'

Autor Wątek: HEEELP  (Przeczytany 2304 razy)

Offline /////|LPNE.

• U?ytkownik
HEEELP
« dnia: Lutego 10, 2008, 12:03:25 am »
Pomó?cie.;] Mam problem. Zbieram na PS2 ale póki co nie mam funduszy prawie z?dnych(10 z?)... Oto jak si? przedstawia sytuacja:
-snajperka(300 z?) ale szukam klienta;/
-GBA+2 grrry (160 z?) szukam klienta;/
-urodziny(100 z?) llluzik
-10 z?oty mam...

No jak móg?bym namówi? starych ?eby mi do?o?yli na PS2? mojemu kumplowi starzy do?o?yli 3 lata temu 800 z? na ps2. Czy tam  1000... No a jak mia?bym si? podj?? pracy typu roznoszenie ulotek, to gdzie szuka?? Raz szuka?em 2 h i nie znalaz?em;/ HELP plx

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
Odp: HEEELP
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 11, 2008, 04:41:14 pm »
Nie odrazu Kraków zbudowano.
Po pierwsze to musisz chyba troch? poczeka? na PS2, ale nie rozumiem dlaczego rodzice maj? po?ycza? ci kas?.
Je?eli si? nie myl? to, gdy sprzeda?by? bro?, GBA, dosta? 100z? i do?o?y? swoj? dych? to wysz?o by 570 z?.
Za takie pieni?dze napewno kupisz PS2, a jakby? jeszcze poczeka? i dozbiera? to nawet X360, albo mo?e nawet PS3, zale?y od tego ile by? uzbiera?.
Masz dobrego kompa?
Je?li tak to mo?esz si? narazie zadowoli? tym, ?e pobierzesz nowe mortale i popróbujesz odpali? je na kompie na emulatorze PCSX2 i powiesz nam ile klatek wyci?g?e?, a gdy to b?dziesz robi? uzbierasz pieni?dz? na swój cel.
Mo?e by??
ps. Nie dzi?kuj. Acha, polecam si? na przysz?o??
:)
hehehy
MKMANIAK

Offline /////|LPNE.

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 11, 2008, 05:25:36 pm »
 :P Mo?na popróbowa?...;] Na PS3 bym nie uzbiera?(3 razy tyle co PS2 na allegro;/), na X360... hmm, zale?y jaka cena i czy kompatybilna przez neta z PS2.:D Co do kompa to mam jakie? 2,5 GHz, kart? graficzn? o wiele lepsz? od Geforce 6600(tzn. tak? mam w innym kompie a tamten jest lepszy :P). No poza tym wiesz... Trudno maj?c 13 lat prawie uzbiera? samemu 6 stów. Licz?c przeróbk?, bo orygina? si? nie op?aca.;/ Tak w ogóle to stary chcia? kupi? PS3... gdyby da?o si? tam zainstalowa? normalnego Linuxa bo czyta?em, ?e jakiego? mo?na, tylko, ?e ma?o funkcji.:P I d?ugo dziwacznie si? instaluje itd... A snajpy mo?e i nawet nie selln? bo w?a?nie wróci?em z robienia okopu i bazy i w ogóle mi si? tak ?al zrobi?o tego ca?ego klanu którego jestem CLem, tych osób które nak?oni?em do kupienia gunów, tego co zrobili?my dzisiaj, tego ile si? nam?czy?em przy robieniu strony, filmiku(jest w planie wi?cej- jak b?dzie jaki? konkretny to zapodam:D)... :-\  :'( To poszukam jakiego? Mortala, a póki co oszcz?dzam... Aha i niewiem czy by jakiej? "pracy" nie poszuka?, typu zbieranie wi?ni itd. ale problem, ?e trzeba by d?ugo czeka?.;/ A w ogóle to nie je?d?? ju? na snowboardzie a mam dech? i buty(4/5 stów), jak by si? uda?o sprzeda?... to ju? bym praktycznie mia? PS...:D

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 11, 2008, 07:50:51 pm »
Tata chce kupi? PS3, nooo bracie. Fajnych masz rodziców.
Ja bym na twoim miejscu nie szuka? pracy tylko pokazywa? tacie mo?liwo?ci PS3, ach jakby mi tata powiedzia?, idziemy do sklepu rozej?ymy si? za PS3, ychhhh.
MKMANIAK

Offline /////|LPNE.

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 12, 2008, 01:27:17 am »
Tata chce kupi? PS3, nooo bracie. Fajnych masz rodziców.
Ja bym na twoim miejscu nie szuka? pracy tylko pokazywa? tacie mo?liwo?ci PS3, ach jakby mi tata powiedzia?, idziemy do sklepu rozej?ymy si? za PS3, ychhhh.

Wiesz... A wi?c opowiem wam ca?? histori?.;-)
Zacz??o si? to bardzo dawno, dawno temu, za 7 górami, za 7 lasami, za 7 rzekami, gdzie ?y? sobie cz?owiek Billy Gathes....

Hieh, chyba ?le napisa?em to Gathes.xD E tam. By?o tak:
Chcia?em tat? nak?oni? na PS2(szuka?em aukcji na allegro) i w ko?cu powiedzia?em, ?eby tata nie je?dzi? tak po tych wszystkich konsolach(nie dos?ownie oczywi?cie:D inaczej to uj??em) i jak chce, to mu poka?? X360/PS3 bo tutaj to nie ma takich du?ych osi?gów jak lookasz na PS2. No kk, zgodzi? si?.;] Daj? kategoria PS3, klikam na pierwsz? lepsz? aukcj? z brzegu i tak... zauwa?y?em specyfikacj?. Dobra starszy si? zgodzi?, czytam.;] "PS3 ma 8 rdzeniowy procesor, ka?dy po 3,2 GHz" czy jako? tak.:D W ka?dym razie tato powiedzia?, ?e to b?yskawica, cholernie szybki komp tak jak by, i by kupi? jak by mo?na na nim system zainstalowa?. No ok, pisz? na googlu: instalacja PS3. Wyskakuje co? o Linuxie Yellow Dog wersja. KK, to mo?e by? ciekawe, wejd? sobi?, co mi tam. Patrz?... LINUX NA PS3. Starszy akurat podk?ada? do pieca to za 10 minut mu powiedzia?em tak: "tatoooooo, chod? zobacz co znalaz?eeeeeem, LINUX NA PLEJSTEJSZYN 3YYYYYYYYY".:D Dobra, zbili?my do mojej jaskini z kompem, czytam o Linuxie... tato zachwycony i podjarany.:D:D:D Co? tam mówi?, ?e du?o kasy to czemu nie...;] No i jak ju? mo?e go b?d? mia? to sprawdz? jak si? instaluje Linuxa, co tam, na przysz?o?? warto wiedzie?. Wchodz? na site'a... LINUX- CZAS INSTALACJI-4H(mo?ecie zgadn?? co sobie pomy?la?em....). Po przeczytaniu pierwszych 2 akapitów tacie powiedzia?, ?e to bez sensu(w kó?ko wklepywanie jakich? komend, przerabianie tych ca?ych plików...) i jak si? dowiedzia?, ?e takie ubogie linuxy to s?, to mu si? z deczka odechcia?o.;/ A  szkoda.;/ Ej ci co macie PS3 i systemy powiedzcie jak to jest!!! To sprawa PS3 albo nie!!! Albo PS3 albo nic.xD Tak jak w tej reklamie Suzuki. "Albo Suzuki, albo nic". No i koniec przygody. Wypowiadajcie si?!!!!!!!!!

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 18, 2008, 02:15:34 am »
Kiedy? mi tato kupi? Atari , pó?niej Amig? 600 , wtedy to by?o co? . Teraz o milion lat do przodu rodzice kupuj? plejaki dwójki lub trójki ;-) Ewolucja rodzicielskiego rozpieszczania . A co do playstation 2 to mo?na mie? farta jak ja ( I wygra? PS 2 na zawodach sportowych ;D ) , lub ci??ko pracuj?c zarobi? na niego . Faktycznie maj?c 13 lat raczej nikt Ci? nie zatrudni , nawet do roznoszenia ulotek ( Ryzyko m?odego wieku ) . Ale ja za ma?olata robi?em inaczej . Poprostu by?em anio?kiem , sprz?ta?em dom , my?em naczynia , odkurza?em itd. I rodzice w zamian za dobre zachowanie kupowali mi tam czasem co chcia?em ;) . No chyba ?e ju? to wszystko robisz na porz?dku dziennym , wtedy jeste? w kropce  , bo to najlepsza metoda na wyci?gni?cie czegokolwiek od rodziców . Ca?e ?ycie by? leniem i od ?wi?ta do ?wi?ta by? pracowytym dobrym synkiem by co? wyci?gn?? od rodziców hehe  ;D Taktyka stosowana przez Ninja !

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06