Polskie Forum Mortal Kombat > Klasyka MK

Mortal kombat gold

(1/8) > >>

sub-zero 2:
Może mi ktoś powiedziec z kąd można wytrzasnąć MKG na PC  help

papa_snejk:
nie ma jakotakiego mkg na pc
masz 2 opcje:
1. łatwiejsza ale ciut gorsza- sćiagasz sobie trainery (szczególnie enhanced) do mk4 np ze strony mkc.honmaru.pl i masz to co w mk gold, oczywiście potrzebujesz do nich całego mk4 (może byc ta wersja z neta [ok 20 mb]
2. trudniejsza ale lepszy efekt- ściagasz sobie z p2p lub torrenta rom mortal kombat gold pod dreamcasta i emulatorek dc i to tyle

dlaczego 1 metoda jest gorsza?
bo dostajesz dodatkowe postacie kosztem np jaxa (cyrax jest podmieniany za pana czekoladkę), a druga sprawa to grafika- na dc jest dużo lepsza niż na pc

sub-zero 2:
jeszcze dwa pytanka
jak kożystać z tych zmian jaxa na cyraxa?
który z pacha do moral kombat enhancet mam sciągnią i jak je zainsalować żeby to co w opise było żeczywiście prawdą??

papa_snejk:
ściagasz sobie enhanced i chyba rozpakowujesz do głównego folderu z grą (mówie chyba bo nie chce mi sie tego sprawdzać). zresztą jest tam plik read me. jeżeli nie znasz angielskiego (nie obraź się bo niektórzy tutaj nie znają) "extraxt to (...)" znaczy "wypakuj do (...)". jak mówiłem jax to cyrax. nie znaczy to że pojawi sie tam jego ikonka. poprostu dalej mamy czekoladke. wybierasz go ładuje sie menu, kolumny i...... cyrax! jest tam gdzies rozpisane ktora postac podmienia ktora (tj w read me)

Over Zero:
Witam to mój pierwszy post na tym forum :D

Chciałbym sie spytać czy można jakos skombinować Barakę do MK 4?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej