Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Mortal Kombat 9 problem.

<< < (3/3)

SlaveMe TortueMe KillMe:
Kup se konsole...

Mateuka:
Kto ma Mortal Kombat 9 na ps3?
 
Mam problem z aktualizacją, podczas pobierania resetuje mi konsole i to za każdym razem przez co nie moge grać przez neta w MK9. Miał ktoś podobny problem? Jeśli tak to jak go rozwiązać.

davidkoz:
Hej, mam podobny problem.

Wszystko zaczęło się od tego, że nie aktualizuje mi MK z tego powodu, że za pierwszym razem patche ściągały mi się, gdy mieszkałem w UK, po powrocie do PL miałem ten problem co Ty, gra totalnie nie reagowała i pamiętam, że przełączyłem na konto brytyjskie i wtedy zaskoczyło, niestety teraz znowu mieszkam w UK i gra mi się już nie chce zaktualizować i sam nie wiem co z tym teraz zrobić.

Mateuka:
Usunąłem wszystkie pliki z dysku PS3 oprócz stanu gry, ale to też nic nie dało. Zalogowałem sie na konto amerykańskie - dalej to samo.
Davidkoz, może Ty już ten problem rozwiązałeś? Jeśli tak to napisz tu na forum jak to zrobiłeś, albo na priva na PS3.

Raven821:
Chyba rozwiązałem Wasz problem :)
Specjalnie usunąłem wszystkie aktualizacje żeby sprawdzić czy u mnie też będzie coś nie tak i otóż przy próbie aktualizacji co chwile restartowało mi konsole, jednak pobawiłem się trochę i zrobiłem tak:
-W opcjach konsoli wyłączyłem automatyczny start gry po włożeniu jej do napędu.
-Następnie włożyłem płytę z MK do ps3, i w menu wyboru gier "podświetliłem" MK, wcisnąłem trójkąt i wybrałem opcję "Sprawdź dostępność aktualizacji". Konsola od razu zaskoczyła i elegancko pobrała aktualizację 1.07 :).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej