Autor Wątek: Giełda MK  (Przeczytany 25184 razy)

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Giełda MK
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 02, 2009, 08:02:00 pm »
Witam :) Jestem żywo zainteresowany nabyciem MK Special Forces.. Ale, żeby nie było tak prościutko, to trochę pokomplikujmy :) - oprócz rzeczonej gry (w działającym bez żadnych zgrzytów, po prostu dobrym stanie)  musi być jeszcze pudełko i , co ważne, książeczka. A cały ten 'komplet' nie powinien (:P) zawierać niemal żadnych widocznych śladów użytkowania. Płyta bez rys, pudełko bez żadnych peknięć etc. i książeczka w całości również stan co najmniej dobry:) Takie sobie wymarzyłem... :)

Jesli ktokolwiek posiada tutaj takową grę w takim stanie i chce sie jej zbyć to oferty na PW.
A co do ceny to mysle, ze NA PEWNO się dogadamy.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Giełda MK
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 04, 2009, 10:32:01 pm »
Dogadaj sie z ebay tam znajdziesz to czego szukasz ;)

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Giełda MK
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 08, 2014, 02:19:43 am »
Poszukuję Mortal Kombat w pierwszych wydaniach +kartonowe BOXy w wersji na PC. Najbardziej mi zależy na MK4 i Trlogy. Mogę się też wymienić na Mortal Kombat II PC BOX w wersji na dyskietkach lub MK1,MK2 na amigę full BOXy :)

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Giełda MK
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 09, 2014, 01:21:31 pm »
a masz komputer który obsługuje jeszcze dyskietki albo amige, bo ja chętnie bym przygarnął gdybym tylko miał Amige

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Giełda MK
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 09, 2014, 08:48:27 pm »
Komputer z FDD posiadam jednak amigi nie.

Offline djgromo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Giełda MK
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 02, 2015, 10:11:10 pm »
Witam, poszukuję figurek z gry Mortal Kombat (2011) z wersji USA. Chodzi mi o tą wersję gdzie znajdują się 2 części, które służą do przytrzymywania książek (Scorpion przebija Sub Zero).

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Giełda MK
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 03, 2015, 03:11:08 pm »
Witam, poszukuję figurek z gry Mortal Kombat (2011) z wersji USA. Chodzi mi o tą wersję gdzie znajdują się 2 części, które służą do przytrzymywania książek (Scorpion przebija Sub Zero).

proponuję poszukać na e-bay, tam jest dużo figurek MK

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Giełda MK
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 22, 2015, 12:23:58 pm »
Mam do sprzedania Mortal Kombat 2011, Heavy Rain, God Of War: Wstąpienie jakby ktoś był zainteresowany :)

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Giełda MK
« Odpowiedź #38 dnia: Października 13, 2015, 09:11:41 pm »
Poszukuję Mortal Kombat: Myhologies na PlayStation - oferuję uczciwą cenę za grę w dobrym stanie.

Offline slain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • GamerTag: little giant
Odp: Giełda MK
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 04, 2016, 10:54:43 am »
Witam wszystkich

Jestem nowy na tym forum i z góry przepraszam, jeżeli umieściłem swojego posta w niewłaściwym dziale.
Mam na wymianę   (na inną grę do automatu arcade) lub sprzedaż  oryginalny program jamma z grą Mortal Kombat 2.
Gra jest sprawna i kompletna (3 warstwowe pcb łącznie z soundboardem).

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia pcb na maila.
Gra się odpali w automacie ze złaczem jamma jak również w warunkach domowych (na TV) przy użyciu maka/superguna.

Tak jak w temacie - najchętniej wymiana - w razie propozycji (zakupu lub wymiany) proszę o kontakt mailowy.
Polecam  - zagranie w ten tytuł na oryginalnym hardware to czysta przyjemność :).

Pozdrawiam



Offline djgromo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Giełda MK
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 28, 2016, 11:48:36 am »
Witam, posiadam do sprzedania Kollectors Edition Mortal Kombat (2011) na PS3 - wersja przeznaczona na USA z 2ema statuetkami tzw bookendy. Cena 800 zł do negocjacji. Pytania najlepiej przez olx, bo tutaj rzadko zaglądam.

newbielink:http://olx.pl/oferta/mortal-kombat-2011-kollectors-edition-wersja-na-usa-CID99-IDfOrSx.html [nonactive]

« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2016, 08:02:42 pm wysłana przez djgromo »