Autor Wątek: HEEELP  (Przeczytany 2525 razy)

Offline /////|LPNE.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
HEEELP
« dnia: Lutego 10, 2008, 12:03:25 am »
Pomóżcie.;] Mam problem. Zbieram na PS2 ale póki co nie mam funduszy prawie ządnych(10 zł)... Oto jak się przedstawia sytuacja:
-snajperka(300 zł) ale szukam klienta;/
-GBA+2 grrry (160 zł) szukam klienta;/
-urodziny(100 zł) llluzik
-10 złoty mam...

No jak mógłbym namówić starych żeby mi dołożyli na PS2? mojemu kumplowi starzy dołożyli 3 lata temu 800 zł na ps2. Czy tam  1000... No a jak miałbym się podjąć pracy typu roznoszenie ulotek, to gdzie szukać? Raz szukałem 2 h i nie znalazłem;/ HELP plx

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: HEEELP
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 11, 2008, 04:41:14 pm »
Nie odrazu Kraków zbudowano.
Po pierwsze to musisz chyba trochę poczekać na PS2, ale nie rozumiem dlaczego rodzice mają pożyczać ci kasę.
Jeżeli się nie mylę to, gdy sprzedałbyś broń, GBA, dostał 100zł i dołożył swoją dychę to wyszło by 570 zł.
Za takie pieniądze napewno kupisz PS2, a jakbyś jeszcze poczekał i dozbierał to nawet X360, albo może nawet PS3, zależy od tego ile byś uzbierał.
Masz dobrego kompa?
Jeśli tak to możesz się narazie zadowolić tym, że pobierzesz nowe mortale i popróbujesz odpalić je na kompie na emulatorze PCSX2 i powiesz nam ile klatek wyciągłeś, a gdy to będziesz robił uzbierasz pieniądzę na swój cel.
Może być?
ps. Nie dziękuj. Acha, polecam się na przyszłość
:)
hehehy

Offline /////|LPNE.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: HEEELP
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 11, 2008, 05:25:36 pm »
 :P Można popróbować...;] Na PS3 bym nie uzbierał(3 razy tyle co PS2 na allegro;/), na X360... hmm, zależy jaka cena i czy kompatybilna przez neta z PS2.:D Co do kompa to mam jakieś 2,5 GHz, kartę graficzną o wiele lepszą od Geforce 6600(tzn. taką mam w innym kompie a tamten jest lepszy :P). No poza tym wiesz... Trudno mając 13 lat prawie uzbierać samemu 6 stów. Licząc przeróbkę, bo oryginał się nie opłaca.;/ Tak w ogóle to stary chciał kupić PS3... gdyby dało się tam zainstalować normalnego Linuxa bo czytałem, że jakiegoś można, tylko, że mało funkcji.:P I długo dziwacznie się instaluje itd... A snajpy może i nawet nie sellnę bo właśnie wróciłem z robienia okopu i bazy i w ogóle mi się tak żal zrobiło tego całego klanu którego jestem CLem, tych osób które nakłoniłem do kupienia gunów, tego co zrobiliśmy dzisiaj, tego ile się namęczyłem przy robieniu strony, filmiku(jest w planie więcej- jak będzie jakiś konkretny to zapodam:D)... :-\  :'( To poszukam jakiegoś Mortala, a póki co oszczędzam... Aha i niewiem czy by jakiejś "pracy" nie poszukać, typu zbieranie wiśni itd. ale problem, że trzeba by długo czekać.;/ A w ogóle to nie jeżdżę już na snowboardzie a mam dechę i buty(4/5 stów), jak by się udało sprzedać... to już bym praktycznie miał PS...:D

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: HEEELP
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 11, 2008, 07:50:51 pm »
Tata chce kupić PS3, nooo bracie. Fajnych masz rodziców.
Ja bym na twoim miejscu nie szukał pracy tylko pokazywał tacie możliwości PS3, ach jakby mi tata powiedział, idziemy do sklepu rozejżymy się za PS3, ychhhh.

Offline /////|LPNE.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: HEEELP
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 12, 2008, 01:27:17 am »
Tata chce kupić PS3, nooo bracie. Fajnych masz rodziców.
Ja bym na twoim miejscu nie szukał pracy tylko pokazywał tacie możliwości PS3, ach jakby mi tata powiedział, idziemy do sklepu rozejżymy się za PS3, ychhhh.


Wiesz... A więc opowiem wam całą historię.;-)
Zaczęło się to bardzo dawno, dawno temu, za 7 górami, za 7 lasami, za 7 rzekami, gdzie żył sobie człowiek Billy Gathes....

Hieh, chyba źle napisałem to Gathes.xD E tam. Było tak:
Chciałem tatę nakłonić na PS2(szukałem aukcji na allegro) i w końcu powiedziałem, żeby tata nie jeździł tak po tych wszystkich konsolach(nie dosłownie oczywiście:D inaczej to ująłem) i jak chce, to mu pokażę X360/PS3 bo tutaj to nie ma takich dużych osiągów jak lookasz na PS2. No kk, zgodził się.;] Daję kategoria PS3, klikam na pierwszą lepszą aukcję z brzegu i tak... zauważyłem specyfikację. Dobra starszy się zgodził, czytam.;] "PS3 ma 8 rdzeniowy procesor, każdy po 3,2 GHz" czy jakoś tak.:D W każdym razie tato powiedział, że to błyskawica, cholernie szybki komp tak jak by, i by kupił jak by można na nim system zainstalować. No ok, piszę na googlu: instalacja PS3. Wyskakuje coś o Linuxie Yellow Dog wersja. KK, to może być ciekawe, wejdę sobię, co mi tam. Patrzę... LINUX NA PS3. Starszy akurat podkładał do pieca to za 10 minut mu powiedziałem tak: "tatoooooo, chodź zobacz co znalazłeeeeeem, LINUX NA PLEJSTEJSZYN 3YYYYYYYYY".:D Dobra, zbiliśmy do mojej jaskini z kompem, czytam o Linuxie... tato zachwycony i podjarany.:D:D:D Coś tam mówił, że dużo kasy to czemu nie...;] No i jak już może go będę miał to sprawdzę jak się instaluje Linuxa, co tam, na przyszłość warto wiedzieć. Wchodzę na site'a... LINUX- CZAS INSTALACJI-4H(możecie zgadnąć co sobie pomyślałem....). Po przeczytaniu pierwszych 2 akapitów tacie powiedział, że to bez sensu(w kółko wklepywanie jakichś komend, przerabianie tych całych plików...) i jak się dowiedział, że takie ubogie linuxy to są, to mu się z deczka odechciało.;/ A  szkoda.;/ Ej ci co macie PS3 i systemy powiedzcie jak to jest!!! To sprawa PS3 albo nie!!! Albo PS3 albo nic.xD Tak jak w tej reklamie Suzuki. "Albo Suzuki, albo nic". No i koniec przygody. Wypowiadajcie się!!!!!!!!!

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: HEEELP
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 18, 2008, 02:15:34 am »
Kiedyś mi tato kupił Atari , później Amigę 600 , wtedy to było coś . Teraz o milion lat do przodu rodzice kupują plejaki dwójki lub trójki ;-) Ewolucja rodzicielskiego rozpieszczania . A co do playstation 2 to można mieć farta jak ja ( I wygrać PS 2 na zawodach sportowych ;D ) , lub ciężko pracując zarobić na niego . Faktycznie mając 13 lat raczej nikt Cię nie zatrudni , nawet do roznoszenia ulotek ( Ryzyko młodego wieku ) . Ale ja za małolata robiłem inaczej . Poprostu byłem aniołkiem , sprzątałem dom , myłem naczynia , odkurzałem itd. I rodzice w zamian za dobre zachowanie kupowali mi tam czasem co chciałem ;) . No chyba że już to wszystko robisz na porządku dziennym , wtedy jesteś w kropce  , bo to najlepsza metoda na wyciągnięcie czegokolwiek od rodziców . Całe życie być leniem i od święta do święta być pracowytym dobrym synkiem by coś wyciągnąć od rodziców hehe  ;D Taktyka stosowana przez Ninja !