Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat X

Mortal Kombat X - spis graczy

<< < (2/14) > >>

johnx:
@Egzi - mam nadzieję, że rzeczywiście premiera na PC będzie w podobnym/tym samym terminie co wersja na PS4/X1. Właśnie o sprzedaży PC-towej wersji MK9 miałem napisać w odpowiedzi do Luny i jego teorii o ściąganiu z torrentów. ;P Nie chce mi się tego szukać, ale gdzieś czytałem (chyba na twitterze), że Ed Boon jest bardzo zadowolony z wyników sprzedaży MK9 na PC i z tego też powodu NS postanowili wydać IGAU na PC. Szkoda tylko, że właśnie te terminy były jakie były. W przypadku MK9 - 2 lata opóźnienia, a IGAU - kilka miesięcy.

Pisząc o tym jak kupiłeś Xboxa przypomniałeś mi to jak sam kupiłem PS2 dla MK. I dzisiaj poza 4 grami MK, mam 3 inne gry na PS2 - z tego 2 były dołączone do konsoli. :D Tak jak było mówione wcześniej - nie opłaca się kupować konsoli dla jednej gry. Ja wątpię żebym grał w jakąś sporą ilość gier poza MK - dlatego wolę ulepszyć kompa, bo z niego korzystam praktycznie cały czas i mogę robić praktycznie wszystko. To kolejny i chyba najważniejszy argument jakim się kieruję przy wyborze platformy.

Co do kupowania w innym terminie niż dzień premiery to po części macie rację. W ten sposób oszczędzacie i na samej grze i na dodatkach - bo znowu pewnie pojawi się Komplete Edition. Ja chciałbym być tym razem na bieżąco i jeśli MKX pojawi się na PC w terminie podobnym do terminu wydania na PS4/X1 to na pewno kupię (o ile portfel/karta nie odmówi posłuszeństwa ;P).


--- Cytat: Egzorcysta w Czerwca 16, 2014, 03:05:24 pm ---Faktem jest, że o ile w Playstation 3 nie trzeba było płacić za granie w sieci, tak w przypadku Playstation 4 trzeba sypnąć złotem. Z tym, że za około 250 zł (za CAŁY ROK) oprócz grania w sieci mamy również możliwość pobrania kilku pełnych wersji gier - Miesięcznie. Dla mnie to jest cena do przełknięcia.

--- Koniec cytatu ---
250zł to nie majątek jeśli mówimy o skali rocznej. Jest to w sumie uczciwe - serwery same się nie utrzymają. :D Ale już taka ze mnie pazerna sknera, że wolę grać online za free na PC. :D

SlaveMe TortueMe KillMe:
Ja szarpnąłem się na Mortala z 2011 roku w edycji de lux czy jak tam się to nazywało. Teraz grę chroni metalowe pudełko, na półce stoi śmierdząca gumą figurka Suba i Scorpiona, obok gier stoi bookart ze szkicami, a samo kartonowe opakowanie robi za kosz na kapsle po browcach..... Warto było wydać te trzy i pół stówy :)

Ale nie łudzę się, że MKX będzie miało coś do zaoferowania na PS3 żebym znowu coś takiego odwalił. Jeśli w ogóle zrobią wersje de luxe na trójkę......

Mateuka:
Zagłosowałem na PS4, ale jednak kupie na Xbox One, bo nie dawno zakupiłem konsolke.

Kornixon:
PS4 oczywiście ;)

karzel:
Ja niestety na razie będę grał na PS3, ale w Komplete Edition zagram już na PS4 :)
Zagłosowałem na PS3 póki co.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej