Polskie Forum Mortal Kombat > Poboczne gry MK

Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna

(1/361) > >>

Bodzio:
Produkcja ruszyla. Proponuje w tym temacie wymieniac spostrzezenia i poglady na temat pojawiajacych sie informacji i materialow dotyczacych gry.

Hero:
Mnie bardzo ciekawi jaki bedzie ten program walki. Jak już nie ma być na style to co bedzie?? Ponieważ ma być podniesiony klimat spowroten do tego z klasyków to na nex-genie może być dobry efekt tego :) Tylko żeby nie wywalili najleprzych postaci typu: Sub-zero Skorpion Baraka Kitana Kung Lao itp. Zaczynam oszczedzać na PS3 zwłaszcza dla nowego Mortala, tylko żeby nie zawiudł to bedzie dobrze.
____________________FURY MK_______________________

Dantos:
Jeszcze troche zamalo wiadomo zeby sie jakos wypowiadac ale cos napisz :) .No wiec ja uwazam ,ze napewno nie wywalo starych postaci
,bo mnie sie zdaje ,ze slowa "bedzie zupelnie inny" zle rozumiemy.
Tutaj chodzi raczej Edowi o system gry i tyle a postacie stare bede i pewnie jescze pare nowych ,bo mortala tworza postacie i bez nich to
to ,juz by nie byl mortal.Co do grafiki to sie bardzo ciesz ze bedzie bardziej mroczna.Dobra co tam gadac i tak ze w niego nie zagram rodzice
mi nie kupia kolejnej konsolki :cry:

beru:
Ja natomiast uważam, że jak najbardziej powinni się pozbyć postaci! Z 62 zawodników z Armageddona powinno zostać 6-7 (w tym obowiązkowo Scorpion i Sub-Zero), reszta całkowicie nowa.

Hero:

--- Cytat: "beru" ---Ja natomiast uważam, że jak najbardziej powinni się pozbyć postaci! Z 62 zawodników z Armageddona powinno zostać 6-7 (w tym obowiązkowo Scorpion i Sub-Zero), reszta całkowicie nowa.
--- Koniec cytatu ---

Owszem można sie pozbyć dużo postaci ale bez przesady z 15 musi conajmniej zostać (Twarze MK muszą być) :)
____________________FURY MK______________________

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej