Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat X

Mortal Kombat XL PS4 Problem - POMOCY !!

(1/1)

Matesik:
Witam was. Zakupiłem dzisiaj MK XL na PS4 i nie mogę grać w sieci (zaznaczona jest na czerwono) w fabułę i nic nie mogę robić w dziale frakcja :( Posiadałem wcześniej kupiony MK X ściągnięty na konsolę lecz go usunąłem bo zakupiłem oryginał. Czy ktoś może mi powiedzieć co mam zrobić aby Sieć, Frakcja i Fabuła były odblokowane ? Dodam że ściągnęło mi się 3GB aktualizacji. A jeszcze najważniejsze... Nie mogę grać Obcym, Bo Raicho, Triborg i Leatherface :/ Proszę was o pomoc !! Z góry dziękuję :)

Filx:
A samouczek ukończyłeś? :P

Luna:

--- Cytat: Matesik w Marca 10, 2016, 02:13:02 pm ---Witam was. Zakupiłem dzisiaj MK XL na PS4 i nie mogę grać w sieci (zaznaczona jest na czerwono) w fabułę i nic nie mogę robić w dziale frakcja :( Posiadałem wcześniej kupiony MK X ściągnięty na konsolę lecz go usunąłem bo zakupiłem oryginał. Czy ktoś może mi powiedzieć co mam zrobić aby Sieć, Frakcja i Fabuła były odblokowane ? Dodam że ściągnęło mi się 3GB aktualizacji. A jeszcze najważniejsze... Nie mogę grać Obcym, Bo Raicho, Triborg i Leatherface :/ Proszę was o pomoc !! Z góry dziękuję :)

--- Koniec cytatu ---

Trochę dziwna akcja. Rozumiem, że PS Plus aktywny?

Matesik:
Nie wiem co zrobiłem ale wszystko działa :) dzięki :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej