Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat X

Mortal Kombat X - dyskusja ogólna

(1/611) > >>

johnx:

Dzisiaj kolejna odsłona MK została już praktycznie potwierdzona. Podobnie jak rok temu, kiedy to w sklepie Amazon ujrzeliśmy ofertę z wersją PC Mortal Kombat 9, tak i teraz pojawiła się oferta z grą Mortal Kombat X, planowaną na rok 2015. Co zapewne wszystkich ucieszy - gra zostanie najprawdopodobniej wydana na konsole PS4, X1, PS3, X360, a także na PC. Z tego powodu otwieram temat, który będzie dotyczył tej części smoczej serii. Jakie są Wasze oczekiwania? Jakie macie przypuszczenia MKX?

Ja czekam na pierwszy trailer, który zapewne już niebawem. :D Ciekawi mnie jak poradzą sobie z tym, że większość załogi praktycznie nie żyje. Mam tylko nadzieję, że tego nie zepsują i fabuła zostanie naprawdę dobrze napisana. Oczywiście co najważniejsze - online + system walki. Chciałbym żeby ta bijatyka była prawdziwą grą turniejową, w której nie wystarczy opanować jednego triku (np. NDC Kabala w MK9) aby wygrywać. :D

UPDATE 02-06-2014: TRAILER
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ci6lMQNLKZU[/youtube]

Semek:
Nie mów Dżonks (nie edytuj tego co napisałem burasie), tydzień temu (18 maja( na twicie Eda pojawiło się zdięcie tyłu samochodu z nazwą modelu MK X. Także mk 10 zostało ujawinione już tydzień temu......

johnx:
Ja podchodziłem sceptycznie do tego. Ed to straszny troll, a wstrzymywałem się z pisaniem newsów, bo nie chciałem się dać strollować. :P Teraz już mam pewność. :D

Adept:
Ja wklejam rozmowę z moim tajemniczym znajomym odnośnie pierwszych wrażeń z filmiku przedstawiającego MKX.

Semek:
Wszytko super, ale nie da się tego oglądać przez tego murzyna co nawija w tle. Jak można reklamować MK z HH w tle ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej