Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Mortal Kombat Komplete Edition - problem z uruchomieniem

(1/2) > >>

NextLee:
Witam mam taki problem ponieważ kupiłem niedawno mortal kombat i podczas pierwszego uruchomienia gry wszystko było dobrze lecz gdy teraz próbuje uruchomić grę to wyskakuje mi logo MK i nie włącza mi się gra wie ktoś może o co chodzi i jak to naprawić. Grę przeinstalowywałem 2 razy i nie pomaga.

johnx:
Próbowałeś odpalić grę na innym koncie użytkownika? Jakie podzespoły masz w komputerze?

NextLee:
Konto mam tylko jedno na tym komputerze a podzespoły takie newbielink:http://scr.hu/8vgz/dyuh2 [nonactive]

Ninja-Spectre:

--- Cytat: NextLee w Stycznia 14, 2016, 09:02:11 pm ---Witam mam taki problem ponieważ kupiłem niedawno mortal kombat i podczas pierwszego uruchomienia gry wszystko było dobrze lecz gdy teraz próbuje uruchomić grę to wyskakuje mi logo MK i nie włącza mi się gra wie ktoś może o co chodzi i jak to naprawić. Grę przeinstalowywałem 2 razy i nie pomaga.

--- Koniec cytatu ---

Mam to samo. Znalazłem rozwiązanie: https://www.youtube.com/watch?v=xt6yohaChi4

Nie tylko filmik, ale i opis przeczytaj. Jak już zmienisz plik options to nie zmieniaj ustawień gdy wejdziesz do gry, bo problem się powtórzy (znowu usuwanie options i grzebanie w nowym pliku).

NextLee:
Wszystko fajnie działało ale jak mi sie włączała gra i mi sie ustawienia ładowały to mi wyskoczył jakiś błąd potem przeczytałem opis zrobiłem dokładnie to samo i teraz mi się gra nie chce uruchomić znowu

Dobra temat do zamkniecia problem rozwiązany

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej