Polskie Forum Mortal Kombat > Klasyka MK

Adeptowe filmy multiplayerowe Mortal Kombatowe

(1/2) > >>

Adept:
Okej, czas ruszyć tyłki na tym forum. Wszyscy grają i się wypowiadają. Inaczej wypad! ;) Ostatnio dużo gramy z chłopakami. Death Dealer, Luna czy Annihilator z tego forum stoczyli nie jeden śmiertelny pojedynek online. Kupiłem sobie nowy komputer, z racji tego faktu mogę to wykorzystać i chciałbym ruszyć bardziej do przodu, zintegrować się i stworzyć naprawdę fajną społeczność Mortal Kombat. Jak już mówiłem mam nowy komputer, więc stworzyłem filmik z ostatniego mojego sparingu z Luną. Takich rzeczy będzie się więcej pojawiać. Przedstawiłem w filmiku parę świetnych akcji które nie spotyka się w single player. Mam nadzieję że się spodoba. Polsca Scena Mortal Kombat od czasów Gulasha musi ruszyć do przodu ;) DO BOJU!

Ogólnie tak się gra z żywym przeciwnikiem w Mortal Kombat II, coś pięknego, a dla przypomnienia to był zwykły sparing, a nie prawdziwa wojna jakie się czasami toczą ;)

Zaczynamy od pierwszej kompilacji :)

http://www.youtube.com/watch?v=pWyIKQ6VBes

Piekielny Scorpion:
No filmik naprawdę dobry sam bym zagrał w Mortala 2 ale niestety nie umiem grać w Mortala na klawiaturze przyzwyczaiłem się do pada a pada do kompa niestety nie mam

kamiliskra:
Fajny filmik ja grałem z Adeptem. Jest bardzo dobry.

Adept:
- Adept vs. Vert

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6OT6gxqQ5QI[/youtube]

Adept:
No i nowa porcja gameplayów. Tym razem w roku 2014. Z nowym graczem: Johnxem. Widać znaczący skok po tym co w 2011 pokazywałem (lamiłem :D) z Vertem. Choć obecnie również nie gram regularnie, myślę, że pokazałem się z lepszej strony. Brawa dla Johnxa, nowego wymiatacza z forum. Pokazał klasę. Bardzo przyjemnie spędzone 20 minut sparingów. Zapraszam do obejrzenia:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xqnF7cJxnRU[/youtube]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej