Polskie Forum Mortal Kombat > Klasyka MK

UMK3/MKT Pro gaming

(1/4) > >>

H! Vltg3:
Czy ktos z was umie grac tak bardziej PRO??

Mam na mysli, że umie wykonywac tak zwane "Infinite" lub długie skomplikowane kombosy... Wiecie nie sądze aby ktoś z was umiał grac tak jak ded_, Shock, lub typki z ameryki połudnoiwej (chodzi mi tu oczywiście o userów youtube zamieszczających swoje filmiki z combosami i gameplay'ami), ale jeżeli coś potraficie w tym kierunku zgłoście się...

Annihilator:
Hmm... Z tego co wiem to są albo hacks'y lub werje konsolowe albo hacks'y konsolowo-emulowane ;D Jeśli jest to możliwe w czystym Mortalu (w co nie wątpię) jak długo grasz to umiesz jednak większość szanownego społeczeństwo tego forum jest w takim wieku, że albo kończy naukę albo zakłada/zajmuję się rodziną/pracą. Tak więc, czasu na granie jest coraz mniej a czasem nawet, niestety chęci. Jedak dzięki temu forum trzyma poziom(nie przez niegranie a wiek forumowiczów), choć ostatnio... ;D

H! Vltg3:

--- Cytat: Annihilator w Maja 19, 2009, 12:52:00 am ---Hmm... Z tego co wiem to są albo hacks'y lub werje konsolowe albo hacks'y konsolowo-emulowane ;D Jeśli jest to możliwe w czystym Mortalu (w co nie wątpię)

--- Koniec cytatu ---
Ja gram tylko na Mame i tutaj jest możliwych duzo rzeczy...  :)(polecam lekturę strony www.ultimatemk.com )

Luna:
Wiesz...generalnei umieć to se możesz te rzeczy, ale po obejrzeniu kilku turniejów dojdziesz i tak do wniosku, że tego się nie używa. Po co ryzykować akcję która wchodzi bez pewności lub wchodzi czasem? A takie combosy jakie ty byś chciał widzieć to są raczej z rodzaju "perfect odległość od ściany + przeciwnik jakoś kosmicznie ustawiony lub skaczący";) Widziałem kilka walk pro Kabal vs Human Smoke i tam leciał schemacik prościutki a skuteczny, nikt sie nie bawił w kozackie akcje;)

O ile MK2 wymaga trochę inwencji czasem, MK3 i pochodne tej części dzięki combosom przetarły szlak pod schematy. Łapiesz zioma, jedziesz combo, cieszysz miche;p

H! Vltg3:

--- Cytat: Luna w Czerwca 11, 2009, 11:35:05 pm ---Po co ryzykować akcję która wchodzi bez pewności lub wchodzi czasem?

wiesz ja zazwyczaj tego nie używam w walkach, od czasu do czasu spróbuje coś... ale generalne lece sprawdzonymi sposobami...
--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej