Polskie Forum Mortal Kombat > Klasyka MK

Porywający gameplay z MK

(1/4) > >>

Slender90:
Serdecznie zapraszam do oglądania naszego najnowszego gameplay'a z Mortal Kombat. W tym odcinku świetnie sie bawimy i jest śmiechowo . Zapraszam do subskrybowania mojego kanału !!! :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=VW6qLGnrjS8 [nofollow]

johnx:
Obejrzałem sam początek tego gameplaya i gdybym był zalogowany na YT, wierz mi że dałbym minusa.

Po pierwsze, w tle leci jakiś remix MK Theme. Pomińmy już to że wcale fajnie się go nie słucha. Melodyjka w tle i głośniejsze od Waszych głosów dźwięki gry zagłuszają to co mówicie, co znacznie zaniża komfort oglądania gameplaya.

Po drugie, co Wasz gameplay wniósł do świata MK? Mam wrażenie że żaden z Was nie wie czym jest klawisz Bloku. A jeśli już któremuś uda się nacisnąć ten klawisz, to i tak nie potrafi ukarać przeciwnika w odpowiedni sposób. Jakichś fascynujących juggli też nie zauważyłem.

Po trzecie, głupkowate odzywki gimnazjalistów, które mają być śmieszne: 'Johnny Srejdż tak zwany' albo wyzywanie od pizd, gdzieś w pierwszej walce (ok. 01:20), czy głupkowata adnotacja, w dodatku z błędem widoczna w 00:53 ('SIĘ KURWA KUZYN WKÓRWIŁ').

Ja wspieram dobre kanały, a takie jak Twój zachęcam do usunięcia swoich filmów. End of story.

sla:
Suabe...

Slender90:

--- Cytat: sla w Sierpnia 15, 2013, 05:19:45 pm ---Suabe...

--- Koniec cytatu ---

Powiem ci że masz rację, może to tobie nie pasuje może nie jesteś za oglądaniem tego więc oglądaj to co ci pasuje hehehehe. To było moje pierwsze nagranie więc jest tak jak jest. Może innym razem !!! :D

sla:
To po prostu nic nie wnosi (patrz argumenty john-x'a), a to że się zajebiście bawicie przy MK, to spoko i być może ten filmik jest fajny dla was, ale osób postronnych zdecydowanie nie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej