'

Autor Wątek: Mortal Kombat 4 na Mame  (Przeczytany 15955 razy)

Offline Sim

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 27, 2007, 12:36:35 am »
Musz? was zmartwi?. ?ci?gno?em tego mame i odpali?em rom MK4 i wyskoczy? ten sam error dotycz?cy "Zeus chip".
Wi?c jak narazie ci??ko :(

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 27, 2007, 03:09:52 pm »
Trzeba szuka? dalej, mo?e to te? zale?y od wersji mk4? Jak? masz wersje sim?? Wieczorem poszukam jeszcze, mo?e si? do czego? dokopie
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline Sicku

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 27, 2007, 11:14:41 pm »
Jak narazie to wersja jest tylko jedna (rev L3). Problem mo?e tkwi? w tym, ?e albo nie stworzono jeszcze w mame plików odpowiedzialnych za zeusa (tak jak pisa?em zrobiono na nim tylko dwie gry), albo te? mo?e to by? kwestia prawnego wykorzystania tego w tym emulatorze. Tak czy siak MK4 znajduje si? na li?cie unMAMEd games i przez najbli?szy czas nie zanosi si? na to aby?my sobie w niego pograli :cry:

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 23, 2007, 01:37:26 pm »
proponuje sprawdzic liste kompatybilno?ci. chodzi mi o tak? d?uuuuuuga tabel? z nazwami gier. obok pisze czy wogóle dzia?a, czy s? kolory, dzwi?k itp.
samurai shodown 4 ever

Offline Sim

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 24, 2007, 12:05:41 am »
No u mnie po uruchomieniu kwadracik obok nazwy (tu akurat MK4) jest czerwone i nie wiem co teraz z tym robi? bo zawsze wyskakuje ten error o Chip Zeusie.

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 25, 2007, 05:06:42 pm »
sim polecam jednak t? list?. je?eli nie ma jej w folderze docs to powinna by? na oficjalnej stronie mame. je?eli u?ywasz mame32 (taki okienkowy, nie wpisuje si? ?adnych komend tylko s? wypisane gry) sprawdz w jakim folderze znajduje sie mortal (po lewej masz foldery i tam "working", "not working", "avaible" itp). bo je?eli w "not working" to lipa. nie nawidze zwrotu (o zgrozo) "poszukaj na google" ale szukales tego "zeusa"?
samurai shodown 4 ever

Offline Sim

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 25, 2007, 06:54:50 pm »
Ok MK4 jest w dziale Not Working - lipa a inne Mortale w Working - tyle dobrze.
Szuka?em na wszelkie sposoby o tym Zeusie i ?lad zaprowadzi? na jak?? zupe?nie obco j?zyczn? strone i pewnie tam co? jest o tym ale co to Ci nie powiem.

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 26, 2007, 04:03:03 pm »
je?eli "not working" to trzeba czeka? na kolejn? od?on? mame. niestety mo?e to potrwa? nawet kilka lat. polecam mk4 na emulator nintendo64. wygl?da b.dobrze w porównaniu do PC (no i jak na rok '97)

a co do tej strony to zarzu? link. mo?e jako? ci pomo?emy
samurai shodown 4 ever

Offline Sim

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 26, 2007, 10:10:42 pm »
To si? z Tob? zgodz?. Sam mam MK4 z N64 do tego przerzucam obraz z kompa na TV i jest ?wietnie :wink:

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 01, 2007, 07:37:40 pm »
Mo?e mi kto? powiedzie? czym si? ró?ni MK4 na PC od MK4 na MAME i N64, czy tylko grafik??
MKMANIAK

Offline Sim

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 01, 2007, 10:27:49 pm »
No có? przede wszystkim Mortal Kombat na Mame to oryginalny MK4 z automatów gdzie grafika jest najlepsza ze wszystkich platform. Wi?cej o tym tu.

Co do wersji PC to konwersja z Play Station (w?a?ciwie najgorsza wersja pod wzgl?dem grafy). Wersja N64 jest ?adniejsza od PC/PC - ?wiat?a, cienie, tekstury. Modele i areny pod wzgl?dem poligonów s? takie same jak na PC/PS z tym, ?e na N64 s? stabilne, nie krzywi? si? im poligony/tekstury na lewo i prawo. Krótko mówi?c wersja N64 jest praktycznie pozbawiona b??dów graficznych i niedoróbek.

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
    • http://www.youtube.com/watch?v=HXunV12w2dg
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 25, 2007, 06:58:38 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Mo?e mi kto? powiedzie? czym si? ró?ni MK4 na PC od MK4 na MAME i N64, czy tylko grafik??

Na MAME nie ma Goro, sa tez roznice w arenach i fabule postaci. W sumie niczym szczegolnym sie nie roznia. Co do grafiki to najlepsza jest na N64.

I <3 UMK3

Offline Hien

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 27, 2007, 02:37:01 pm »
Najlepsza grafika MK$ by?a na automatach. Nie dziwie si? ,ze obecne wersje MAME nie sa wstanie tego poci?gn??, to by? kombajn nie automat, nie wiem czy jakis komp da?by temu rade (pami?tajmy ,?e emulator r?nie wi?cej pami?ci i procka ni? zwyk?e gry PC nawet je?li maj? lepsz? grafike).
Pami?tam dok?adnie kiedy 10 lat znalaz?em automat z MK4 (to by?o zaraz po premierze gry) i powali?a mnie jako?? grafiki.
Po zakupieniu MK4 w wersji na N64 od razu zauwazy?em ,?e jako?? sie obnizy?a. Fakt jest lepiej ni? na PSX (w ko?cu N64 ma rozmycie poligonów, prekursor dzisiejszych antyaliasingów).
Póki co musimy czeka? a? znajd? sposób na zemulowanie tego Zeusa i to tak ?eby jego praca nie zjada?a nam gigabajtów ramu.
Jakby kto? teraz jaki? cudem to odpali? to by si? zapewne zawiesi?o wszystko przy wy?wietlaniu menu. Szkoda.

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
    • http://www.youtube.com/watch?v=HXunV12w2dg
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 27, 2007, 09:37:08 pm »
bez przesady :) na pc istnieja juz emulatory lepszych maszynek. moze gdyby troche pomolestowac ekipe odpowiedzialna za MAME doczekalibysmy sie wkoncu emulacji MK4...

I <3 UMK3

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 27, 2007, 09:40:58 pm »
Cytat: "LK-9T9"
moze gdyby troche pomolestowac ekipe odpowiedzialna za MAME doczekalibysmy sie wkoncu emulacji MK4...

szczerze w?tpie. od lat czekam a? cokowliek (nie tylko mame) zacznie emulowac takie gry jak night slashers, big fight, czy golden axe the duel. heh.......
samurai shodown 4 ever