Autor Wątek: Liga MKvsDC Universe  (Przeczytany 40614 razy)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpnia 02, 2009, 01:37:51 pm »
No to jak komu pasują tę walki o pkt w turnieju,
ja dziś się nie obudziłem
na 9:00 (przykro mi bardzo) i nie jestem świadomy czy ktoś grał xD
To jak wam pasują tę walki ja mogę i nawet jutro. . . :)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #121 dnia: Października 13, 2009, 10:54:44 pm »
Witam.
Po długiej przerwie od Mortal Kombat vs DC Universe, zagrałem z Davidkozem.
Walki były świetne, co nie Davidkoz? ;D
Praktycznie w każdej walce mieliśmy po jednej wygranej i w decydującej było najwięcej emocji, raz ja wygrałem a raz Davidkoz.
Pierwszy raz tak mi się podobały walki, nie walczyliśmy na ataki specjalne tylko próbowaliśmy robić komba i wychodziły, mi aż tak dobrze jak Davidkozowi nie ale coś tam wychodziło, szczególnie Sub-Zer'em. . .
Zdarzało się tak że aby wygrać musiałem zaatakować ostatni raz Davidkozem dowolnym ciosem lecz nie dawał się ciągle się blokował i nagle zrobił jakieś kombo i przegrałem. . .
Niestety nie mam wyników naszych walk gdyż to Davidkoz zapisywał walki, wiem jedynie że w 1 sparingu było 8:5 dla Davidkoza :)
Mi się rewelacyjnie grało  a jak tobie?
Kolejne walki rozegrałem z Tomkiem.
Cobra vs KiSinTo
   5     :     1
1. Kitana vs Kitana
2. Sub-Zero vs Shang Tsung
3. Scorpion vs Kitana
4. Deathstroke vs Raiden
4. Capitan Marvel vs Liu Kang
6. The Joker vs Catwoman
Powiem szczerze że pierwszy raz mi był tak ciężko z tobą, naprawdę.
W końcu nauczyłeś się używać Bloku i to na twoją korzyść, nie raz nie dwa Tomek minie tka zaatakował że zabrał mi sporo życia.
Mam nadzieje że będzie coraz więcej takich emocjonujących walk jak ostatnio.
Kto jest za tym aby zorganizować te walki o pkt jak kiedyś?
Polegam szczególnie na starych graczy takich jak: Davidkoz,Tomek, Bronku, Scorpion.
Mam nadzieje że będzie więcej graczy niż nasza stała 5.
Ostatnio pojawili się nowi gracze w naszej lidze, Luna i Cajrus.
Chłopaki co wy na to ? (aby zorganizować te walki o pkt)
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2009, 10:56:39 pm wysłana przez Cobra »

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #122 dnia: Października 14, 2009, 01:55:09 pm »
ja nie mogę grać niestety ostatnio gram w Mk vs DC ale niestety gdy próbuje zagrać z kimś w necie automatycznie mnie rozłancza i nie wiem co jest powodem tego problemu ;/

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #123 dnia: Października 14, 2009, 03:25:14 pm »
Dobra problem załatwiony w razie czego jestem gotów do gry  ;D

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #124 dnia: Października 19, 2009, 03:02:00 pm »
a mogłbym zagrac

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #125 dnia: Października 28, 2009, 11:46:42 pm »
Chłopaki! Za mało charyzmy czy co macie? Jak ja już nie napiszę ok gramy, to sami nie umiecie się zabrać?

Szto Wy diełaej, szto Ty diełat tyle liet?

Siedzicie i narzekacie, że ten nie gra, te nie gra, a sami się nie umiecie dogadać, beze mnie oczywiście ;D Eh... co za świat

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 04, 2009, 05:41:41 pm »
Drogi Davidkozie ja umiem się zabrać :) I nie narzekam że ten gra czy nie gra :)
Ja na razie nie mam ochoty bo się ostatnio nagrałem z Tobą, Piekielnym i Tomkiem :)
Niech PS3 wraz z MK i zniszczonymi padami sobie odpoczną xD
I niech rodzina sobie też odpocznie bo nie chce mi się "kurwować" na cały dom jak przegram 7 walkę z rzędu xD :P hehehe

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 03, 2009, 10:09:08 am »
Witam.

Odświeżyliśmy ligę mkvsdc (zaczęliśmy znowu "pogrywać" sobie), i po pewnej rozmowie z davidkozem stwierdziliśmy że jak jest takie zajebiste tło w mkcenter i jest robiony tzn poprawiany dział postacie to czemu by nie poprawić naszego działu? Zrobić jakiś nowy bajer, no właśnie i tu się to zaczyna, parę miesięcy temu były rzucane pomysł aby zrobić nam "karty gracza" w lidze mkvsdc przypomniałem o tym davidkozowi i postanowił działać, karty wyszły rewelacyjnie tylko przykro mi że nie zmieściły się nasze walki:

 - Ilość rozegranych walk.
 - Wygrane
 - Przegrane
 - Podliczane procenty z walk.

No więc jest pięknie i dobrze zrobione możecie oglądnąć własną kartę zaprojektowaną przez davidkoza w dziale Liga MKvsDC, jeśli macie jakieś zastrzeżenia że wam się karta nie podoba nie będziemy się OBRAŻAĆ tylko zrozumiemy, jeśli natomiast to będzie wiele głosów że nie podoba się rozważymy decyzję usunięcia tego.

Jeszcze jedno zastrzeżenie, mamy na kartach (tło) portret ulubionej postaci z mkvsdc jaką kiedyś sobie wybraliśmy, zdjęcia będą uniwersalne, nie powtarzalne jak jest teraz np. Ja i Bronku mamy takiego samego Suba, nie, on będzie mieć prawdopodobnie z mk shaolin monks, KiSinTo ma Kitane, to był błąd tło KiSinTo zostanie zmienione na Shanga, macie jakieś zastrzeżenia? A może chce cię zmienić tło na karcie piszcie:

Cobra - 1043220

Ja następnie wyśle to Davidkozowi, Dawid postara się zadziałać i tyle, karta gotowa :-)
No i co tu jeszcze napisać ? ? ? mhhh. . .

Właśnie zachęcam a wręcz nalegam do czyściejszych rozgrywek, chodzi mi o to abyście się częściej ustawiali na walki o pkt w lidze ;-)

W najbliższym czasie ja z davidkozem chcemy zorganizować "turniej" tzn. grupowe walki w lidze czekamy na chętnych, piszcie co o tym wszystkim sądzicie (przeważnie o kartach co sądzicie) w tym temacie oczywiście i czekam y na zgłoszenia do "turnieju". . .

Pozdrawiam. !

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 03, 2009, 11:40:22 am »
Karty są super bardzo mi się podobają a jeśli chodzi o grę w MK vs DC zawsze jestem chętny

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 03, 2009, 12:17:28 pm »
Ja też gram oczywiście :) Dawno Bronku nie było, a z nim z chęcią bym zagrał znowu.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 03, 2009, 03:29:16 pm »
Widze uznaliscie jednak ze czesciej Shangiem gralem :P no nic panowie ja ide pograc w MKvsDC :P wyjatkowo jakos :P

bronku

  • Gość
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 17, 2009, 12:12:34 pm »
witam po dluzszej nieobecnosci ... niestety sezon pilkarski nie pozwolil mi zbytonio na rozgrywanie pojedynkow ale teraz mam przerwe zimowa wiec kto chetny na walke i o ktorej pisac

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 17, 2009, 01:28:32 pm »
ja mam teraz ciężki weekend na uczelni, ale od poniedziałku mogę szarpać nonstop ;D więc zgadamy się i na pewno pogramy

bronku

  • Gość
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 23, 2009, 10:58:57 am »
wczoraj wieczorem pojedynek z davidkoz ... wynik 20-0, ale nalezy sie wielki respekt bo gral w kazdej walce inna postacia .. takze slowa uznania :) chetni do gry zglaszac sie

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Liga MKvsDC Universe
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 23, 2009, 10:24:51 pm »
No nie wiem, czy jest co gratulować, bo to było z mojej strony straszne ;)

Chciałem napisać, że liga będzie zaktualizowana, jak będę miał więcej walk, bo nie będę za każdym razem update'ował, bo 5 walk ;)