Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat X

Mortal Kombat X - spis graczy

(1/14) > >>

johnx:
Jak wiadomo, MKX ukaże się na konsolach najnowszej jak i poprzedniej generacji. Nie zabraknie również wersji PC. Ankietę zakładam w celu rozeznania sytuacji na forum. Zachęcam również do wymieniania się opiniami na temat platform. Uzasadnienie wyboru w ankiecie mile widziane.

PS4
ThePlayers-God
Majkel821
Mateuka
Filx
Mikeys_M
LunaPL
Nesgoth_PL
kiczoVSky86
Wichura_PL
NM_Chris_PL
davidkoz
BlackDragonPL
eQuuu
MistrzLinKuei
markuss24031982
mateusz_golda26
king-sla
reville123
PC
johnx (Steam: johnx02)
slay3r2 (Steam: czesiek)
wodny (Steam: wodny)
Wichura (Steam: Grgamaet)
Semek (Steam: Sem3k)
SUICIDE (Steam: SUICIDE)
sla (Steam: kingsla)
ender (Steam: ender139)
Dumian (Steam: Dumian)
ShaQ (Steam: ShaQ)
Manieq (Steam: Maniek1983)
SmoQ (Steam: gggzuki)
Frytek07 (Steam: frytek0071)
Xbox One
Teusz PL CK
CulturalLemur
Zeigok

Luna:
W zasadzie, to nie wiem po co ci ten temat, skoro taka ankietę z powodzeniem można było zrobić w ogólnym. Koniec końców i tak grać się będzie na konsolach, z pojedynczymi tylko wyjątkami na PC. Dlaczego? Bo graczy online w wersję konsolowe będzie w cholerę więcej. Nie zdziwił bym się, gdyby MKX był na PC znowu opóźniony. Choćby dla samego zarobku. Najpierw wersję konsolowe, żeby ludzie kupili, a po pół roku PC dla niedobitek na PC z których połowa jak nie lepiej grę i tak ściągnie z torrenta. IMO jeśli masz PS4 lüb planujesz ja nabyć, to wybór wydaje się oczywisty. Kupowanie konsoli tylko dla tej gry jest natomiast bez sensu. Ja stawiam na PS4 i tyle. Wersji na odchodzaca platformę nie biorę w ogóle pod uwagę, bo nie po to się na grę next gen czeka, żeby ja potem lykac w wersji okrojonej (a taka będzie - nie łudźmy się).

johnx:
Nowy wątek powstał dlatego, że kiedy już wszyscy będziemy wyposażeni w MKX i sprzęt, na którym będziemy w to grać, sama ankieta przeszkadzałaby w temacie, w którym będziemy wymieniać się opiniami już o samej grze. Uznałem, że dla utrzymania porządku warto oddzielić to od głównego wątku.

Co do konsol to nie byłbym tego pewien. Zapewne duża ilość graczy pomyśli dokładnie tak jak Ty - nikt nie będzie chciał grać w okrojoną wersję. Pozostaje więc zakup nowej konsoli lub komputera. Nie ma się co oszukiwać - konsola jako urządzenie jest znacznie bardziej opłacalne. Ale czy konsola jest bardziej opłacalna jeśli idzie o granie? Nie wiem czy informacje jakie posiadam są nadal aktualne, ale za granie online trzeba płacić - i w przypadku PS4 i X1 (chociaż ten drugi wariant raczej nikogo nie obchodzi). Poza tym ceny gier na konsole są ok. 2x wyższe niż w przypadku PC - i zapewne dzięki temu wyrówna się różnica jaką trzeba dopłacić do PC. Już nie wspomnę o tym, że nienawidzę grać na padach - kciuki mam naprawdę do niczego. Wolę grać na klawiaturze - a czy można będzie skonfigurować klawiaturę w grze na konsoli? Raczej wątpię. Dlatego stawiam na PC i liczę, że jednak graczy nie będzie brakowało. Myślę, że więcej graczy posiada PC, który udźwignie MKX niż konsole nowej generacji.

Egzorcysta:
Obstawiam, że tym razem wersja PC wyjdzie w tym samym czasie co wersja na konsole, ewentualnie z lekkim opóźnieniem. Chociaż nie wiem jak dobrze sprzedawała się PC-towa wersja MK9, a to chyba może od tego zależeć. Niemniej jednak widać, że twórcy zainteresowali się tą platformą. Osobiście byłem bardzo, bardzo zaskoczony kiedy MK9 wyszedł na PC bo ta seria od cholernie wielu lat pojawiała się już tylko na konsole. Dlatego właśnie w 2005 roku kupiłem sobie moja pierwszą konsolę w życiu - Xbox'a. Nie mogłem wytrzymać, że omijają mnie takie tytuły jak "Mortal Kombat: Deadly Alliance", "Mortal Konbat: Deception" i "Soul Calibur 2". Dla tych gier (oraz "Splinter Cell: Chaos Theory" i "Tenchu 3: Wrath Of Heaven") kupiłem głównie konsolę. Zabawne jest to, że do tego czasu byłem zatwardziałym "pecetowcem", który nie tolerował konsol.

Aktualnie gram na PC i na Playstation 3. Niestety od kilku miesięcy mój komputer nie daje już rady z najnowszymi produkcjami. Mam zamiar jednak z czasem go uaktualnić i zwiększyć wydajność ale głównie do pracy. Playstation 4 będzie w 2015 zdecydowanie moja główną platformą do grania, ze względu na masę świetnych, ekskluzywnych tytułów. Natomiast i tak nie kupuje gier w dniu premiery i w przypadku "Mortal Kombat X" nie zrobię również wyjątku. "Żyję" z gier używanych, interesujące mnie tytuły 'wyhaczam' z dobrym stanie za 50-70 PLN. Panuje też moda edycji kompletnych czy definitywnych i na takie sobie spokojnie czekam, zwłaszcza, że mam około 30 gier w kolejce do ogrania :-D

Faktem jest, że o ile w Playstation 3 nie trzeba było płacić za granie w sieci, tak w przypadku Playstation 4 trzeba sypnąć złotem. Z tym, że za około 250 zł (za CAŁY ROK) oprócz grania w sieci mamy również możliwość pobrania kilku pełnych wersji gier - Miesięcznie. Dla mnie to jest cena do przełknięcia.

Reasumując: W "Mortal Kombat X" mam zamiar grać na Playstation 4, kilka miesięcy po premierze - "complete edition"/"definitive edition" :-)

SlaveMe TortueMe KillMe:
Dla MK 2011 kupiłem PS3 ale nie kupię czwórki dla MKX, bo ani kasy na to nie mam, ani ta giera mnie już tak nie kręci [szczególnie po pokazaniu nowych kombatantów], ani postawić nie miałby już gdzie........ Ja się szarpnę na 'okrojoną' wersje na PS3. Od zawsze grałem w Mortala na Playu i przyzwyczajony jestem, że zawsze są to wersje uboższe przynajmniej w Europie.....

Jak hajs pozwoli szarpnąłbym się na dostawę w premierę, ale wątpię....

Wszystko się obaczy......

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej