Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

Test emulatorka PS2.

(1/18) > >>

Mkmaniak:
Cześć. Znalazłem emulatorka PS2. Chciałbym przetestować go na Mortalkach. Czytałem, że MK DA i D są grywalne. Dlatego mam taką proźbę. Kto mógłby udostępnić plik ftp z MK DA i D. Będe bardzo wdzięczny. Jak powiodą się testy to spróbuje MK Armageddon.
Ps. Gry powinny być w jednym pliku .iso, bo tylko takie otwiera emulator. Jak powiodą się testy powiem wam jaki to emulator i może fani MK i posiadacze PC będą zadowoleni.

Dantos:
Ja nie posiadam takich pliczkow :( .A tak w ogule to sie nie spodziewaj sie zaduzo potym emulowaniu bo ja juz widzialem emulowane mortale w mkda nie chodzilo dobrze menu a mkD mial strasznie zryta grafe no i musisz miec mocnego pecka zeby dobrze chodzilo

Hero:

--- Cytat: "Mkmaniak" ---Cześć. Znalazłem emulatorka PS2. Chciałbym przetestować go na Mortalkach. Czytałem, że MK DA i D są grywalne. Dlatego mam taką proźbę. Kto mógłby udostępnić plik ftp z MK DA i D. Będe bardzo wdzięczny. Jak powiodą się testy to spróbuje MK Armageddon.
Ps. Gry powinny być w jednym pliku .iso, bo tylko takie otwiera emulator. Jak powiodą się testy powiem wam jaki to emulator i może fani MK i posiadacze PC będą zadowoleni.
--- Koniec cytatu ---

Niestety musze ci powiedzieć że nie ma jak do tej pory dobrego i działającego emulatora PS2. Są ale nie idze ich skąfigurować, tak by działały. Lecz jeśli chcesz mieć MK DA czy MK D to proponuje jak zawsze ściągnąć przez np. Emule :wink:
______________________FURY MK________________________

$nake:

--- Cytuj ---Niestety musze ci powiedzieć że nie ma jak do tej pory dobrego i działającego emulatora PS2
--- Koniec cytatu ---

Racja... Ja juz cos o tym wiem gdyz mysle ze przetestowalem kazdy istniejacy emulator PS2... Probowalem odpalac dema, mortale i MGSy...
Niestety nic z tego.... Niektore gry ponoc moga sie odpalic ale to zalezy od tego jaki sprzet posiadasz emulator PSX nie ma jakis wygorowanych wymagan sprzetowych ale emu. PS2 juz tak i to nie małych... Musiasz mnie komputer kosmos i idealna konfiguracje emualtora... Wiem ze tylko jeden potrafi sprostac kliku grą i daja rade tez z Demowkami... Wiec powodzienia  :wink:

Malvado:
PCSX2 jest najlepszy u mnie jak narazie :). Wyciągał 6 klatek/s i po 20 minutach włączyła mi się walka :P (MK: DA :D)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej