyraxa, ale nie zdołali pokonać przymierza Sub/Smoke więc Lin Kuei stworzyło cyborga o mocach Suba. Mają te same postacie, ale przynajmniej trochę by się wysilili na kreatywność.
Może i jestem przewrażliwiony na punkcie Sub'a bo jakby to dotknęło innej postaci może by mnie tak nie zszokowało, ale moim zdaniem są pewne granice...
To tylko wrażenie po demówce, zobaczymy po premierze, może jakoś mile mnie to zaskoczy jeszcze, ale widok Cybernetycznego Pana Zimna mnie odrzuca :)
Tyle moich przemyśleń na dzień dobry ;)

Kazak:
Szczerze mówiąc, to domyslałem się motywu Cyber Sub-Zero już dawno temu :P Mi on generalnie nie przeszkadza, fajnie będzie obejrzeć to samo, ale trochę inaczej :p

sir_chester:
Jak kiedyś zobaczyłem MUGENA z z cybernetyczną wersją Suba o nazwie Hydro to się bałem, że w nowych Mortalach (na ówczesne czasy czyli DA-A) ale na szczęście tego nie było... aż do teraz. Jeszcze zrozumiałbym gdyby historia wyglądała na inną niż tylko zamianą ze Smoke'iem miejscami, albo by chociaż wsadzili go dopiero w następnym MK, a tak najpierw pokazali fajną ludzką formę, a potem dodali jeszcze nie wiadomo skąd wersje cybernetyczną... trochę dziwne posunięcie, może się oswoję, a może po prostu na MK9 zakończę.

Maniak:

--- Cytat: robaczek w Marca 17, 2011, 04:52:50 pm ---
Jeśli idzie o Motaro, to pewnie już nigdy go nie zobaczymy. To nie animowane sprite'y i pewnie stworzenie takiego wojownika byłoby piekielnie trudne. Poza tym nie wyobrażam sobie normalnej walki VS zwykłego wojownika z czymś takim? Że niby jak miałoby się to odbywać?

--- Koniec cytatu ---

motaro będzie i to szybciej niż nam się wydaje dało by się go zrobić tylko znacznie trudniej, w God of War III się dało to tu tez by się dało. Jak nie teraz Motaro to w następnej części.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej