Autor Wątek: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!  (Przeczytany 19985 razy)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #30 dnia: Września 30, 2010, 08:30:18 pm »
Wszystko ładnie pieknie miejsce tez by było konsola ( jedna ) a transmisja na zywo dawana przez rzutnik... Ale co z noclegiem??

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #31 dnia: Października 02, 2010, 08:08:58 pm »
Wszystko ładnie pieknie miejsce tez by było konsola ( jedna ) a transmisja na zywo dawana przez rzutnik... Ale co z noclegiem??
By się pozabierało namioty i śpiwory

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #32 dnia: Października 03, 2010, 05:29:26 pm »
To trzebaby zgodę na rozbicie załatwic

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #33 dnia: Października 03, 2010, 11:20:37 pm »
Ja też jestem jak najbardziej za pomysłem zrobienia zlotu. Ktoś tutaj wspomniał o FamiCONie, no to chcę Wam powiedzieć, że właśnie ja również tam byłem uczestnikiem ;D . Powiem jedno: obydwa zloty były po prostu rewelacyjne i nie można wręcz o nich zapomnieć, a szczególnie pierwszym takim szokiem (w sensie pozytywnym) był pierwszy FamiCON, gdzie się poznaje na raz tyle wspaniałych ludzi z tą samą pasją. Bardzo dobra sprawa, naprawdę.

Może żeby jakoś z tym ruszyć do przodu, to pozwolę sobie skopiować kilka pomysłów, które doprowadziły do zorganizowania zlotu miłośników NESa, czyli innymi mówiąc FamiCONu :P (mam nadzieję, że nikt mi nie zrobi fatality za to):

1.Proponuję zrobić mapkę (Polski), która będzie pokazywać, gdzie jacy userzy forum piszący się na zlot mieszkają (w ten można określić, gdzie najrozsądniej byłoby zrobić taką imprę)
2.Wyznaczyć termin, który najlepiej by przypasował do zrobienia konwentu (sądzę, że najdogodniejszą opcją dla wszystkich są po prostu wakacje)
3.Po prostu zebrać się porządnie do kupy z tym wszystkim, pokombinować z wynajęciem remizy, wyznaczyć koszty itp. sprawy (jeżeli zlot miałby się odbyć gdzieś w Warszawie bądź okolicach, to z remizą w sumie mam problem już rozwiązany ;) )

Pozdrawiam i liczę na jakiś pozytywny ruch w tym temacie :) .

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #34 dnia: Października 04, 2010, 05:51:03 pm »
Zwróc uwage tylko an to ze tak naprawdę gracze są Albo w Gdańsku albo w Mysłowicach, kiedys i w Tarnowie...

A tym ze śląska dupy się ruszyc nie chce, a mieszkańcom pomorza też nie bardzo... Zresztą aktywnych użytkowników mamy tutaj no max 10... wiec koszty rozłozone po kościach to dosc sporo...
Już nie jeden próbował... Albo ktos poprostu powie że meeting fanów MK odbędzie się w Pucku i już :P Chcesz przyjedziesz nie to trudno...

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #35 dnia: Października 04, 2010, 09:30:21 pm »
Też racja, aczkolwiek, zawsze można spróbować ;) . Można by zrobić chociaż jakąś listę osób, które by się pisały na zlot na 100% i wtedy jednocześnie zrobić mapkę. Przydałoby się też jakoś taki zlot rozreklamować, czyli poinformować też ludzi z zewnątrz bądź i nawet tych, którzy są na tym forum a się nawet w ogóle nie udzielają (podobnie jak pewien kolega z forum o NESie, który jest tam zarejestrowany, praktycznie w ogóle tam nie wchodzi, ale jednak na obydwóch zlotach, czyli FamiCONach był i widać było, że bardzo był obyty w tym temacie :) ).

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #36 dnia: Października 04, 2010, 09:35:15 pm »
Ale to wszystko juz było a Adept sobie poszedł i jakos zamarło wszystko ja mam remize zaraz obok domu a jak nie to jest klub gdzie własciciel jest wujkiem mojej koleżanki wiec podejrzewam, że majątku bym nie wydał :P Ale i tak wszystkim brak checi zeby sie bawic...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #37 dnia: Października 04, 2010, 09:57:41 pm »
Dla mnie to nie problem być, czy zorganizować ale tylko w okresie wakacyjnym tak jak mówicie, abym był w tym czasie w PL.

Jeżeli będzie się pisała większa ilość osób, to mogę nad tym pomyśleć, ale to będzie zależne czasowo od mojej wizyty w PL ;)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #38 dnia: Października 05, 2010, 03:38:18 pm »
Ty leniu! A mi mowiłeś, że Ci się zwyczajnie nie chce :/

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #39 dnia: Października 05, 2010, 09:20:43 pm »
Dnia 8 - 10 września odbył się kolejny zlot fanów Mortal Kombat. Tym razem globalny event. Na Śląsku w mieście Mysłowice, przez dwa dni piliśmy i graliśmy w Mortal Kombat non stop. W gronie: Luna (Śląskie), Death Dealer (Lubuskie) i moim (Galicja) miło spędziliśmy czas, pykając w praktycznie każdą część Mortal Kombat jaka wyszła. A graliśmy na Playstation 3, X-Box`ie oraz na laptopie. Na laptopie zorganizowaliśmy turniej Mortal Kombat II (Dwie klawiatury bezpośrednio podłączone). Na zlocie miał być jeszcze SlaveMe oraz Hanzo, jednak niezgranie z pracą/czasem spowodowało ich brak. Następna impreza tego typu przewidywana jest lekko po nowym roku. A spotkamy się na pewno już w gronie: Luna, SlaveMe, Death Dealer, Cobra i jak sądzę Hanzo, by znów grać i świetnie się bawić z dorosłymi ludźmi kochającymi Mortal Kombat.

Warto dodać, że w planach mamy współpracę z FamiCON`em jako reprezentacja społeczności retro. Na bieżąco jestem w kontakcie z Pawłem Flieglem - współorganizatorem FamiCON`u, i w 2011 jak dobrze pójdzie zorganizujemy coś razem dla fanów gry Mortal Kombat.

Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych zlotach ;)

http://img213.imageshack.us/img213/1323/sl276063.jpg

http://img690.imageshack.us/img690/4215/sl276042.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/6960/sl276094.jpg
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2010, 09:25:48 pm wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #40 dnia: Października 05, 2010, 10:01:16 pm »
Nie mówiłem, że mi się nie chce :) Po prostu nawet i tak nie miałem jak czegokolwiek zrobić.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #41 dnia: Października 06, 2010, 05:08:28 pm »
A tak <ignoruje post Adepta>... Możliwe davidkoz możliwe ;) Jestem Ciekawy jak to wyjdzie wszystko...

Kazek

  • Gość
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #42 dnia: Października 06, 2010, 06:42:50 pm »
To są twarze ludzi których mam z założenia nie lubić jak mniemam:p? I puścili gameplay Mortal Kombat 9 żeby było fajnie czy jak:p?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #43 dnia: Października 06, 2010, 06:55:23 pm »
TAK! Puścili Gameplay z MK9 licząc ze na forum są tutaj sami niepełnosprawni debile, którzy nabiorą się na to że akurat te trzy persony grają w demo MK! Takie coś mogli wymyślec tylko Luna (ten z fuckiem) i Adept (pan w dresie), a wszystko to pewnie tylko po to zeby jednemu z uzytkowników gul latał...

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #44 dnia: Października 06, 2010, 08:43:47 pm »
Szkoda,że nikt mi nie napisał na gg:/ bym z chęcią wpadł....