Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Mortal Kombat 9 problem.

(1/3) > >>

Bolt65:
Miałem błąd taki jak tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=m6UNzcc_ETQ [nofollow]
Rozwiązałem go w ten sam sposób, niestety gra działa teraz w slow modzie. Płynnie(czasem coś ścina) ale bardzo straciła na dynamice;/. Jak to zmienić? Dziwi mnie ten błąd, mam 6gb ramu i Nvidia 540M a do tego  i5-2450M.(siedzi to wszystko w laptopie)
W tych ustawieniach wpisywałem już więcej ramu niestety gra nadal działa w slow modzie. Problemem jest również to, że w pliku tekstowym gdzie zmieniam ram jest podana grafika i wpisana tam jest karta zintegrowana a nie Nvidia.
Proszę  o pomoc.

Wichura:
Na końcu gość wspomniał z tego co widziałem, że jeżeli gra bd w slow motion to żebyś zredukował ustawienia grafiki. Więc wnioskując jak pewnie pozmieniasz i wyłączysz cienie etc to powinno być lepiej

Bolt65:
Dałem wszystko na low wywaliłem wszystko co się dało i poprawy brak. Przypuszczam że problem leży w grafice...wpisana w tym pliku jest zintegrowana karta a nie nvidia. Jak to zmienić? Narazie pobieram najnowsze sterowniki może to coś zmieni.

Immortal:
Ściągnij jakiegoś Frapsa i załącz przed grą. Będziesz Ci pokazywał FPS, wszystko poniżej 60 kl/s = slow mot. Napisałeś, że redukowałeś wszystko tzn. rozdzielczość tez zmniejszałeś?

Ten mobilny Geofrce 540M to trochę słabizna, ale po wyłączeniu wszystkich detali i zmniejszeniu rozdzielczości) powinno działać ok. Natomiast nigdy nie podmieniałem wspomnianego pliku aby uruchomić grę więc trudno mi powiedzieć jak to się ma do tego. Generalnie poszukaj w tematach gry na Steamie, pewnie ten problem się pojawił u innych osób.

Bolt65:
Rozwiązanie było banalnie proste...zainstalowałem najnowsze stery grafiki i wszystko śmiga idealnie. Bez grzebania w plikach itd.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej